Майското слънце напече, испанските мами съблече!

  • 15 343
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Клара,много е сладка малката,тя вече си е доста голяма,де Grinning.И преди ти бях казвала,на някои снимки ми напомня на Йоана Heart Eyes.

Рали,жалко наистина,друг път ще е Wink.

Алест,точно Карибен са ми хапчетата Grinning,ама избягвам да ги пия когато мога,иначе съм си все така зле.Сутрин се чувствам по добре,но следобед и вечер е ужасно Sick.А за водата,ние в къщи имаме такъв пречиствателен апарат и наистина водата е много добра на вкус и много мека,въпреки това продължаваме да си я купуваме минерална,ама това по навик.Ако на децата в градината им я пречистват по този начин,наистина няма от какво да се притесняваш Peace.

Вес,и на мен ми се прияде такава баница Mr. Green

# 16
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Клара,много ти е сладко бебо4ето Mr. Green,то ве4е не е бебо4е де,оба4е като го види 4овек и му идва да го стиска,стиска ... Embarassedда го настискаШ от мен(леки4ко де Laughing).
Алест,това с водата е ужасно Shocked,аз мога да разбера,4е децата пият от 4еШмяната вода,но да пият от една 4аШа Sick #2gunfire #Cussing out,лелеее аз бих ги убила #2gunfire #2gunfire.
При нас сьЩо пият от 4еШмата,но всяко дете си има 4аШка .
В комедора храната е най_разли4на Peace,имах някьде един графикв кой ден какво ядьт,но някьде сьм го прибрала newsm78,или син4ето го е прибрало някьде Mr. Green.
Един ден имат месо,следваЩият риба,следваЩият макарони ....и така всеки ден имат неЩо разли4но,аз за мойто не се притеснявам,то всик4о си яде Heart Eyes,та даже и на другите деца взима тяхното ядене  ooooh! ooooh! ooooh!.
И при нас в АМПА_та е сьЩото положение Confused,парите отиват за глупости Confused

# 17
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Вес Naughty,мен майското сльнце не ме разсьбле4е Confused,ами то4но обратното Confusedобле4еме,като гледам как вси4ки са се разголили и аз се обли4ам все пове4е с моите прелести,та дано скрия поне малко неЩо.
 Wink

# 18
  • Мнения: 350
Пу и аз да се запиша в новата темичка. Вес заглавието е страхотно! newsm10
Клара голяма красавица си имаш пу да не съм и уроки. Hug
Тони какво стана с твоя приятел успяха ли да го транспортират до бг? Как си ти отдавна не съм те засичала.
Саби мила напълно те разбирам, допреди няколко месеца и аз бях така, не повръщах но ми се гадеше и то ужасно, особено като влезна в метро или ренфе. Един ден направо ми идеше да слезна от ренфето понеже ми стана лошо от миризмите щях за малко да повърна, добре че следващата спирка беше нашата, че да издържа. За съжаление на мен не ми предписаха нищичко, против гаденето. Йоана как е ходи ли на градина? Още малко остана до заминаването за бг нали? Сигурно вече нямаш търпение да видиш близките.
Вес как се прави тази прословута баница? newsm78 Я дай рецептата да се опитам и аз да я направя, не съм правила такава с праз, а само със сирене.
Габи как мина прегледа на Додо? Преместихте ли се в новото жилище?
Гери и теб не съм те засичала скоро как сте Мите как е?
Ние днес бяхме на преглед за 1 месец сме порастнали с 4 см и сега сме 56 см и сме наддали 750 гр, което си е добре, но май вървим на дължина отколкото на кг. , то се забелязва и по бодитата и започнаха да и отесняват нещо newsm78. След малко трябва да отидем отново в здравния център за да и сложат задължителната ваксина за 2 месеца.  Дано да нямаме температура след това. PraynigА и да почерпя станахме вече на 2 месеца.   party023

# 19
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Вес Naughty,мен майското сльнце не ме разсьбле4е Confused,ами то4но обратното Confusedобле4еме,като гледам как вси4ки са се разголили и аз се обли4ам все пове4е с моите прелести,та дано скрия поне малко неЩо.
 Wink


Вал, ще си купим по 3-4 вибриращи колана и ще отслабваме Laughing. Малко повече ще се тресем, ама нищо. Красотата изисква жертви Laughing.

ЛаАда, прочетох в предната тема, че имаш чадъра. Аз съм на опашка за него, тъкмо бяс стигнала до 150 място и забравих да потвърдя един ден Tired, сега съм на 900 пак. Но пък почнах да играя с хака, и е голям майтап  Laughing, има един куест, който в момента правя, и като го направиш, ти дават 3 макс пака Money. А днес ми се похвалиха от нас в бг, че са получили двете спечелени раници в един и същи ден Party

Мимки, честити ви 2 месеца! Татито купи ли пушката вече?  Joy

Габи, как мина прегледа? И имения ден?  Hug


Не знам при вас, ама тук е 29 градуса на сянка, а аз точно по обяд реших да пазарувам ooooh! Laughing.

