Как да предложа секс на мъжа ми!?!

  • 9 353
  • 107
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 773
 Палиш свещи, обличаш ново секси бельо и така го чакаш в леглото. Няма начин просто да откаже. И на нас ни се е случвало да ни прекъсне бебо. сигурна съм, че почти всеки е бил прекъсван от плачещото бебе. Приспиваме го и продължаваме. Laughing

# 16
  • Мнения: 2 478
Имате голям проблем,който няма да се разреши със секси бельо,свещи и пр.
Сигурна ли си,че мъжа ти няма здравословен проблем?
Чувала съм за нещо подобно на следродилната депресия и при мъжете???
А има и хора,които са асексуални.За съжаление,напълно е възможно да живееш с такъв.

А мили дами,сигурно ще ме упрекнете за това,но секса не е задължение в брака.Сега може да сте сексуално свръхактивни,но можете ли да го гарантирате за в бъдеще?Прекрасно е когато двама партньори се желаят,но ако някога желанието изчезне?
За това неможе да се обвинява.Секса е химия.За мен би било по-обидно секс по задължение "защото сме женени".

# 17
  • Мнения: 4 753
Според мен или мъжът ти има здравословен проблем (щото за мъж толкова време без секс си мисля, че не е нормално) или си има любовница и вкъщи не му се занимава.... В първия случай освен лекар, друг не виждам кой би могъл да помогне... Във втория сама можеш да се справиш... секси бельото в една чанта и отивате на почивка някъде сами поне за месец... достатъчно време за да му се дотакова и да те награби...  Wink

# 18
  • Мнения: 2 309
Само на мен ли това ми звучи,като поредната пързалка newsm78




Не е ли останало нещо детско в теб!Пързаляй се...

# 19
  • Мнения: 139
"Козата си сака пръч" - или иначе казано право куме та в очи поставяш проблема и искаш разумно обяснение. Дантеленото бельо няма да реши проблема, ако такъв съществува. След като изясниш за к'во иде реч ще помислиш и какво да правиш - професионална помощ (лекар, психолог, брачен консултант), любовник, развод и на чисто...
Дано все пак намерите благоприятен изход.
Ако не - подарявам един вечно искащ си мъж Wink

# 20
  • Мнения: 1 731
Ми то секса ви и преди раждането не ви е бил задоволяващ.Така че човека си е същият.Сега най-много да го е страх вече.А и ти какви въпроси ,какви разговори,предизвикай му интереса и действай.И никакви оправдания относно бебе и умора не са в сила в случая.
Който иска -намира начини,който не иска -намира причини. Heart Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 344
"Козата си сака пръч" - или иначе казано право куме та в очи поставяш проблема и искаш разумно обяснение. Дантеленото бельо няма да реши проблема, ако такъв съществува. След като изясниш за к'во иде реч ще помислиш и какво да правиш - професионална помощ (лекар, психолог, брачен консултант), любовник, развод и на чисто...
Дано все пак намерите благоприятен изход.
Ако не - подарявам един вечно искащ си мъж Wink

Горе-долу  в този дух е и моето предложение- право куме .....
Аз си лягам доста по-късно.Съпругът и детето обикновено карат втория си сън. 
Ами просто пъхвам ръка под завивката, опипвам, търся ....намирам това, което ми е нужно...няма отказ. Понякога се намъквам от неговата страна гола...пак става.
Щом има друга стая продължението е там ( не при бебето).
Така де, това е моя мъж- гледаме дете, имаме обща къща и общи грижи, ... какво толкова да увъртаме и да се притесняваме?

# 22
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Ами просто пъхвам ръка под завивката, опипвам, търся ....намирам това, което ми е нужно...няма отказ. Понякога се намъквам от неговата страна гола...пак става.
Щом има друга стая продължението е там ( не при бебето).
Така де, това е моя мъж- гледаме дете, имаме обща къща и общи грижи, ... какво толкова да увъртаме и да се притесняваме?

А така! Ако вече и тоя метод не действа...  #Crazy Къв е тоя мъж бе?!

# 23
  • Мнения: 3 092
Това че мъжа ти спи в друга стая не е причина да не правите секс ...аз бих отишла при него Mr. Green
Ама без да се притеснявам никак даже и бих правила каквото искам ...не вярвам да откаже  Laughing

# 24
  • Мнения: 256
Aма какви предложения?! И аз си мисля, че това не е нещо, което трябва да предлагаш, отиваш и си го взимаш.

# 25
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
пързалкаааааа..........

# 26
  • Мнения: 487

Едва ли е пързалка, ако си има любовница вообще няма да му е до секс в къщи. Това последното от опит го казвам.

# 27
  • Мнения: 446
Не се говори за секс, не се правят предложения. Сексът се прави. Просто започваш, поемаш инициативата.
Абсолютно съм съгласна с написаното Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 1 735
Щом не е натоварен и на работа -няма оправдание.Асексуални мъже не съм виждала,просто или има любовница или трябва спец. подход.Пожелавам ти успех!Иначе няма какво да предлагаш-направо действай!Вече са ти го написали.После се похвали! Laughing

# 29
  • София
  • Мнения: 2 840
.Асексуални мъже не съм виждала...
Това не значи, че ги няма, обаче Naughty

Общи условия

Активация на акаунт