76та Немска - "Сигнално жълта" - тема

  • 12 760
  • 304
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 7 605
Сърфи, много сладки снимки   bouquet
Сииу, да не те раzо4аровам но в Гелzенкирхен не иzглежда както в Бавария Whistling

Да ви се похваля, таzи ве4ер нямаШе никакви драми, никакви сълzи, само ме помоли да й оставя вратата малко отворена и ми каzа лека ноЩ  Heart Eyes

# 256
  • Мнения: 293
Tatjana сигурно не е същото, но и малкото което съм видяла (била съм 4-5 пъти за по 4-5 дена) е много много по красиво и уютно от София

# 257
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 865
Ааа, Siiu, тук навсякъде е къде къде по-добре в пъти от София Laughing
За спането - ние се научихме сами, даже си показва с ръка леглото, казва там и това е. Не иска да го гушкаш, да го люлееш или дондуркаш. Вярно, беше малко трудно, но след първата седмица свикват и вече им е по-приятно. И ние имахме периоди на отказване, на привикване. Децата се променят, нормално е да е така Laughing

# 258
  • Мнения: 9 052
Браво на Милена. Всяка майка си поzнава най добре детенцето и zнае какво да прави  Wink
Хора с таzи промяна на времето има ли някой да му се спи непрестанно и да му се вие свят ?

# 259
  • Мнения: 11 329
Браво на Милена. Всяка майка си поzнава най добре детенцето и zнае какво да прави  Wink
Хора с таzи промяна на времето има ли някой да му се спи непрестанно и да му се вие свят ?
Aз съм в отбора. От няколко дена не се седи насреща ми. Не мога да правя резки движения, рискувам да се сгромолясам hahaha Crazy

# 260
  • Мнения: 2 907
А пък аз от няколко дни не мога да спя. По цял ден съм унила после, нощес око не мога да затворя.

# 261
  • Мнения: 707
Аз се събуждам изморена и съм като парцал целия ден. Иначе спя нормално. Обяснявам си го с пролетната умора. Пия витамини и чакам да отмине  Crossing Arms.

# 262
  • Мнения: 9 052
И аz се опитвам да убедя половинката, че си е нормално иzтощение и пролетна умора, но той е убеден , чЕ има тумор в моzъка ... т.е моzък  Joy
Аz непрестанно се чудя малоумна ли съм наистина или нещо не е в час с населението на София. Непрестанно раzни теми как децата ги иzтеzавали по градините и яслите. Една ревеше, чЕ накарали детето да си иzчисти тоалетната, друга , че трябвало да си иzхвърля само водата след час по рисуване, трета, че лелките метат с метла, четвърта, че въzпитателките били чудовища, zащото виж ти подготвили праzник и се случило лошо време и на децата им станало студено ... Бре теzи деца от zахарен памук ли са направени и теzи майки не могат ли поне веднъж да се zарадват на нещо ???????????????????????????

# 263
  • Мнения: 3 521
Аз спя като пълен пордот. Падам още като помириша възглавницата. Въпросът е, че през последният месец точно в 6.0000ч. от съседната стая се извисява един глас меден-загорски "Мамааа, ауфщеен, льоос. Ком майн Сатц!" Crazy

Дил, радват се, бе - като си купят пуловер от Зара.

Днес получих покана за рандеву от непознат и симпатичен млад мъж. Каза "Нихтс бьозес, нур кафе" набута ми визитка и ми пожела приятен ден.

Добър ден забравих да ви кажа.

# 264
  • Мнения: 11 329
Имам нужда от съвет! Съвсем сериозно.
Изправена съм пред дилемата - да взема участие на концерт (на който мога да бъда заместена) или да си ходя до Бг за 20 годишнина от гимназията. И двете неща са на една дата. Crazy ooooh!

# 265
  • Мнения: 3 521
Концерти много - 20 годишнината е един-единствен път...Ние също имаме 10 годишнина след 4 дни, но нещо организацията окапа здраво и ще я честване есента, когато повечето мацки са на линия.

# 266
  • Мнения: 7 605
И аz твърдо zа годиШнината  Peace

Милена ист юбер ден Берг  Laughing  сега на обяд нямаШ дори и мрънкане,  с усмивка и целувка ми каzа лека ноЩ  Grinning  Grinning  Grinning

# 267
  • Мнения: 3 521
Хайде честито!  Симоната още пробва от дъжд на вятър да си изпроси компания или шнулер за заспиване, но като види че не става ни тегли по една майна, обръща се към стената и се оправя сама.

Сииу, най-хубавото на Германия е, че всеки петък народът се натоварва по колите и се обикаля здраво - сигурна съм, че ще видиш много красиви места Peace

# 268
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 865
Явно само аз съм кукувица - не мога да спя по нощите, денем съм като парцал, имам чувството, че ще се пръсна от умора ooooh! А през деня с малкия не мога да спя, не ми върви съня и това е. А витамини не мога да пия, изривам се Crossing Arms

# 269
  • Мнения: 2 907
Като не е нихтс шлимес, шъ утидиш ли на къфе, казвай булка  Grinning

Аз нямам годишни срещи ни в Бг., ни тук, радвайте се вие.

Пък наша мишка спи сама от година и половина и никога не е имало проблем да е сама. И шнулер няма от навършването на годинка.

Общи условия

Активация на акаунт