Почервенява като ака?!

  • 1 785
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Петър винаги почервеняваше като акаше до около годинка. И сега го прави понякога!  Wink

# 31
  • Earth
  • Мнения: 1 952
И ние почервеняваме и пъшкаме hahaha hahaha Joy

# 32
  • Мнения: 1 428
И ние сме така.

# 33
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
.... и то не само дупето ами и лицето
Thinking за дупето не съм забелязала hahaha Joy Joy Joy Hug

# 34
  • Мнения: 243
.... и то не само дупето ами и лицето
Thinking за дупето не съм забелязала hahaha Joy Joy Joy Hug
ми..дупето и аз няма как да видя  Laughing ама иначе в лицето става червен като домат - изплезва език, прехапва го и като почне едно напъванеееее.... твори детето - по свой си начин  Blush

# 35
  • Мнения: 2 131
 Joy Joy И Алекс е така. Много е смешен като започне да се напъва.

# 36
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Нормално е , все пак се напъват Laughing.
Laughing Peace ..... че то си е зор  Crazy

Разбира се че е нормално  Wink

# 37
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
.......изплезва език, прехапва го.........
аааааа и ние така hahaha Joy Joy Joy

# 38
  • Мнения: 1 311
Същата работа. А малко преди да започне гледа съсредоточено и много умно в някаква точка.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 567
И моят син почервенява, и спира всякакви други дейности!

# 40
  • София
  • Мнения: 17 592
Ние?? Аз лично не мисля, че почервенявам. Бебето - понякога, във всеки случай, понякога бая се напъва.

При тях май е от бебешко неразбиране. Т.е, не означава, че нещо не им е наред или имат проблем с отделителната / храносмилателната система, а че едновременно напъват / съкращават противоположни групи мускули - пристига сигнал едновременно за напъване за изхождане и за задържане. Ами, много трудно е да се изходиш така - пробвай и ще видиш, че и ти ще почервенееш...  Laughing Не бой се, нищо му няма на дечко, ще попорасте и ще придобие по-добър контрол върху тялото си...

В известен смисъл това просто показва, че не е дошло времето за приучване към хигиена, или че би било твърде трудно за детето.

# 41
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Напълно нормално Peace

# 42
  • Мнения: 1 447
Нормално е и двете ми деца са така

# 43
  • Мнения: 502
и Ивето още почервенява като почва да ака и се напъва. това ми е като сигнал и веднага тичам за цукала. е понякога само се напъва, зависи какво е яла, но напоследък много се запича.

Общи условия

Активация на акаунт