За Гергьовден ЯНУАРСКОТО човече пюренца почва да опитва вече!

  • 13 650
  • 297
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 546
Момичета, радвам се, че ви е харесало оформлението. Ей така, реших малко да отменим Алекс а и аз исках малко с това да се поразтоваря. Много ми идва нагорно с децата в къщи, особена баткото (нищо че си е мое) едвам се търпи понякога. Много лош е станал, все бели прави и все обартно на това, което му казваш. ooooh! Не знам от възрастта ли е, сега ли започва истински да ревнува..направо не мога да го овладея.
Ние пък се приспиваме с....цицка. Embarassed Нали биберон не иска, аз съм му бибероната за сън. Laughing Направо като ви чета и се изумявам, ами той моя не спира да мрънка и после почва да реве докато не получи цицка. А ако постои повече вече мнго изнервен и уморен и на нея едвам се успокоява. Confused До сега само веднъж се случи, даже се чудя как (ама беше още мъничък), заспа самичък. Докато усетя и той беше отнесъл. Laughing
За килограмите, колкото съм свалила от раждането, толкова. Даже не смея да се кача на кантара да не са и скочили. Embarassed Ще му мисля после обаче. Нека спрем да се кърмим.

mama tan4e от кога те търся. Laughing Колеги са мъжете ни. Peace От кога ми е говорил за теб, че и ти си във форума ама на. Аз бях даже питала веднъж. Wink

# 46
  • Мнения: 2 642
Честит празнук на всички именици!

Ние също имаме празник днес - 11 години от както сме заедно с моя мъж  а на утрепния ден преди една година направих тест...на който се показаха 2 чертички  ще отпразнуваме подобаващо и двете събития

Ние сме на марината в Балчик,  много е хубаво особено от както си тръгнаха румънците (сорри Венчо ).

Лео ако зелено, ама ярко зелено от няколко дни. По 3-4 пъти на ден. На някой случвало ли му се е? ТОй е само на кърма и аз си помислих че може да е от салатите които амахвам тези дни. Та ги спрях, та да види, Дано не е настинка. Звъннах на педито и тя ми каза да му давам някакво прахче за нормализиране на чревната флора.

# 47
  • Мнения: 135

Миа,честит рожден ден.Нека твоите желания бъдат мои пожелания.

Дама,темата е супер.
За приспиването - Илия през деня заспива само,ако го люлея и му пея и трябва биберона да му е в устата.Иначе през нощта ако се събуди сам си заспива.Още не е започнал да се обръща от гръб по корем или обратното.
За килограмите,след изписването свалих 4 кг и това е.А имам още доста за сваляне.

# 48
  • Мнения: 802
МИА ЧЕСТИТО РОЖДЕНИЕ Hug ЧЕСТИТО И НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ ДНЕС Hug

# 49
Привет отново от мен. Чета че говорите за кг-мите .. Аз в момента съм 62кг, но съм висока 1.69см Трябва да сваля още 5 кг. Съобразявам се какво ям. Но наблягам най-вече в/у корема си. Не съм склонна към напълняване, защото и мама е слаба. Тя е на 42 години. Млада баба в момента си игриае с маниците Simple Smile

# 50
  • Мнения: 35
Здравейте и от мен! Честито на всички, които празнуват днес   bouquet !

Ние днес бяхме при педито, 6 кг и 61 см е вече момата имунизираха я с ваксината по ЗК /с месец закъснение сме/ и се сетих, че бяхте говорили за компреси с риванол? ли беше и да ви попитам по колко пъти на ден трябва да й слагам и през колко часа да ги махам, че доки каза, ама бебка ревеше и почти не я слушах.  Embarassed

А иначе ние през деня също се носим понякога, за да заспим, но доста често се случва да я оставям в леглото й и излизам от стаята. Тя си блее в една точка за известно време и заспива. Вечер след баня тя си знае- в леглото, пускам нощна лампа и се изнизваме по най-бързия начин, че иначе такава игра му удряме и няма как да заспи без носене от вълнение после. Нощем обаче си се буди 2-3 пъти и иска гушкане за 5 мин, няколко глътки вода и пак заспива.

Весело изкарване на празника!

