Досиета Х, паранормални явления, магьоснички и врачки

  • 5 974
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 477
Аз лично за себе си владея техники за вътрешен релакс и недопускане на чужди енергии, уроки, лоши очи и каквото още се нарича.
Сподели бе , мила как го правиш това  ooooh!
 TiredСпешно се нуждая от нещо подобно.

Предпочитам на лични, ако те интересува, пиши. Моя приятелка преди много години ми помагаше така да игнорирам гадостите....но имаше период, в който може би или депресията ми е била доволно силна или не съм искала да видя нещата такива, каквито са и тогава не се самоизмъквах от гадостите....за което съжалявам сега, но сигурно и това е било полезно. Thinking

# 16
  • Мнения: 165


Предпочитам на лични, ако те интересува, пиши. Моя приятелка преди много години ми помагаше така да игнорирам гадостите....но имаше период, в който може би или депресията ми е била доволно силна или не съм искала да видя нещата такива, каквито са и тогава не се самоизмъквах от гадостите....за което съжалявам сега, но сигурно и това е било полезно. Thinking

Ще пиша.

# 17
  • Мнения: 145
   Ей! много сте потайни!! никакви лични!!! Забранявам Joy Няма само на мен да ми се хилкат и да не пращат в клуб Магьосници  ooooh!

# 18
  • Мнения: X
не вярвам някоя от нас да е пропуснала да сложи червено конче на бебето си като го е извеждала за първи път на разходка  Wink

Аз Wink
е добре, не съм единствената, сложих по някое време че ми писна да ги слушам - сложи ма сложи, аман ми беше  Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 1 681
е добре, не съм единствената, сложих по някое време че ми писна да ги слушам - сложи ма сложи, аман ми беше  Crossing Arms

а аз удържах и така и не сложих.
хем на два пъти Laughing

# 20
  • Мнения: 2 336
Аз също такива неща не слагам. Страх ме е да не ги налапа детето.  Naughty
Иначе се е случвало със светена вода да ги замия, когато някой доста им се радва.

# 21
  • Мнения: 1 280
        И аз не знам вярвам ли не вярвам ли  Thinking и да и не. На "Лошите очи" аз им викам негативна енергия и в това вярвам, на магии не, а на гледачки и врачки не знам, но майка ми беше ходила с някаква приятелка ей така на майтап и оная като я почнала само за мен да говори "На дъщеря ти късмета не и е с този, друг е, с този проблеми ще имат, няма да я пуска и докато тя не срещне друг няма да се разведат" и т.н. няма да продължавам, но факт, малко след това събрах багажа на БНД, повече от година обяснения, молене, опити за събиране и когато срещнах друг мъж и той разбра, чак тогава разписа споразумение и се разведохме точно за 1 ден. /макар че ние си бяхме разделени и причината не е в другия мъж/  newsm78 и другото "съвпадение" беше за здравето, беше казала, че ще се наложи операция и че ако отида на време ще е лека и успешна, еми случи се точно след една година, отидох профилактично на гинеколог и се оказа, че трябва да ме оперират, думите на лекаря бяха "на време дойде мойто момиче, късметлийка си"  Shocked

# 22
  • Мнения: 463
И аз червен конец не съм връзвала и други такива сини работи!По-едно време една позната взе да се опитва да ми обеснява поведението на БНД с магии и на това не се вързах.Обаче скоро ходих да ми гледат на кафе,и въпросната дама каза с чернокоси мъже нищо общо да нямам действали ми много зле,да бях отишла преди 13 год.Сега освен всички нови критерии за гадже,трябва да добавя и да не е чернокосо,само не разбрах ако черната коса е побеляла става ли?

# 23
  • Мнения: 277
ако е побелял да тури една боя,кво толкоз.
може да е тъмнокафяво Heart Eyes
а ,бе вие много сериозно подходихте към въпроса.

# 24
  • Мнения: 624
И аз червен конец не съм връзвала и други такива сини работи!По-едно време една позната взе да се опитва да ми обеснява поведението на БНД с магии и на това не се вързах.Обаче скоро ходих да ми гледат на кафе,и въпросната дама каза с чернокоси мъже нищо общо да нямам действали ми много зле,да бях отишла преди 13 год.Сега освен всички нови критерии за гадже,трябва да добавя и да не е чернокосо,само не разбрах ако черната коса е побеляла става ли?

Ами ако се изрусява и е перхидролче,кво правим тогава Laughing

# 25
  • Мнения: 671
Ами ако се изрусява и е перхидролче,кво правим тогава Laughing

Говориме за мъже donna2,за МЪЖЕ. Wink

# 26
  • Мнения: 624
Ами ако се изрусява и е перхидролче,кво правим тогава Laughing

Говориме за мъже donna2,за МЪЖЕ. Wink

Е да де ти перхидролчовци не си ли срещала  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 671
Ааа,много ги има,прекалено женствени са ми и някак странно си въртят задниците. Laughing
Иначе във врачки и екстрасенси не вярвам.Но съм убедена че има хора с лоши очи.
За мен това са енергийни вампири.
И колкото и да е странно,страх ме е от магии,вярвам че има хора които ги правят.

# 28
  • Мнения: 624
Ааа,много ги има,прекалено женствени са ми и някак странно си въртят задниците. Laughing
Иначе във врачки и екстрасенси не вярвам.Но съм убедена че има хора с лоши очи.
За мен това са енергийни вампири.
И колкото и да е странно,страх ме е от магии,вярвам че има хора които ги правят.

За енергийните вампири си права,имах 2 съседки като се съберяхме едната така ни натоварваше ,че 2 скачахме казвахме и чаоооо и хуквахме да се разхождахме ,че нещо в корема ни скубеше...

А за мъжките перхидроли не си права има и неженствени ама искат да са блонди Stop

# 29
  • Мнения: 911

А за мъжките перхидроли не си права има и неженствени ама искат да са блонди Stop

е, те на тия им е направена магия от врачка...-гей!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт