абитуренти 2008г.

  • 2 774
  • 19
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 2 584
отварям тема за абитурентите,  за децата в домовете на които може да направим поне един приказен ден

нека да се пише  колко деца са абитюренти тази година, размери на дрехи и обувки,  в кого какво има и кой може да даде нещо

от една невероятна мацка има при мен обувки и рокля

вие сте Hug

пп. да не дразним начетените но безполезни дами

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 20:08 от rut

# 1
  • Мнения: 2 471
Руме, пари ще се събират ли? Ще се разровя и аз за нещо, подходящо Hug

Последна редакция: вт, 06 май 2008, 18:39 от Dencho

# 2
  • Мнения: 2 584
нека момичетата да кажат какво точно трябва
освен тоалет и обувки за момичетата трябва и чанта, бижута, козметика и разни такива неща

# 3
  • Мнения: 662
Мога да дам тези обувки
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=210839&view=1&photo=25
обувани са веднъж,но са като нови.Номер 37,цвят черен,кожени.Нямам възможност да ги пращам някъде,но мога да ги дам на някоя мацка от София PeaceАко ще свършат на някой работа да свирка Whistling

# 4
  • sofia
  • Мнения: 7 477
много смееееее зле Close
4ак сега се сетихме.Ама по-добре късно отколкото.......
Руме  bouquet

с домовете с които се работи от Сф няма абитуренти .Освен у-щето за незрящи,но там са ок доколкото знам.

да кажат моми4етата извън СФ с какво можем да сме полезни Hug

# 5
  • Мнения: 3 634
Запис да следя.

# 6
"Тема: абитюренти 2008г."
                        
                              Правилно - АБИТУРИЕНТ!
/Справка - "Правописен речник на българския книжовен език",
стр. 43 /  

# 7
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Миналата година оставих на Чарлийн много красиви червени обувки, май бяха 39-ти номер, носени около 30 мин. Стават за бал, стига да се вържат с тоалета.

# 8
  • Мнения: 3 634
"Тема: абитюренти 2008г."
                        
                              Правилно - АБИТУРИЕНТ!
/Справка - "Правописен речник на българския книжовен език",
стр. 43 /  

Знаем как се пише, но темата е информативна, а rut има 100 грижи на главата. Хубаво е периодично да изникват гости, които ако не са по темата, то блестят с познания.  Tired

# 9
  • Мнения: 2 584
г-жа Дидонска има клюкарник където може да избивате комплекси не тук, темата е за да се помогне на някого а не да се правим на начетени

годзилке имам нещо за теб ама да видим кога ще мога да стигне до теб Joy

# 10
  • Мнения: 2 471
Еййййййй, големи сме свраки жените. И защо пише госпожата, като гост? Я, да си каже коя е?

# 11
  • Мнения: 1 287
В Русе ще имаме 4 абитуриентки от дом Р.Гатева и не знам точно колко момчета абитуриенти от Басарбовски.Ще пиша допълнително за размери на дрехите и обувките.Ако някой може да помогне...

# 12
  • Мнения: 2 577
В Брацигово си имат спонсори - асеновградски фирми ги обличат ОТ- ДО. За всеки случай утре ще звъня да видим да няма някаква промяна. Hug

# 13
  • Мнения: 2 584
В Русе ще имаме 4 абитуриентки от дом Р.Гатева и не знам точно колко момчета абитуриенти от Басарбовски.Ще пиша допълнително за размери на дрехите и обувките.Ако някой може да помогне...

ако искаш чуй се с EASpirit тя каза че ще идва до София, може на нея да и дам нещата които имам ако стават за децата

# 14
  • Мнения: 1 287
В Русе ще имаме 4 абитуриентки от дом Р.Гатева и не знам точно колко момчета абитуриенти от Басарбовски.Ще пиша допълнително за размери на дрехите и обувките.Ако някой може да помогне...

ако искаш чуй се с EASpirit тя каза че ще идва до София, може на нея да и дам нещата които имам ако стават за децата

Русенските абитуриентки отпадат.Намерили са с какво да ги облекат и обуят за бала.Ако изникне нещо друго,ще пиша.

# 15
  • Мнения: 3 376
rut ако има нещо за нас Mr. Green давайте  Grinning

Оказа се,че ще съм с кола,така че ако трябва да взема нещо за насам няма проблеми Peace

# 16
  • Мнения: 2 584
EASpirit а кога ще идваш, дай телефон за връзка на лични

# 17
  • Мнения: 6 443
Рут,имам рокля,обувки и чанта в светло зелено.Мога да ги дам назаем за бала  Peace Обувките са номер 39,а роклята е еластична и може да стане на широк кръг   Peace Hug
Ако има къде да ги дам-пиши.  Peace

# 18
  • Мнения: 274
Здравейте и от мен!
Мога и аз да дам нови рокля и обувки за абитуриентка, а за бала от фирмата ще съберем козметика и бижута за повечко деца, само кажете кога и колко...

# 19
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
За баловете винаги има някоя по-голяма фирма дето облича децата, но нали има и втора вечер,пък и после ще им трябват по-хубави дрешки от досегашните - ежедневните! При мене има от миналато година останали малко официални дрехи, тази година никой не се обади за помощ при нас,така ,че ако на някого ще свършат работа  Hug да казва newsm78

Общи условия

Активация на акаунт