Гадна блузка за "късмет"

  • 3 939
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • varna
  • Мнения: 676
Естествено,че трябва да опиташ да я върнеш.Но знай,че колкото и любезна да е била продавачката,като стане въпрос за рекламация,сменят тона веднага.Стават оси.Все пак се подготви да спретнеш и скандалче.Успех!

# 16
  • Мнения: 4 111
Всъщност не ми се е случвало да попадна на такава дреха. Случва се да пробвам дреха в магазина. Предполагам, че щом е толкова некачествена не е и много скъпа и не бих я върнала, а изхвърлила.

# 17
  • Мнения: 2 407
Дано ти я сменят поне с нещо друго.

# 18
  • Мнения: 5 539
Мисля, че няма да имаш проблем да я върнеш и да ти върнат парите Peace Напоследък търговците взеха да си държат повече на реномето и на клиентите, особено малките магазинчета. Напоследък ми се случва на няколко пъти да има проблем със закупени от мен стоки от малки магазини. Всеки път отивам със свито сърце и с предварително отрепетиран скандал  Wink но се оказва, че безпричинно съм се притеснявала.

# 19
  • Мнения: 2 726
Кофти ситуация,дано да ти върнат паричките и пиши после какво е станало Confused

# 20
  • Мнения: 2 229
Сетих се, че и аз имам 1 такава блуза, черна. Mr. Green Облякох я веднъж и после щях да умра - бях цялата черно-лилава. Shocked Добре че сутиенът ми беше черен. Laughing Но имах поражения по чантата и на часовника каишката (за него най ме е яд).

Да не казвам, че и дооооста трудно и с бая търкане си измих кожата от боята. hahaha

# 21
  • Мнения: 90
Много гадно така Crossing Armsпиши после да кажеш как мина,аман от боклуци,купиш си нещо с кеф а накрая... #Cussing out

# 22
  • Мнения: 2 323
Аз затова винаги пера на ръка тъмните нови дрехи и ги плакна докато не спрат да пускат боя. Ти как я пра, че продължи да пуска толкова много боя и върху дрехите след това.....

И аз това се зачудих като прочетох първия постинг. Май не е прана.  Rolling Eyes

Няма защо да се чудим дали е прана или не преди първото обличане.Факт е,че блузата не е била от най-качествените.Никога ли не ви се е случвало да обличате още в магазина току що закупената дреха?Понякога се налага.

Ами не, никога не обличам дреха, ако не е изпрана. Точно заради това. Никога не ми се е случвало нова тъмна дреха да не пуска, колкото и да е качествена, винаги пуска. Но все пак, мисля, че би могла да пробва да я изпере, ако не е прана и да види дали ще пуска след това.

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
На мен досега не ми се е случвало - дано да ти сменят блузата  Hug

# 24
  • Мнения: 410
Karil,
дай повече инфо за фирмата производител на блузата, моля.
(всеки път при покупка на тъмна дреха си мисля точно това).

Имам приятелка, която получи подаръци от Германия - дрехи (нови, с фирмени етикети, ценови стикери и тн). Някои от тях бяха доста скъпи марки (помня Армани).
Между подаръците имаше и едно черно палто с шал яка от кожа с дълъг косъм. Мацката го носи в комбинация с черен каскет, седи перфектно.
НО... не трябва да допуска никакво изпотяване, защото яката пуска боя по кожата й, дрехите...Изглежда сякаш не се е къпала .... ужасно....  #Crazy Всъщност много от марките шият на ишлеме в БГ (нали и аз съм в бранша, виждам какво става), та такива дефекти никак не са изключени, дори на скъпи (на вид) артикули....Много неприятно.  Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 14:31 от дани-77

# 25
  • Мнения: 824
Няма защо да се чудим дали е прана или не преди първото обличане.Факт е,че блузата не е била от най-качествените.Никога ли не ви се е случвало да обличате още в магазина току що закупената дреха?Понякога се налага.
Ами не, никога не обличам дреха, ако не е изпрана. Точно заради това. Никога не ми се е случвало нова тъмна дреха да не пуска, колкото и да е качествена, винаги пуска. Но все пак, мисля, че би могла да пробва да я изпере, ако не е прана и да види дали ще пуска след това.
[/quote]

Налагало ми се е да си купувам блуза,защото съм се изцапала с нещо.И през ум не ми е минало да я дам за експресна поръчка в химическо чистене.И дънки са ми се късали на улицата-пак така процедирам.Разбирам,че е много рисковано да се обличат непрани дрехи в магазина/даже го разбирам по-добре от повечето от вас,защото с това се занимавам/,но понякога  се налага да  се подчиним на обстоятелствата.
Новите тъмни дрехи,ако са качесрвени не би трябвало да пускат боя!

# 26
  • Мнения: 2 323
Ами, въпрос на ситуация сигурно. На мен не ми се е случвало до сега така да се изцапам или нещо да скъсам. Дрехите ми миришат на фабрично и не мога да ги понасям, докато не са изпрани. Освен това, със сигурност за прашни или отделят някакви съставки, от обработката, които ще са недобри за кожата. Като се съчетае и с затопляне и изпотяване  Confused
Прдепочитам да се прибера супер скоростно и да се облека с нещо друго или да отменя ангажимент ако не съм на 6.

# 27
  • Мнения: 1 952
Имала съм такава блуза, много неприятно беше и прането не оправи нещата. Боядисваше и след това и то много.
И не е вярно, че евтините дрехи правят тези номера. Яке от 1000лв ми унищожи 3 блузи.
Или сигурно цената не е гарант за качество Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 577
много неприятно Sad
никога не съм имала такава дреха .а поне 75% от дрехите ми са  черни,но няма да забравя като се запознах със свеки за пръв път(ходихме и на гости)си бях си  купила нови кожени обувки за случея и като се събух Sickпознай.чак и килима почерних.голям срам беше,голямо нещо Embarassed Joy Joy Joy

# 29
  • Мнения: 2 673
Прочитайки темата стигнах до три извода: 1. Че всяка ССФ си пере новите дрехи, за разлика от мен.
                                                         2. ССФ не носи блузи от 42 лв като моята, а се облича "марково" Mr. Green.
                                                         3. Има ССФ, които  не търсят под вола теле. \на тях благодаря за съветите!\

Общи условия

Активация на акаунт