# 20
  • Мнения: 2 825
ЛаАда, а колко време след като ти излезе реда за чадърчето, ти го пратиха ?
Днеска спечелих раничката на томбола и понеже имам още 3 акаунта и се чудя да играя ли на тях или да спра, докато ми я пратят  Confused

Мерси на всички за комплиментите на малката  Heart Eyes
Вал, аз не спирам да я мачкам, целувам и гушкам... не мога да и се наситя  Blush

Изчетох старата тема, големи страсти пак са се вихрили. Аз не се включвам по темата, защото все не мога да прочета на Асто постовете, докато вляза и те са ги затрили. Имаше един период не я триеха, ама и тя свесни работи пишеше тогава, дори на мен съвети ми е давала  Confused

Вес, сега видях, че и ти си печелила и от теб няма да откажа инфо  Wink

# 21
  • Мнения: 1 248
Mimky, Hug честити 2 месеца!  bouquet
Ей докато се обърнеш и 2 месеца...къде излетя това време? Crazy
Не влизах много последната седмица.Но, благодаря че питаш за мен. EmbarassedОправихте ли коликите?Много целувки на Никол. Heart Eyes

Рали, по добре ли си? Кога пътувате?  Hug

Алест, виж как знаеш кой визирам и кой не за цивилизованото каране. smile3503Ма ти пък кога си се карала? Hug

Клара, аз си заплюх една снимчица с една бяла хавлия- голяма сладурана. Party

Вес, Вал, я стига с тез колани и навличания. Praynig
Вес теб те видяхме скоро и изглеждаш много добре. Crossing Arms
Вал теб скорошни снимки не съм ти виждала, но съм сигурна че преувеличаваш!  bouquet

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 17:22 от tony_t

# 22
  • Мнения: 2 825
....
Клара, аз си заплюх една снимчица с една бяла хавлия- голяма сладурана. Party


Ма тя там е доста мъничка Simple Smile и на мен ми е много любима тя снимка.
Вие какво решихте? Кога схте идвате? Все се каня на лични да ти пиша и все нещо става ... писах два пъти и не можах да го пратя, абе ... Blush

# 23
  • Мнения: 1 248
Нашия приятел го кремирахме. Tired Дори и при това положение, добре, че шефовете на фирмата за която работеше, се оказаха свестни и платиха разходите...говорим за 5-7000?.  ooooh!Просто е ужасно.
Сега сме се заели под пълна пара да осигурим необходимите документи за пенсия на жена му и детето. Докато не уредим въпроса, ще трябва да стоят тук.Но тя не работи...абе трудна работа.
Днес ще говоря с Каритас да им платят поне наема и тока за този месец.
Ще разпитам и в Червения кръст и в разни организации за защита на жената...Дано все успеем да и осигурим малко финансова помощ, докато се произнесът за пенсия- а в близките месеци няма да стане. newsm78
По този въпрос, ако някоя от вас има информация- към кой още можем да се обърнем за помощ?Имам предвид организации за защита на семейства в подобна ситуация. newsm78

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 17:26 от tony_t

# 24
  • Мнения: 1 248
....
Клара, аз си заплюх една снимчица с една бяла хавлия- голяма сладурана. Party


Ма тя там е доста мъничка Simple Smile и на мен ми е много любима тя снимка.
Вие какво решихте? Кога схте идвате? Все се каня на лични да ти пиша и все нещо става ... писах два пъти и не можах да го пратя, абе ... Blush

Видях, че е от преди снимката, ама направо е такова бомбонче. Heart Eyes
Ако се организираме за края на месеца да дойдем за малко...но хич не знам. Tired
Сега така ми пуши главата с документациите и адвокатските истории покрай нашия приятел...А и те сгрешили, та писали жена му- солтера! Shocked Shocked ShockedТа разправии, легализации...
А тя така и не научи испанския...та все ходя и аз...

Между другото ти не беше ли от Русе? newsm78
Въпросното семейство са от Русе, а и жената ти е адашка- Светла, за тукашните-Клара. Simple Smile

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 17:29 от tony_t

# 25
  • Мнения: 2 825
Ужас  Shocked
Тони, чак сега видях какво се е случило, прочетох ти последните постове.
Съжалявам, моите съболезнования.
Дано се уредят бързо документите.
От Русе съм, да. Много Светли има по нашия край, едва ли ги познавам, но ако имаш някоя тяхна снимка да ги видя. Братовчедка на майка ми и тя е Светла, ама те са в Мадрид, а вие бяхте в CLM, nali?

# 26
  • Мнения: 3 098
Клара,много ти е сладка малката. Hug

Тони,с много тежка зада4а си се заела.Но е голям жест от твоя страна.
Ще ти пратя нещо на ли4ни,да не товарим темата.

