МНОГОДЕТНИ МАМИ 36

  • 16 023
  • 374
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 3 323
Да ни е жива и здрава, прекрасната, лъчезарна, сръчна и всеотдайна Юлка ( с много голямо Ю)! Да е много щастлива, все така боготворена и късметлийка през целия си живот!

Натали́, бързо давай отчет - де беше, що беше, децата къде са и как са !!!

# 361
  • Мнения: 710
Днес ще качвам снимки а разказа ще го оставя за утре  Peace
Лека вечер  Hug

# 362
  • Мнения: 3 323
 wait wait wait
 С нетърпение!

# 363
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
ЮЛКА, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
Да си здрава и много, много щастлива,
все така мила и всеотдайна!

# 364
  • Мнения: 1 144
Албена, много ти е хубав аватара.
Бих живяла на такова МЕСТЕНЦЕ

# 365
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Не случайно съм го избрала  Laughing

# 366
  • Мнения: 1 144
Какво е всъщност?

# 367
  • Мнения: 710
Ще трябва да имаш много търпение  smile3534

# 368
  • Мнения: 389
Стела,Калоян е много сладък на снимката.Пуснах един глас за него.
Каките вече са при баба си и ние с Мадлен сме си сами.Днес тя става на 1 месец.Много бързо минава времето Sad и растат като гъби тези деца

Ето една снимка на каките и Мадлен от болницата

# 369
  • Мнения: 1 744
Ах, какви сладки дечица! И това мъничкото - едно хубаво, хубаво, иде ми да го нащипкам по малките бузки.  love001  love001  love001

Честит празник /със закъснение/ на Юлка! Да е жива и здрава и  да продължава да ни радва с творбите си! Hug

Албенче, къде е тоя аватар да го видя. Само аз ли не го виждам?! newsm78

Стела, и аз ви подкрепих! Ама то наистина най-сладкото детенце от всички беше - с тия сини очички и пухкави бузки! newsm51

# 370
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Стеле, всъщност не знам  Simple Smile,  но е някак си вълшебно, привлича...
А твоя юнак е голям сладур, гласувах още вчера.

Мамче Ц., след безлунните нощи следват лунни, нали знаеш. Дано по-скоро  Praynig
Юлка, дано техниката вече работи, а сайта ви е много хубав. (Раде, браво!)
Тъщичке, оправяйте се бързичко  Hug
Грета, много хубави тези госпожици, аз нали съм мъжка майка, да не пропусна да отбележа   Wink   И да оздравявате.
Наслуки, как сте?
Теди, върнахте ли се, къде зачезна, как е порасналата ти госпожица, момчетата как са? Липсваш ни  Hug
Лилибон  Hug

За бабите и аз да кажа, имаме две, но и двете са болни и не могат да помагат. Майка ми не я и карам, защото е с патерица, обаче тя каквото може прави. Миналата година взе децата при нея докато се пренасяхме - 4-5 дена, как ги издържа, не знам, нито веднъж не се оплака, а те са си калпазани, много ясно. Обаче есента я оперираха от херния и сега съвсем не може да помага. Абе има един лаф - който си има деца, да си ги гледа - ама от време на време не е зле да се  смени обкръжението. Мъж ми си мечтае от време на време за младоженски уикенд някъде, ама няма, братче, това е положението  Mr. Green
Леле, как се отплеснах. Последно да ви се похваля, снощи бяхме на концерт на Щурците пред Народния театър - във връзка с реклама на нещо си, обаче беше супер, ние сме им фенове, и децата също, разбира се.

Наде, аватара е картинката под името  Grinning



# 371
  • Мнения: 2 433
Благодаря ви момичета за поздравите и пожеланията Hug много сте мили Hug
аз, както знаете не ми беше много празнично...
Вчера и плотера беше оправен. И денс уж работим нормално.
За подарък...хич не се одумах, още повече че утре пътуваме за Благоевград..
Най-хучавото обаче е че утре ще се видя с Цоци!!!!!! Hug Mr. Green много съм доволна от факта. И макар че много замалко ще се видим - сигурна съм че ще си прекараме чудесно! Peace

# 372
  • София
  • Мнения: 3 109
greta, разкошна снимка! Дъщерите са красавици!   Hug

Аз по принцип съм против бабите да участват постоянно в гледането на децата.  Други разбирания, друго възпитание, повече поводи за конфликти между семействата.....Е, понякога ми се иска да имахме една баба на разположение, която да води децата насам-натам по разни занимания, но си знам, че и това си има цена.  Laughing Доволна съм много от това, че свекърва ми приема децата за ваканциите- това наистина е голяма помощ, защото осигурява на децата чист въздух и занимания, а на нас с мъжа ни- почивка от родителските задължения.  Simple Smile

# 373
  • Мнения: 4 242
...Момичета, нещо се притесних, бебето не е пишкало целия следобед. Може ли да е от жегата?

Може, в жегите водата в организма се изпарява интензивно през кожата, така че не остава много за пишкане. Но наблягай на по често кърмене.
Ива ми пропи по малко вода чак второто си лято (на 1.7г), винаги съм предлагала, но не искаше. Сега Емма въпреки жегата също се отвращава от водата.

Честит рожден ден JuliS! Много здраве и щастие ти пожелавам!

# 374

Общи условия

Активация на акаунт