силата на бащината любов

  • 6 210
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
# 16
Мине се не мине и чувам за този баща. И всеки път се разплаквам.
Поклон пред този силен и борбен човек. Да пази Господ никой да не изпитва неговата болка.

# 17
  • Мнения: 604
Господи, върни сина на този баща и радостта и смисъла на живота му, моля те.... Това е много тежко изпитание, ти си милостив и благ, направи чудо!  Praynig Praynig Praynig

# 18
  • Мнения: 1 731
Господи,бъди милостив и помогни две сърца да се открият и да бъдат щастливи!Не ги оставяй ,моля те!Дай им сила и кураж и нека се намерят!
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 19
  • Мнения: 327
Къде е държавата newsm78,зашо не се грижи за свойте деца и т.н.??????
Желай здраве на този бъща за да има сили да се бори Praynig Praynig Praynig
Дано Господ им помогне скоро да са заедно!

# 20
# 21
  • София
  • Мнения: 67
Ще се моля, всеки ден  Praynig.
Ужасна трагедия  Cry

# 22
  • София
  • Мнения: 344
Този страхотен баща срещам почти всеки ден- живеем в един квартал. Нямам сили да го спра, но наистина ми се насълзяват очите когато  го видя.Винаги забързан, с папки под мишница и толкова измъчено лице.
Дано момченцето е живо. Praynig

# 23
  • Мнения: 3 016
Съжалявам. Мисля че е равносилно на моята мъка . Аз изгубих дете и знам какво е ,чедото ти твоята рожба да я няма до теб . Искренно се надявам  Съвестин да е добре където и да се намира сега . А един ден да се срещне със своя баща дори той да е с побелели коси.

# 24
  • Мнения: 4
Ако моите молитви ще помогнат всеки ден ще се моля, за този силен баща Praynig Praynig Praynig

# 25
# 26
  • Мнения: 725
това момченце баща му отдавна го тьрси ,как може да няма   никакви новини толкова години .?
Дано е живичко и дано си го намери .Уж има гледачки и тем подобни льжкини дето се правят на
наследници на Ванга .А да помогнат сега .Нашата полиция    не си ли мрьдва прьста  толкова години .
никаква следа ли няма ?изобщо  нищо ли няма  ново за това детенце?

# 27
  • Мнения: 1 733
Тодор, не съм те забравила! Често се моля за теб и Съвестин!!! Вярвам!!! Hug

# 28
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Дано се намерят  Praynig Praynig Praynig

# 29
  • Мнения: 525
 Praynig

Ще се моля всеки ден

Общи условия

Активация на акаунт