АПРИЛ претърколи се вече - всяка мама гушка своето човече!!!

  • 10 937
  • 283
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 242
Здравейте момичета влизам набързо за да ви почерпя защото и моят мъж днес има имен ден!
 ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!
 Aquariel     bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 289
Здравейте Simple Smile

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!   bouquet

Аз имам един въпрос............в неделя ще правим погачата и нали трябва да сме само жени, ама снаха ми няма на кой да остави племенника, та въпроса ми е нали няма проблем, той все пак е дете на 5 годинки, още не е станал мъж? Съжалявам за малоумния въпрос, ама като ми влезне някоя муха в главата и .................. така става

# 32
  • Мнения: X
Sisee, първо благодаря за инфото, тамън щях да варя чай от копър, тамън ще си го спестя  Peace!!! Аз съм на консултация на 20.05 от 14:45, а вие??? Много ще се радвам да се засечем! Иначе в Морската-трудно да стигна до там! Пък и много не си падам по тая Морска! Много ми е скучарско там, колкото и тъпо да звучи! Тука из квартала....за сега! Аз само 3 пъти съм излизала и то с татито, тепърва ще откриваме всякакви местенца!

# 33
  • Варна
  • Мнения: 433
Здравейте, мами!

Искам да попитам дали вашите бебчета имат гореленца на очичките, нашата принцеса има много и то само на едното око, сутрин едва си го отваря  newsm78 newsm78 newsm78, от какво е, някой има ли идея???

# 34
  • Мнения: 479
Привет и от нас!

Честито на новите мами! Да са им живи и здрави бебоците!
Аквариел, честото за трите щастливи събития, които отбелязвате днес!

Момичета, Марта от 2 дена е с разтройство  ooooh! Давам й по малко оризова вода и чай от джоджен (то давам е силно казано, щото тя не ги пие), ама полза от тях засега няма никаква. То какво ли не беше през тази дълга почивка - обриви (между другото нашите обривчета по гърдичките и гръбчето минаха от Цинковата паста), дрисъци... Дано да се оправим, че много ме е страх да не се обезводни душичката малка...

Аз също много забравям, ама това не е от вчера. И понеже си се знам каква съм, от самото начало започнах да си водя дневниче - в колко часа по колко и от коя гърда яде, по колкопъти на ден ака, даже си пиша и аките какви са, ако ми се сторят променени... е, сега от два дена си записвам всеки път акито какво е.

Ох, дано да спре дъждът, че ние вече без разходка не можем!

# 35
  • София
  • Мнения: 749
Здравейте Simple Smile

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!   bouquet

Аз имам един въпрос............в неделя ще правим погачата и нали трябва да сме само жени, ама снаха ми няма на кой да остави племенника, та въпроса ми е нали няма проблем, той все пак е дете на 5 годинки, още не е станал мъж? Съжалявам за малоумния въпрос, ама като ми влезне някоя муха в главата и .................. така става

Доли, при матренките четох, че деца от мъжки пол могат да присъстват. Даже имало поверие, че ако искаш следващото ти дете да е момче, момченце трябвало да разчупи погачата Simple Smile

Честит имен ден на всички именници, както и честито на всички празнуващи други празници! newsm51


# 36
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Честито на всички празнуващи

Аквариел честит ти троен празник

За коликите ние започваме от сутринта в 9 до към 12 , после след 18 часа докато заспи докъм 22

# 37
  • София
  • Мнения: 289
ВаняМ мерси Hug   bouquet

Alokazia и Ради имаше такива случай, нашата педиатърка каза със чиста марличка и приварена водичка да го почиствам от вън навътре оченцето. И каза още ако не спре или секрета стане не само като гурелче а и като гной да капвам по една капчица капки Tobex, ама аз не съм му капала, защото повече не се случи.

# 38
  • Мнения: 438
Сисе, аз по принцип давам и двете гърди при всяко хранене. И аз така процедирам - слагам го първо на по-празната и после го местя, но той сякаш знае че после ще се наяде и хич не си дава зор... Ще видим до къде ще стигнем, но мисля да отида да се посъветвам с личната дофторка, щото млякото в едната гърда е пъти по-малко от другата.... newsm78

# 39
  • Мнения: 410
днес моята принцеса беше много неспокойна,мисля,че е и от времето,защото днес е гадно и променливо.ама и коликите май се засилиха.сега милата е чипана и спи,ама до кога???? newsm78.аз и давам капки buskopan

# 40
  • Мнения: 139
Доли и аз имам подобна дилема! Ние ще правим погачата в четвъртък и се чудя дали трябва да изгоня баща й newsm78 Вие как мислите #Crazy

# 41
  • Русе
  • Мнения: 154
Момичета,моля ви помагайте !!!

Дето ви писах днеска много ми е запушен носа и гърлото ми ме дращи яко Sad .Сега за капак и температура вдигнах (38.4) #Cussing outКакво да правя ????????Много ме е страх да не заразя бебчо,защото след 3 дена сме и на консултация.

Днес цял ден се разхождам с една медицинска маска из къщи и се чудя с какво да се лекувам  Cry .

# 42
  • Мнения: 32
Alokazia моята Александрина беше така доста време, ева отваряше очето сутрин....и то беше даже жълта течност някаква. Аз я водих на доктор, и ми казаха, че е запушено слъзно каналче или възпаление някакво. Да, мих я с преварено водичка 2 дни, но не й мина, и тогава реших на своя глава да й капна кърма. Сега знам, че някои от вас ще викат "разпни я" Laughingзаради тази кърма, ама честно ви казвам, мина й. Преди това изчетох всички за и против кърмата в окото, много бяха....и за-то и против. Но вместо да й купувам капки, реших да пробвам. Днес акото ни пак е чисто зелено. Уж пише, че е така, защото не стига бебка до т.нар. задно мляко, което е по-мазно. Ама какво да направя като заспива. Иначе си купих сини сливи и круши и нападам...дано да ака поне повече, като не е златисто, то поне да е повечко. Laughing

# 43
  • Мнения: 319
Цитат
Ние ще правим погачата в четвъртък и се чудя дали трябва да изгоня баща й  Вие как мислите

Нашата ще  е на 11 май и мъжа ми няма да го гоня! може да ми помага в кухнята или с приспиването на бебето  Peace

Емма на 13 сме на консултация Peace Ще се разминем Confused

Това за кърмата в очето и аз съм го чувала само,че за друго нещо.....ако са му подути очите,капвало се малко кърма и спадали Thinking Бабешки поверия  ooooh!

# 44
  • Варна
  • Мнения: 433
Alokazia моята Александрина беше така доста време, ева отваряше очето сутрин....и то беше даже жълта течност някаква. Аз я водих на доктор, и ми казаха, че е запушено слъзно каналче или възпаление някакво. Да, мих я с преварено водичка 2 дни, но не й мина, и тогава реших на своя глава да й капна кърма. Сега знам, че някои от вас ще викат "разпни я" Laughingзаради тази кърма, ама честно ви казвам, мина й. Преди това изчетох всички за и против кърмата в окото, много бяха....и за-то и против. Но вместо да й купувам капки, реших да пробвам. Днес акото ни пак е чисто зелено. Уж пише, че е така, защото не стига бебка до т.нар. задно мляко, което е по-мазно. Ама какво да направя като заспива. Иначе си купих сини сливи и круши и нападам...дано да ака поне повече, като не е златисто, то поне да е повечко. Laughing

Благодаря, но какво може да й навреди една капка кърма, ти колко пъти и по колко капки й капна???

Общи условия

Активация на акаунт