за малко самочувствие, дами!

  • 1 752
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 152
Сиена Милър е даже по-хубава без грим

# 16
  • Мнения: 1 885
Сиена Милър е даже по-хубава без грим

И аз я загледах, но мисля, че има основен тон, кафява спирала и молив за очи. Освен това снимката е лошо качество, но грим има, макар и малко  Peace

# 17
  • Мнения: 4 785
Аз не мисля, че някоя от нас изглежда много по-добре без грим. Естествено, че нагримирани и наконтени сме по-бляскави.  Peace Няма какво да си повдигам самочувствието на базата, че някой изглежда малко по-зле без грим.

# 18
  • София
  • Мнения: 500
Дженифър Лопез беше казала в едно интервю ,че майка й я е учила никога да не излиза от вкъщи без  грим ,дори той да е лек ....е истината е друга  ooooh! Шерил Кроу ми харесва,както и моята любима Сара Джесика Паркър  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 2 374
Памела направо ме разби,не може да се познае,че е тя без грим.

# 20
  • Мнения: 2 414
Според мен всеки си има лоши дни,винаги много са ме дразнили темите,в които "нормалните" жени злобеят на такива снимки. Crossing Arms

# 21
  • София
  • Мнения: 1 877
Според мен всеки си има лоши дни,винаги много са ме дразнили темите,в които "нормалните" жени злобеят на такива снимки. Crossing Arms

мислех да подмина. но нека да поясня. че :

1. не мисля , че нормалните жени злобеят, а завистливите и тесногръдите душевно.

2. аз не съм 'нормална", както казваш в поста си, а точно обратното красива и със самочувствие, но сега ще ме карате и снимки да показвам и ще стигнем до спам. Laughing

3. с даденото исках да споделя какво прави гримът, светлината и пр-а в умовете ни и как издигаме в култ външността....... и каква може да бъде изненадата ни при отсъствието на някое от горните три Peace

# 22
  • Мнения: 1 885
А пък аз най-мразя някой да дава определения за хора, които не познава. Злобни сме били?! 
Ехооо... тия хора печелят от популярността си и трябва да изглеждат добре. На тях това им е работата!
Също така им плащат (и то прекалено много), за да ги обсъждаме.
Ще си обсъждам, който си искам пък!  Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 1 877
тони ин лав,
 обсъждай на воля Flutter и не визирам сред нас никой казвайки, че определени жени са злобни Peace

# 24
  • Мнения: 2 374
Според мен всеки си има лоши дни,винаги много са ме дразнили темите,в които "нормалните" жени злобеят на такива снимки. Crossing Arms

мислех да подмина. но нека да поясня. че :

1. не мисля , че нормалните жени злобеят, а завистливите и тесногръдите душевно.

2. аз не съм 'нормална", както казваш в поста си, а точно обратното красива и със самочувствие, но сега ще ме карате и снимки да показвам и ще стигнем до спам. Laughing

3. с даденото исках да споделя какво прави гримът, светлината и пр-а в умовете ни и как издигаме в култ външността....... и каква може да бъде изненадата ни при отсъствието на някое от горните три Peace
давай,давай снимки да гледаме Wink
Съгласна съм с Тони,това им е работата да изглеждат добре,някои пък много повече ми харесват без грим!

# 25
  • Мнения: 2 374
А кой-по точно визираш,че злобее не разбрах?

# 26
  • София
  • Мнения: 1 877
бибка, според мен има и красиви жени, дето пак си злобеят против някого или нещо...затова писах, че е въпрос на тесногръдие на духа да злобееш.

снимка ще дам, ама да не ме бият модераторите, че си рпавя реклама Wink

# 27
  • Мнения: 3 830
Ана Курникова Shocked
Ева Лонгория #Crazy
Голди Хоун  #Crazy #Crazy #Crazy
Кейт Хъдзън  #Crazy
Дженифър Гарднър Shocked
Дженифър Лопез  Shocked #Crazy
Памела Андерсън  Shocked
Пенелопе Круз Shocked #Crazy
Риана Shocked
Сара Джесика Паркър #Crazy #Crazy #Crazy

# 28
  • Мнения: 2 374
бибка, според мен има и красиви жени, дето пак си злобеят против някого или нещо...затова писах, че е въпрос на тесногръдие на духа да злобееш.

снимка ще дам, ама да не ме бият модераторите, че си рпавя реклама Wink
Еми няма причина според мен,снимки ежедневно се показват в много теми,включително и аз съм го правила.

# 29
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
е то просто не може да има тема без джафкане Tired
Дрю Баримор ми хареса и без грим
Памела е на 40 и кусур - няма как да е първа свежарка.
Риана и Ана Курникова ме учудиха - все пак са млади момичета.
всеки има лоши моменти, не може чавек да иглежда през 100% от времето блестящ и красив.

Общи условия

Активация на акаунт