Сериалът "Отчаяни съпруги" - сезон 4, тема 4

  • 42 525
  • 496
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 721
Аз пък мислех, че в ТВ форума темите се заключват след 30 страници...

Днес правя ударна доза DHW епизоди 412, 413 и 414 и умирам от кеф  #Onfire #Onfire #Onfire

Забелязвате ли, че вече пак са си четири съпругите веднага след заглавието?

# 16
  • Мнения: 663
Коя е  първата серията  след прекъсването - 12та ли, много се обърках с тези стачки.

# 17
  • Мнения: 721
Коя е  първата серията  след прекъсването - 12та ли, много се обърках с тези стачки.

11та

# 18
  • Мнения: 2 229
Хайде и аз в бяло,че може някои да не са гледали епизода все още:
И според мен квартирантката на Габи пласира дрога.Интересно ми е какво ли точно се е случило м/у майката и бащата на Дилан.А тази дъщерята на лудата и мене много ме дразни.

Че те направо си дадоха, как в чекмеджето има някакви спринцовки ли какво беше! А и май бях чела някъде такъв спойлер, така че със сигурност е дилърка. Mr. Green
Бащата ясно, че я е пребивал, но може пък да има още нещо. newsm78


...
Забелязвате ли, че вече пак са си четири съпругите веднага след заглавието?

Това не го разбрах, след надписите или? Grinning

# 19
  • Мнения: 1 715
Днес правя ударна доза DHW епизоди 412, 413 и 414 и умирам от кеф  #Onfire #Onfire #Onfire
И аз така ги гледах днес.Направо на един дъх ги изгледах.
А аз така и не разбрах какво крие Катрин под кръста направен с камъни?  

# 20
# 21
  • Мнения: 994
Да, интерсно е какво е погребала Катрин, не се изненада никак че Дейвис е жив, освен ако това не му е истинското име и не е баща на Дилън.
Не ми харесва и сюжетната връзка на Солисовите с новата им квартиранка - сценаристите толкова ли не могат да измислят нещо по-оригинално за тях - все законови разправии. Не е никак коректно и пак се слага етикет на латиносите.
А пък Сюзъновата история с Карл беше такава скука....нещо трябва да направят, иначе ще ги прекъснат като едното нищо.

# 22
С Катрин нещата са по сложни, според мен. За щерката дилън в началото всички се очудваха, че това е тя. тя нищо не помнеше от устерия лейн. онзи младок, който спа с майката пък се изненада , че дилън е на 18. според мен дъщерята не е дъщеря. може да е умряло детенцето и катрин да е осиновила друго, или пък да има амнезия. Странно е, че нищо не помни.
На мен ми е ужасно неприятна дъщерята на Том. Да я махат тази гнуснярка. Според мен ще сътвори големи мръсотии.
На мен в началото семейство габриелови ми бяха най готините, а сега са най скучните. но пък при тях всички възможни интриги се извъртяха. Освен габи да обърне резбата, или да спи с Том/орсон/майкъл, не се сещам какво друго може да стане. И какво стана с милионите на кайманите- как така пък се отказаха да се опитат да си ги вземат.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 011
И какво стана с милионите на кайманите- как така пък се отказаха да се опитат да си ги вземат.
Това за милионите го даваха в 9 еп. В бяло:
Счетоводителя донесе документите за тайната банкова сметка на Кайманите, но попадна на  Иди и излъга, че тя е Габриел и той и ги подаде. После двете с Габриел се сдърпаха за документите и торнадото ги отнесе.
Това бяха единствените документи за тази сметка, без тях няма теглене. Габриел отиде да търси счетоводителя за да опитат да направят нещо и се оказа, че той е починал по време на торнадото. Така загубиха парите


П.П. Благодаря, че ми обяснихте как се пише в бяло!   bouquet И на мен ми е крайно неприятно да ми развалят с разкази негледани епизоди, извинявам се, ако съм развалила удоволствието на някой друг!

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 10:21 от Ники.

# 24
  • Мнения: 1 715
Избираш си някакъв цвят напримерно червен color=red избърсваш red и пишеш на негово място color=white

# 25
  • Мнения: 994
няма нужда да се избира цвят - кода е [color=името на цвета на английски]тук си пишеш текста[/color] и излиза в цвета, който е написан.

# 26
  • Мнения: 2 254
Дъщерята на Том е изпечено злодейче.Тази малката играе много добре!
 Много добре оформена тема.Браво!

# 27
  • Мнения: 1 715
няма нужда да се избира цвят - кода е [color=името на цвета на английски]тук си пишеш текста[/color] и излиза в цвета, който е написан.
Посочила съм ,че се замества с white

# 28
  • София
  • Мнения: 1 877
цоп и аз тук  Wink

мен пък ми хареса последната серия (понеже някои бяха пак не особено впечатлени). хареса малката щерка на том каква манипулаторка се извъди и от къде й хрумват тия идеи... и линет как омекна  Blush
кефи ме и котката дето вече я гледа маклъски, ама че пухена топка  Flutter

и последно сузи има най-хуабвите крака, които съм виждала у актриса. то не е крака, ами барби крака направо  Flutter Flutter ееех, само дето при бременната жена и те малко се наливат, та разликата личи...

# 29
  • Мнения: 2 631
Serendipity,
защо не напишеш в пост първи как се сменя цвета на текста, за да излиза бял?!  Flutter

И мен много ме дразни Кейла!
А сем. Солис са си ОК, според мен. При тях ако няма интрига, поне е забавно  Joy, но при Сюзън нещата малко подоскучаха..  Tired
Предполагам към края на сезона ще има най - много разплетени заплетени истории...  Party

Общи условия

Активация на акаунт