LaRedoute.fr - Всичко за поръчката - 61 - Прочети 1-вия пост, преди да питаш!

  • 43 054
  • 722
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 685
 PeaceИмам питанка за този чаршафhttp://laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=5167051&Size … ue&ksource=-1-да си направя комплекта докато са още в наличност,че толкова ги нахвалихте Laughing-Макар като се замисля то и тук за 60лв могат да се намерят доста сносни комплекти Thinking
Та питанката ми е -дали си отговаря на р-ра 180-290 /спалнята ни е XXL/защото  следващия размер много голям ми се вижда 240-300 newsm78

# 76
  • Мнения: 49
Здравейте! Моля за малко помощ  Praynig Някой знае ли на какво може да се дължи този надпис в кошницата ми най-отдолу с червена удивителна отпред: "Vous ne pouvez pas acheter plus de trois articles personnalisés dans la même commande. Merci de supprimer des articles personnalisés de votre commande."? От няколко дни заформям поръчка и до днес нямаше проблеми, даже и кода за подаръка за плажния комплект с БД ми работеше и днес - проблем Cry Освен надписа не ми позволява да мина на втора стъпка. Много ще съм благодарна ако някой даде съвет какво да правя! Praynig

# 77
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Искам да попитам за тоз панталон
http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-femme-prix-mini-bengaline … e&pagesize=16

Хубав ли е, на дънки ли бие или си е панталон?

# 78
  • Мнения: 1 674
Здравейте! Моля за малко помощ  Praynig Някой знае ли на какво може да се дължи този надпис в кошницата ми най-отдолу с червена удивителна отпред: "Vous ne pouvez pas acheter plus de trois articles personnalisés dans la même commande. Merci de supprimer des articles personnalisés de votre commande."? От няколко дни заформям поръчка и до днес нямаше проблеми, даже и кода за подаръка за плажния комплект с БД ми работеше и днес - проблем Cry Освен надписа не ми позволява да мина на втора стъпка. Много ще съм благодарна ако някой даде съвет какво да правя! Praynig

В превод означава,че не можеш да поръчаш повече от 3 такива артикула в една поръчка и те молят да изтриеш някой от тях. Може кодът да не позволява това,но само предполагам, пробвай или без него или най-добре изтрий някой от артикулите.Поиграй си и виж ,когато махнеш някой може и да стане.Успех!

# 79
  • Варна
  • Мнения: 482
Да, днес митницата във Варна работеше, аз бях наблизо и реших да проверя. Пробвайте и утре, ако искате, по-вероятно е до към 13часа. Аз питах за 10-ти клон на пощата и ми казаха, че и там има дежурен. Но за утре не съм сигурна дали ще работи.

# 80
  • Мнения: 49
Yaya, благодаря ти за бързия отговор! Аз успях да си преведа текста, че има повече от три персонализирани арикула, и точно това не ми е ясно какво може да е  Thinking .За съжаление вече опитах това, което предлагаш, но или не действа, или не съм изтрила правилният артикул, със или без код също няма промяна. Явно ще трябва да изтрия цялата кошница и отново  #Cussing out. Ще изчакам дали няма да се включи още някой с ценен съвет, за което предварително благодаря!

# 81
  • varna
  • Мнения: 1 012
Yaya, благодаря ти за бързия отговор! Аз успях да си преведа текста, че има повече от три персонализирани арикула, и точно това не ми е ясно какво може да е  Thinking .За съжаление вече опитах това, което предлагаш, но или не действа, или не съм изтрила правилният артикул, със или без код също няма промяна. Явно ще трябва да изтрия цялата кошница и отново  #Cussing out. Ще изчакам дали няма да се включи още някой с ценен съвет, за което предварително благодаря!
в една поръчка можеш да поръчаш само от 3 артикула повече бройки,ако имаш 4 артикула по 2-3-4бройки,трябва да махнеш едните и да ги раздробиш. Peace

# 82
  • varna
  • Мнения: 1 012
моля за помощ с размерите: за 1 год. момиченце какъв размер да взема?
че ще поръчвам подарък Thinking и също, ако има някоя много сполучлива играчка за тази възраст ...
ами 81 е за 18 месеца-ама мисля че ще е добре Peace
а за играчка онзи комлект на грако Peace
и една идея Wink това ми харесва на мен де Peace
http://laredoute.fr/vente-doudou-tout-doux-a-personnaliser-solut … e&pagesize=16
ама е за по малки Sad

# 83
  • Мнения: 5 790
Персонализираните артикули - артикул, който три пъти си му сменила цвета или размера. Под всеки такъв артикул изписва надпис, че е персонализиран. Виж под кои артикули има този надпис, махни ги от кошницата и после си ги добави отново. Няма да имаш проблем.

# 84
  • Мнения: 239
Diana_gr ,от коя дата ти беше поръчката,която си взе от митницата?

# 85
  • Мнения: 540
хайде някой да обясни как се влиза в намалението през поканата,че то голямочудене падна newsm78

# 86
  • Мнения: 28
И аз се чудя как да влезна в намалението Thinking Ако някой има идея нека каже! Или пък, ако пусне линк с вход, където се пише мейла и паролата   bouquet

# 87
  • Мнения: 2 122
http://abo2.ems6.net/VentePrivee/cellule_identification_3.asp?vp=1324

не зная, ама мен лично не ме пуска, копи пейст правя на паролата и ми казва, че била грешна  Rolling Eyes

# 88
  • Мнения: 367
И мен не ме пуска!!!

# 89
  • Мнения: 4 916
На мен не ми приема паролата, пише, че е грешна.

Общи условия

Активация на акаунт