ЮЛСКИ бебешори '08 (тема 47)

  • 11 837
  • 274
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 693
Привет!

Щях да пиша доста неща, нека да видя какво си спомням  newsm78

ТоНи, утре съм при доки от 8.30, няма да се засечем и този път  Rolling Eyes а иначе с покупките съм готова, единствено леглото със скрина и матрака ми остана, а, и стола за кола! Леглото ще го поръчаме края на месеца, а стола ще го купим края на юни!

За свекитата, аз мисля, 4е най-важното е мъжът да е на твоя страна, другото няма зна4ение много!

Ине, това че кърпичките на Бюбхен и по-специално лайката в тях правят алергии не бях чувала! То ако става въпрос бебето може да направи алергична реакция от всяка козметика  newsm78

И тази плодова тема пак сте я подхванали, ще ме принудите да кажа на мъжа ми да купи и ягоди и череши и диня и като ви кажа, че ям ще има пак сърдити, ми се струва  Tired

Едно въпросче, по колко пъти на ден се къпят бебетата, като се има предвид, че са летни бебоци? Само вечер или е необходимо и сутрин?

# 226
  • Мнения: 4 371
Катинче, предлагам който отвори дума за череши да го глобяваме по едно кило Crossing Arms

Моя съм го къпала веднъж дневно - т.е. вечер.

# 227
  • Мнения: 223
Да взема да и покажа снимките ли? Не ми е ясно какво толкова се притиска  Confused?

Нещо в главицата й притиска на нея Simple Smile Не го казвам с лоши чувства. Просто хората са недоверчиви към новостите...

Катинче, предлагам който отвори дума за череши да го глобяваме по едно кило Crossing Arms

Как ще си ги разпределим после?  Simple Smile

На мен от времето, от какво ли ми прилоша нещо и ми се мотае главата сега. Лежах известно време, но ме хвана скуката.

# 228
  • Варна
  • Мнения: 441
Да наистина за моя сладкиш се сърдихте, а пък с тези плодове от незнам си колко лева не се спряхте  Crossing Arms.
Аз немога да си ги позволя с тези цени.
Нали уж се споразумяхме да не отваряме дума за това.
 Peace  Rolling Eyes  Hug
Да взема да и покажа снимките ли? Не ми е ясно какво толкова се притиска  Confused?

Нещо в главицата й притиска на нея Simple Smile Не го казвам с лоши чувства. Просто хората са недоверчиви към новостите...
Joy
Така е, тя колко беше против съдомиялната, а сега само я превъзнася.
Аз сякаш от днес съм в 8 месец  newsm78.

Последна редакция: чт, 08 май 2008, 16:11 от inka 26

# 229
  • Мнения: 693
Катинче, предлагам който отвори дума за череши да го глобяваме по едно кило Crossing Arms

Съгласна съм, но по едно кило и от трите  Wink

# 230
  • София
  • Мнения: 18 679
Едно въпросче, по колко пъти на ден се къпят бебетата, като се има предвид, че са летни бебоци? Само вечер или е необходимо и сутрин?
Ники се роди на 1-ви август и беше поне 35 градуса Tired В началото го къпех само по веднъж и го мажех обилно с бебешко олио, защото кожичката му се лющеше от смяната на водна с въздушна среда. После започнах да си го обливам по-често, заради горещината и да го мажа с мляко - по-лекичко е.

# 231
  • София
  • Мнения: 553
И аз моята дъщеричка като съвсем малко бебче я къпех основно само вечер, но през деня й миех дупето на мивката при смяната на памперса, като имаше аки. После като стана по-голяма и почна да се въргаля в пясъчници и т.н. й взимах душче и на обяд като се приберем от разходка и вечер преди лягане. Просто нямаше начин да си легне в леглото цялата изпоцапана и да чакам чак до вечерта и така пада едно къпане и смяна на тоалети нон-стоп  Grinning

# 232
  • Мнения: 326
Едно въпросче, по колко пъти на ден се къпят бебетата, като се има предвид, че са летни бебоци? Само вечер или е необходимо и сутрин?
Предното лято дъщеря ми беше на около 8-9 месец. Беше адска жега, все още нямахме климатик и се налагаше по 5-6 пъти да я охлаждам в коритото. Милото беше все червено и ме беше страх да не се претопли. Сега си имаме климатик и дано не се налага да повтарям същата процедура, че и за две бебета.  #Crazy
Аз винаги съм къпала Михаелка вечер преди лягане.
А тя Нинче е писала. То наистина бебето като се оака го ушите и няма как да не го измиеш. Така че, може и това да се брои за къпане. То колко е бебока - една шепа човече.

# 233
  • Мнения: 2 171
Здравейте и от мен Hug

Най-накрая ви изчетох, от 3 дни ви чета, обаче така са ме натиснали на работа, че не мога дъх да си поема ooooh!. Снощи се помайтапих с мъжа ми, че ще взема да родя така както си седя на работа, а той като се хилна и вика: "Супер, тъкмо ще спестим разходите по болницата!" Joy hahaha. Обаче на мен така ми се стяга корема от това седене по цял ден, че взех наистина да се притеснявам Confused.  

Исках по толкова много теми да се включа, обаче инфото ми дойде май в повече за бременния ми мозък и вече нищо не помня Embarassed. Ако се сетя по-късно, ще се включа.

# 234
  • Мнения: 9 914
ДеЩо отвори дума за черешите, почнете от нея да глобявате Simple Smile снощи съм преглъщала цяла вечер. Два дни ми се пие кока-кола и днес си купих и не ми се пие пък.

# 235
  • София
  • Мнения: 18 679
Милото ми малко момченце ме попита по телефона за бебето Hug Не вярвах, че си мисли и за него Wink Каза ми "Как си, маме? А бебенцето как е? Роди ли се вече?" Joy Ох, нямам търпение да ми го доведат утре!!! И една седмица не мога да издържа без това мъниче Heart Eyes Не знам как ще го пусна на летния лагер ooooh!

# 236
  • Мнения: 30
Здравейте!
Днес пак се отдадох на разходки  и сега се връщам да ви изчета! Wink
Pea®ly,благодаря,че с си добавила болницата,в която ще раждам!  bouquet

# 237
  • София
  • Мнения: 138
 newsm62
Ако още веднъж му объркам името на това лекарство ще ми е за сефте. Тотално се омешах от много четене на форуми. hahaha
Pearly, като добавяш болници пиши ме и мен - към Майчин дом съм се насочила.

# 238
  • Мнения: 591
Леле, мамита, поразгледах априлските бебета....е вече нямам търпение да е юли и да се гушкаме с беба...толкова ми се иска вече да я видя, а не само да ме поритва отвътре Simple Smile

# 239
  • Мнения: 556
Леле, мамита, поразгледах априлските бебета....е вече нямам търпение да е юли и да се гушкаме с беба...толкова ми се иска вече да я видя, а не само да ме поритва отвътре Simple Smile

И аз така Grinning

Общи условия

Активация на акаунт