# 27
  • Мнения: 1 818
Момичета,  Hug минаха изследванията,но резултата ще разберем на следващата среща с доктора-на 7 юли...Без да изкаме случихме на един от най-добрите детски невролози в областта...Вече сме към университетската болница Сан Хуан де Аликанте...много бързи,много внимателни...друго не мога да кажа за мед.работници.Докторът ни е вече приятел с Додо и у дома играем само на доктори...ще трябва да вземем лекарски комплект на детенцето  Simple Smile И този доктор предполага ,че Давид има съвсем лека форма на аутизъм...но иска да види първо всички резултати....от най-обикновени до генетични....Магитен резонанс за сега не иска да му прави...че слагането на пълна упойка променяла резултатите...както той каза....Първо искам да гледам...после да пипам....

Днес се прибрахме почти едновременно със Стоян и сега съм седнала докато той хапва...така,че времето ми свърши...сърце не ми дава да го задържам,че за утре трябва да довърши един сайт...Обещавам,че утре като го оставя на автобуса ще ви разкажа повече...и ще ви прочета...Някои постове ми се губят....защо ли? Simple Smile

Честит рожден ден на Валентин на Амига! Да расте умен и харесван от момичетата! bouquet
Клара,голямо бонбонче си имаш!  Heart Eyes
Тони,съжалявам за случилото се...ще се интересувам и аз какво се прави в такива случаи...и наш много добър приятел почина няколко дена преди пикника...от Рак...мъчи се две години човека...кремираха го и така го върнаха в Родината....не мога да говоря с жена му,че тя не отговаря на  никакви обаждания...

Благодаря на всички ви за поздравленията за Гого! И аз отново всичките ни Герита и всичките ни именици да поздравя...със здраве да си носят именцата! Черпя ви ....агънце в гювеч с оризче за гарнитура,панирани агнешки ребърца/много вкусни....ще ви напиша рецептата/...и лека черешова тортичка ...
.



Целувам ви!   Hug   До утре!  Hug

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 19:15 от gaby_s

# 28
  • Мнения: 52
Mimky честити ви 2 месеца  Hug
Габи  Praynig да са добри резултатите на Додо  Hug
 Даваи рецепти и най много ми хареса тортичката   eat
Тони дано да станат по бързо документите.Възхищам ти се това се казва добър приятел.Малко са хората като теб  HugАз и rozi24 сме също от Русе
Клара много ти е сладка малката кукла   bouquet
Вес ощe ми е ранно за свеки първо ще учим и тогава.За сега иска да учи за археолог и учителката му по култура класика го анима но ще видим
Целувки на всички  Hug

# 29
  • Мнения: 811
Габи,Габи ..ти и твойте вкусотии.Не мога да се въздържа и да не ти поискам и аз рецептата за тортата Grinning.
Радвам се за Додо.Ти зву4иШ спокойна от това,което е казал доктора  Hug.Хубаво е,4е сте попаднали на специалист и 4е ви обслужват хубаво.Ще 4акаме вси4ки добрите резултати на 7 юли  Hug.
Мимки,4естито ти пораснало беб4е  Heart Eyes.Да е здрава и все такава сладуранка.
Вал, и аз имам мнооого излиШъци ,ама се събли4ам,няма да пукна от жега ,я  Mr. Green Wink.Хи4 да не ти пука  Peace.
Саби,на мене 4естно казано тези хап4ета изобЩо не ми помагаха.4уствах се то4но както го описваШ.Но имах и друга "екстра"  Mr. Green...киселини.Ей това най ме мъ4еШе.Но ако имаШ пий Alquen,страхотно помага  Peace.Гаденето ми беШе до края на 4ия,ама киселините не ме оставиха до край.Никога не съм имала и си мислех,4е хората,които страдат  от тях преувели4ават.
Зна4и имате пре4иствател вкъЩи и си доволна?Ами и ти ме успокои  Hug.Но и при вас водата е по хубава,поне не варовита.Сигурно колкото по на север,толкова по за пиене става водата от 4еШмата..
Клара,кога ти остава време за игри  Grinning,4е 4ак и пе4елиШ  Wink.
Вес,Ще те стягам  Mr. Green..по малко игри и сладолед  Naughty Wink,баницата няма и да я споменавам  Mr. Green.Само ме палиШ по някакви диети и все нама резултат  Sad.То аз и колко издържам  Blush.Ходех да ти4ам и ми беШе мн хубаво,ама какво стана  newsm78.Едната ве4ер заваля,на другата и аз не знам какво климати4но явление ми беШе оправдание,после се поразболях и така и не ходя ве4е  Sad.А ина4е стимул имам>влизам си в някои дрехи от преди  bowuu,но друг е въпросът как ми стоят  Mr. Green.Ти караШ ли си колелото?
Тони,добре 4е сте уредили въпроса с парите.Сигурно им е мъ4но ,4е не можаха да си го закарат в Бг хората.Дано да имате късмет и да уредите бързо документите на жената за пенсия .Освен Каритас и 4ервения кръст сигурно имате и други местни организации.Сигурна съм,4е Ще помогнат.


 Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт