Детски балсам за къдрава коса?

  • 9 224
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 337
Айде и аз да следя, че и моята щерка е къдрушка.

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
Тарталета,  SERI българска марка ли е или ...? Да знам и за нея да питам като тръгна да търся пак.

Представа си нямам каква е, но не е българска. Доколкото се сещам, нещо гръцко ми се върти из главата  Thinking

# 17
  • Мнения: 11 007
Seri са гръцка козметика за коса.

А как изглежда балсама на Chicco?

Ето го балсама Simple Smile
http://papagal.net/index.php?main_page=product_info&products_id=359


Докато го търсех, попаднах на това - шампоан за къдрави детски коси, за деца над 1 г. Peace

http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/4242

Последна редакция: пн, 19 май 2008, 16:36 от Linofrina

# 18
  • Мнения: 1 263
lga, голяма хубавица е дъщеря ти!   bouquet Дано намерите някакъв подходящ продукт, че ще бъде жалко да отрежете тия страхотни къдрици!  Peace
Тарталета, обезателно ще попитам за тази марка!  Heart Eyes 
Linofrina, благодаря ти за информацията!   Kissing Heart Сега като знам как изглежда спокойно мога да си го поръчам от някоя аптека.  thumbsup

# 19
  • Мнения: 11 007
Linofrina, благодаря ти за информацията!   Kissing Heart Сега като знам как изглежда спокойно мога да си го поръчам от някоя аптека.  thumbsup

Забравих да доуточня нещо - има го в различни опаковки, с различни животни. Този, който съм показала, е като прасенце, а нашият е като мече.

# 20
  • Мнения: 1 263
Предложеният от мен спрей на Johnson, даже и не го търсете.  Naughty След няколко ползвания затвърдих мнението си, че въобще не помага Tired . Може би, единствения ефект е лекото омекотяване на косата. 

# 21
  • Мнения: 2 531
А защо да не се ползват продуктите за възрастни!?? Аз слагам на дъщеря ми от моя балсам и от моите течни кристали! Не стигат до корените , само по връхчетата и не виждам начин да увредят нещо!

# 22
  • София
  • Мнения: 679
Ние ползваме шампоана на Чико за къдрава коса и нямам особени проблеми с разресването. За балсамът от вас чувам, ще потърся и аз за всеки случай.

Общи условия

Активация на акаунт