# 51
  • Мнения: 165
Честит празник на именниците!
По въпроса за килограмите ги смъкнах сравнително бързо и в момента съм 50кг. но коремчето още си го имам Sad там ще е по трудно ми се струва.
Ние с преспиването сме малко трудни люлеем,пеем, че чак тогава заспиваме само като сме навън заспиваме бързо.Явно чистия въздух и действа добре.
Ние от 5-6 дена вече пробваме пюренцата и определено и харесват хапва си ги с охота.

# 52
  • София
  • Мнения: 3 688
Я да се запиша и аз!
Честито на празнуващите днес!
Ние също си имамем именник и след малко сядаме на масата Simple Smile
МИА специалнлни честитки за теб!

# 53
  • Мнения: 332
MIA, честит рожден ден  Tada пожелавам ти много здраве и щастие за теб и цялото ти семейство newsm51

Честит имен ден на всички празнуващи  Hug
Честит празник на всички военни

Ние се върнахме от морското ни пътешествие, бобчо много добре понесе пътя, през повечето време спинкаше или хапваше  Crazy Иначе времето беше кофти и през повечето време валеше  Confused

На бебо така яко са му прокарали зъбите, само ака. А днес така зверски повърна, направо се побърках. Аз рева, той реве..
Дано по бързо пробият.

# 54
  • Мнения: 18
Ч Е С Т И Т  П Р А З Н И К  Н А  В С И Ч К И  П Р А З Н У В А Щ И!!!

Темичката е супер!
Днес времето беше много хубаво, а ние излязохме само за малко, че нямахме асансьор а пък сме на шестия етаж. Сложих бебо в кенгурото и го изведох, но нямаше как да стоим много навън, защото му се доспа.
И ние пищим неистово. Чак по някога се притеснявам, че ще го заболи гърлото. А той просто така си приказва.
Лигавим се здраво. След като спрях сокчетата червата му не куркат, но много пръцка и не ака редовно. Днес трети ден - само сутринта се изака, но много малко. Май ще се наложи утре пак да давам овесените ядки. Мисля си, дали ябълките не бяха пръскани с разните му там химикали? newsm78 Ще изчакам и другата седмица да направим 4 месеца и ще започна с пюренцата да видим пак така ли ще бъде.
Ние не можем да заспиваме сами. Вечер го слагам в леглото и му пея, понякога се налага и да го люлея. През деня обаче се приспиваме още в количката. Честно казано на мен така ми е по-лесно. Той не ще беберон и люшкането го успокоява. Спим по корем.

# 55
  • София
  • Мнения: 241
Ние се завърнахме от Плевен. Еви, съжалявам че не се обадих, но не можах да се отърва от компания. Аз съм напълняла с 4 кг за три седмици от бабините гозби. Габи пропя от непрестанното внимание и сега вряка по цял ден. За захранване не съм мислила още, когато доктора каже - тогава, пък и Габи е родена в края на януари, дори няма 4 месеца още. Въпреки, че ми подариха една малка тенджерка да варя зеленчуци за пюретата.

# 56
  • Мнения: 52
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ КОИТО ИМАТ ПОВОД ДНЕС Simple Smile !!!
Ние сме по цял ден на разходки и не ни остава много време да седнем пред компютъра Simple Smile
За захранването на нас лекарката ни каза чак след 5 месеца и половина дори навършени...ама и ние си имаме малко проблеми с коремчето така че ...може и заради това..

# 57
  • София
  • Мнения: 6 184
Момичета още веднъж благодаря на всички ви за прекрасните пожелания и хубавите цветя. Много хубаво ми стана, да знаете  Hug

# 58
  • София
  • Мнения: 327
MIA, честит рожден ден!!!       bouquet

Криско реве цял ден  Cry Вече не знам какво да правя. Сигурно утре ще го водим на изследвания.
Лека и спокойна нощ на всички майки и бебоци!

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Леле,колко нови мами.  Laughing Ами така е като рядко пиша вече . Blush

Дама,справила си се страхотно с оформлението на темичката.  Peace Ние обаче още не се вписваме много-много към заглавието.Аз ще захраня по-късничко. Grinning

То и ние постоянно сме навън стига да не вали.Вече свикнах с двамата навън,няма начин тя неволята учи. Mr. Green Ама от средата на месеца баткото ще е командирован за известно време на вилата така ,че разходките ще бъдат почти целодневни. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт