Столче за хранене???

  • 1 551
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 324
И аз ги гледах тези столчета и съм в размисъл ...
Момичета, благодаря ви за отговорите  Simple Smile  Hug.
Имам още една седмица да избера. Но в крайна сметка като избираш много ....

# 16
  • София
  • Мнения: 6 011
Veni9, ти направо ме уби! Ама какво ли се чудя - и аз имах проблем с прехвалени детски стоки.
Иначе при нас плата си е ОК, въобще не е мръднал, а коланите ги сваля само и единствено съпруга ми, че много трудно се свалят. Нали на коланите е зашито нещо като катарама, която застава напречно на столчети и не може да се измуши. Дупката за измушване е толкова малка при нас, че катарамите минават само с прилагане на мъжка сила.
Всъщност вие сте промушили коланите и през самото столче /пластамасата/, не само през плата, нали? Направо много се учудих на написаното от теб.

# 17
  • София
  • Мнения: 44 120
Ние сме с пег перего, прима паппа.
Синът ми го ползва вече 2 години и е третото дете на този стол, катери се по него, подскача, какви ли не маймунджулъци прави....стола е здрав, може и още деца да отгледа.
На всичко отгоре е много удобен, стабилен, има колела, позиции на височина и на полегналост, мн лесно се чисти, не спарва,  изобщо - идеален е и си заслужава парите отвсякъде....

# 18
  • Мнения: 1 900
И ние сме с Прима Паппа на Пег Перего, много съм доволна, страшно стабилно и здраво столче е. Peace

# 19
  • Мнения: 3 634
Ние сме с Гранд Комфорт на Чиполино от новата серия. Много съм доволна засега. След като направи 2г. ще купя дървено за разнообразие и стабилност, вероятно Стоке. Сега все още съм на фаза "луд на шарено се радва" и купувам само взривяващи за сетивата мебели.  Mr. Green

# 20
  • Earth
  • Мнения: 1 952
И ние ползваме Чиполино Гранд Комфорт  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 324
Момичета днес купихме столче. Fisher Price за 199,99лв(точно колкото са ни дали) от Джъмбо (с всички регулиращи се там ... неща). Много ми харесва. Дано да е и здраво!
Благодаря на всички!  Simple Smile  Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 44 120
Със здраве да си го ползвате Wink

# 23
  • Мнения: 3 634
Момичета днес купихме столче. Fisher Price за 199,99лв(точно колкото са ни дали) от Джъмбо (с всички регулиращи се там ... неща). Много ми харесва. Дано да е и здраво!
Благодаря на всички!  Simple Smile  Hug

Видя ли една шматка в отчаяна паника, че си е загубила дебитната карта? Бях аз!  Blush
Намерих я под седалката на колата.  bowuu

# 24
  • София
  • Мнения: 324
Grinning Не съм! Малко съм заплес откакто мъкна и бебето с мене!
 Laughing добре че си я намерила!!!

# 25
  • Мнения: 6 442
Честито и от мен.
Със здраве да си го ползвате!

Данте,добре че си я намерила все пак! Wink Grinning

# 26
  • Мнения: 3 634
Снимка! Снимка! Снимка!  Party

# 27
# 28
  • Мнения: 3 634

Дай да видя детето в столчето! Какво ме интересува модела?!  Mr. Green Искам да видя дали се наслаждава на покупката.  baby_neutral

# 29
  • София
  • Мнения: 324
Ми още не сме го слагали щот не сме го и сглобили. - Първо трябва да ни го подарят  Wink  (на мъжа ми колеги ни дадоха пари да му купиме за кръщенето на 18.05.). После ще го изтипосам.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт