Сами на море

  • 7 753
  • 110
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 327
За първи път отидох сама с Ати на море, когато тя беше на 3 месеца. Пътувахме с автобус близо 24 часа до Мармарис. Нямаше проблеми. Следващите 2 години ходихме до Айвалък - около 12 часа път. Пак нямаше никакви проблеми. Миналата година даже ходихме и до Алания пак с автобус. Задължително обаче си се вози в столчето за кола. На място няма никакъв проблем. Даже е огромно удоволствие и за двете ни  Whistling Водата така я изцежда, че спи от 1 до 5 наобяд, вечер се разхождаме и към 23ч ляга и заспива на секундата  Grinning Чакам с нетърпение края на август, тая година се събираме група за почивка 14-15 дни  Twisted Evil
така че изобщо не се притеснявай! За пътуването си взимаме книжки и играчки, но по-интересно е да гледа през прозореца. Лекарства също си носиме. На място ти стига да носиш и само кофички и лопатки, надуваема лодка или пояс. Търси място, където има хубав детски басейн, детска площадка и пясък!

# 16
  • Мнения: 1 732
Ники, я зяпай за двама.
И ние мислим една седмица към края на сезона, all inclusive.
И аз се присъединявам с Вяра!

# 17
  • Мнения: 2 336
Ехе, форумско море.  Party Аз нищо не мога да кажа на този етап, но имам желанието.

# 18
  • Мнения: 277
форумско море ли ?
ми я да се стегнем и да се съберем!

с каката съм ходила на море с влака.тя беше на 1 годинка.още не се беше научила да ходи в кукуто и беше направила пясъка на плажа...
поне изглеждаше много естествено.ходи ,ходи и цък. Joy
на Мичурин бяхме тогава в хотелче ,ако искате да се организираме за 4-5 дена.
сами мами с деца,знам ли може и мъже да се завъртят около нас...

# 19
  • Мнения: 1 732
сами мами с деца,знам ли може и мъже да се завъртят около нас...
hahaha hahaha hahaha
искам да го видя това...

# 20
  • Мнения: 277
една приятелка ми разказа ,че на морето имало много стари ергени.
дори майка и се омъжила за един такъв,нищо че има две големи деца.
и му родила детенце.
така ,че нищо не се знае...
как беше ,,предавай си търговски вид и те ще дойдат.,,
/това го четох някъде из тези форуми,беше отговор за Morgana./

# 21
  • Мнения: 651
И ние тази година ще ходиме на море двамата за първи път. Резервирала съм в Албена за една седмица all inclusive в началото на Юли докато не се е изсипала гмечта .  Не ме притеснява че сме само двамата, от бебе го развозвам с колата на дълги разстояния и той е свикнал и е доста дисциплиниран- завързан е в стола и не познава друга алтернатива за пътуване. КОмпания не си водим,забавляваме се много добре заедно, ако много ни залипсва- ще си намерим намясто  Wink
Ако някой все пак иска да се присъедини към нас-  Hug
7-14 Юли. Мисля че още има места.... Wink

# 22
  • Мнения: 2 723
Бърди, Сабина, давайте да се видим да обсъдим офертите и да ходим групово.
Мъже едва ли ще впечатлим с таз глутница деца, ама поне ще се повеселим. Crazy

# 23
  • София
  • Мнения: 17 285
И аз мъже не ща да впечатлявам, искам да си почина и да се позабавлявам.
Ники, само не знам кога да се видим - освен на погачата ви?

# 24
  • Мнения: 2 723
Ники, само не знам кога да се видим - освен на погачата ви?

Идеално, тъкмо да се подготвим с материали Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 1 752
С Дивчо ходим сами на море откакто стана на две годинки. Четири или пет поредни комбинирах нощния влак до Бургас в спален вагон и после автобус до Созопол. Във влака си спеше през цялото време, а към 6-7 пристигахме на гарата и до автобуса са 20 метра - та никакъв проблем с придвижването. Първите години, за да ми е по-малко багажът по пътя си пращах част от нещата в колетче (бяхме все на квартира), така че варианти всякакви има. Ще се справиш - не го мисли толкова.  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 17 285
А, да, нощния влак в спално купе до Бургас … най-лекото и приятно пътуване в живота ми. За жалост, билетите за спалните вагони свършват с бясна скорост и не успях да повторя подвига да си купя в следващите години, най-вече защото не можех да се организирам от толкова рано.
Но иначе съм с две ръце за тоя вариант.

# 27
  • София
  • Мнения: 17 285
Ники, само не знам кога да се видим - освен на погачата ви?

Идеално, тъкмо да се подготвим с материали Mr. Green

А какво търсим – БГ или чужбина? Предполагам, че с малък Ивчо сме за БГ, ама тук освен в Албена дали някъде има all inclusive?

# 28
  • София
  • Мнения: 1 752
Има - на Елените, ама там е бясна цифромания.

И на Созопол виждах, че има семейства с "гривнички", т.е. явно и там има такива хотели. Май и в ММЦ, Приморско, което също е към Албена четох за такива оферти, но съм чувала от колежки, че Албена е перфектна за мами с деца.

# 29
  • Мнения: 9 990
ДА.Ама е доста скъпо.Самият пакет може да е ок, но-като цяло в Албена е скъпичко, да поскача на батут хлапето 2 минути-5лв/като за българи/ иначе е повече Confused

Общи условия

Активация на акаунт