Хъркане и бременност

  • 3 102
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 78
.Пробвала съм и без възглавница-не става #Crazy

 Недей без възглавница!Онзи ден една акушерка ме предупреди да спя на вискока възглавница заради тоновете на бебето!

Да и на мен са ми казвали същото!

# 16
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
и аз хърках. а мъжът ти дето се дразни, му кажи да си гледа работата. сега като е недоволен, като почне да реве детето нощем не го виждам. да си сложи тапи. аман от гевезета.

# 17
  • Мнения: 518
и аз хъркам здраво Rolling Eyes започнах някъде към началото на седмия месец. Мъжлето не се оплаква, макар че напоследък все по-често го намирам в другия край на леглото Thinking Сега съм към средата на 8 месец, така че ще потърпи още малко Crazy Иначе четох някъде, че това хъркане се дължи на възпаление на лигавицата на носа в следствие на повишените хормони, а също така и диафрагмите ни са доста притиснати и не ни стига въздух. Абе не ни е много цветущо положението, ама нали е временно, аз с това се успокоявам. Joy Laughing

# 18
  • Варна
  • Мнения: 558
Ми че и аз си похърквах и кво! Не можеш да си намериш удобна позиция за спане пък и да не хъркаш  Crossing Arms. Като родиш ще спреш. На който не му харесва да си купи тапи за уши  Twisted Evil.

# 19
  • Мнения: 160
Хич пък не ми е било неудобно! Не зависи от теб и не можеш да го контролираш!

Не се тревожи за глупости малко остана,леко раждане  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 3 249
И аз хърках към края. Понеже хъркането ми е толкова нетипично, че чак сама се будех от звуците, които издавам. С раждането този проблем отмина, стискай още малко зъби, мъжът ти също! Peace

# 21
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Дам и аз имам такива спомени.....мн неприятно ooooh!

# 22
  • Мнения: 4 753
Мила popopo, не се стресирай така. Нормално е - бебето е притиска диафрагмата и пречи на дишането. Ако толкова те притеснява това, не е ли възможно да се преместиш в друга стая да спиш. По-добре ще е отколкото да заспиваш със страх и да си под непрекъснато напрежение.

 Peace Спи сега, че после ще ти се иска, ама няма...  Wink

# 23
  • Мнения: 342
В края на 29-та седмица съм и от около 2 седмици се усещам, че хъркам... Понякога се будя и се питам аз ли бях.  Thinking Питала съм мъжът ми, но той ми казва, че не не е чул нищо, може би той не ме чува.... Но дори и да хъркам, това не ме притеснява!
Не трябва да притеснява никоя бременна жена! Това според мен е нормално. Правим някои неща волно или неволно и хъркането е едно от тях, неща които не са присъщи на една дама Flutter
Но тялото се променя, нормално е и да функционира по друг начин! Обясни на съпруга си за промените по време на бременноста и че не би било честно да губиш съня, който и без това е доста оскъден и неспокоен на края, заради това той да се чувства по-добре. В края на краищата това е временно!!! А ако той започне да хърка  newsm78 Никой не е застрахован от това!

# 24
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
И аз хърках много и се лигавих много ooooh!
сама се будех от силното си хъркане. Дори, като бях в реанимацията след секциото ме беш срам да заспя за да не хъркам на останалите майки. Embarassed

# 25
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
След раждането ще отмине, мъжът ти да се изнася в друга стая Mr. Green

# 26
  • Мнения: 80
След раждането ще отмине, мъжът ти да се изнася в друга стая Mr. Green
newsm10 !Моя веднъж се размрънка,че не можел да спи защото мн се въртя и се чуствал "като на водно легло" hahaha!Обаче след кратък коментар,че дивана в кухнята ще му е мн удобен не се е оплаквал повече!

# 27
  • Мнения: 702
Не се притеснявай това е нормално за бременноста!
Аз и с първото дете и сега хъркам ужасно,и даже на моменти се чувам в съня си и се будя,няма нищо обезпокоително в хъркането като родиш всичко ще си дойде на мястото!

# 28
  • Мнения: 1 103
 Joy Joyаз не хърках но пък много хълцах  EmbarassedНо всичко отминава   Whistling Whistling

# 29
  • Мнения: 1 559
Здравейте мами!
Малко ме е срам,но.......От 1 месец насам хъркам ужасно Embarassed по време на сън.Бременна съм в 32г.с. Чудя се дали от напълняването така стана ooooh! Вече си лягам със страх и се будя през половин час за да не хъркам newsm45
Някой имал ли е подобен проблем?Какво мога да направя?

Хи,хи,хи Joy...и аз съм така...но това е нормално за нaс бременните hahaha.И предната бременност дерях здраво котките нощем ooooh! Mr. Green,и сега също.След като родиш,всичко ще се нормализира Peace...споко..и кажи на мъжо да има малко повечко съчуствие... Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт