Космите, космите!

  • 7 544
  • 146
  •   1
Отговори
# 15
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Навсякъде със самобръсначката Embarassed
Преди време използвах епилатор за краката, но не ми понася кожата и спрях Rolling Eyes
На ръцете не ги махам, тъй като не са много Grinning
Мустаци и бради нямам ( все още ) Whistling

# 16
  • Мнения: X
кола и епилатор

# 17
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Единственото нещо, което правя с кола е мустака...всичко друго бръсна  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 494
Всичко махам с кола.

# 19
  • Мнения: 2 229
Епилатор и бръснач наравно, кола маска и пинсета също, но по-рядко.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 161
Кола маска и епилатор.

# 21
  • Мнения: 164
Епилатор, но когато бързам бръсна всичко Wink.

# 22
  • Мнения: 5 173
Бу, направи анкетата с 3 опции, иначе няма как да гласувам  Grinning
бръсна си подмишниците
епилирам си краката
кола маска на триъгълника

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 193
Ходя на кола маска и махам всички косми. С епилатор ме боли повече. Само косъмчетата на мустака скубя с пинсета.

# 24
  • Мнения: 1 775
Епилатор, кола, пинсета, но и много често посягам към бръснача, защото иначе имам зверски проблеми с обърнати косми.

# 25
  • Мнения: 2 910
Подмишниците ги бръсна, краката епилирам , а за триъгълника ходя на кола маска.

# 26
  • София
  • Мнения: 4 966
Кола маска навсякъде.Понякога ако не отида до козметика,замествам с епилатор.

# 27
мм.. да най-актуалната тема..
ами значи използвам всичко. имам огромен проблем с кожата: враснали косъмчета, рани, белези и пъпчици. и всичко това от епиталора. вече избягвам да го използвам, но понякога се случва. кола маска, когато имам повече свободно време (крака и триъгълник, до някъде). сега изпробвам фотоепилациията, за да ми се оправи кожата на краката, като че ли има ефект.

и ето въпроса ми:
тъй като кожата ми е така проблемна се чудя дали, ако мустачките започна да ги махам с кола маска ще се появат и там обърнати косъмчета и пъпчици? не ми се рискува, все пак това е лицето ми. сега ме е срам да ходя с къси дрехи , заради краката ми, а не желая да ме е срам и да излизам от нас, заради лицето ми. пробвала съм с електропинсета на козметик, ефектът не ми харесва, все едно в къщи сама с пинсета да действам, фотоепилация - прекалено са финни и няма никакъв ефект.. МОЛЯ Ви, кажее има ли друг начин, по който да ги премахвам..

# 28
  • Мнения: 123
Махам всичко с кола.Момичета мога ли да ви попитам дали е вярно,че като си оскубеш мустаците веднъж  косъмчетата стават по твърди,извинете ме за невежеството.

# 29
  • Мнения: 3 830
Мустаци  нямам.
Подмишници си бръсна.
Триъгълника зимата бръсна, а сега чистя с кола маска.
Краката с епилатор.
Едни десет косъмчета в линия под пъпа ги махам с пинцета.
Друго окосмяване нямам Peace



Общи условия

Активация на акаунт