Сами на море

  • 7 773
  • 110
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 723
Идеално, аз Гого и без това нямам какво да го правя през август, че яслата е отпуска.
Други желаещи няма ли?

# 76
  • София
  • Мнения: 17 368
Довечера като налазят във форума и прочетат  Laughing

# 77
  • Мнения: 2 723
А нещо резервации, ала бала, да не се свършат местата, че гледам не са много.
Давайте да заграбим хотелчето за 1 седмица.
До тогава ще гледам да съм спряла да кърмя  Whistling

# 78
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Сьс вси4ко се свиква,аз Алекс от както беШе на месец  и половина сьм го помькнала по пьтиЩата Confused,в на4алото беШе лесно,с коШ4ето от коли4ката, направо вьв влака,автобуса,за самолетите трябваШе да го взимам на рьце.После като порасна малко бяхме само с коли4ката,на всякьде молехме някой да ни помогне ,но винаги ни помагаха и вси4ко мина без проблемно,сега ве4е е най_лесно,като сме на пьт не се отделя от мен Heart Eyes,носи си рани4ката и пита за всяко неЩо какво е Laughing Heart Eyes.
Преди две години ходихме на море тук ,в кьЩата на една сьфорумка Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes,бяхме там 4 дни и мнооооого хубаво си изкарахме,аз носех един куфар(не много голям),дамската ми 4анта (на врьЩане имаШе и един плик)и коли4ката Crazy Crazy Crazy Crazyвесело беШЕ.
Ще е хубаво ако успеете да се сьберете Wink,пьк ако е в на4алото на септември и аз имам вьзможност и аз Ще дойда Wink,но да се разберем от ега,по бански няма да ме видите Laughing

# 79
  • Мнения: 2 723
И това не е лошо за лятна почивка.
А могат и пловдивските мами да се включат
http://hotel-yaev.com/hotel.htm

a, и тук бяхме миналата година, не беше лошо
http://www.hotelargobg.com/index_bg.html

Последна редакция: сб, 10 май 2008, 17:18 от Никси

# 80
# 81
  • София
  • Мнения: 17 368
Никси, проблема с някои от тези хотели (Боженци, Велинград, Долна баня) е, че ако не дай боже имаме лошо време, ще умрем от скука. Освен басейна друго няма.
Мен затова най ме привличаше тоя на морето.
Ама ще ги разгледаме и тия де.

# 82
  • Мнения: 2 723
Абе то където и да сме, ако е лошо времето ше врътнем Crazy
ще си вземем дъждобрани и хукваме из горите Mr. Green

# 83
  • София
  • Мнения: 1 352
На Априлци и на мен ми се ходи. Ако сте съгласни да направим организация за август, така и аз ще съм си с диванетата.

# 84
  • София
  • Мнения: 17 368
Герчо, колко са големи твоите диванета? Че на моето с тия на Ники сигурно ще му е малко скучничко.
Сиси, ти не искаш ли да доведеш Ицко за компания?  Flutter

# 85
  • Мнения: 2 336
Бърди, тази тема само я чета и подсмърчам.  smile3518
Първо съм с два броя диванета и няма на кого да оставя малкия за цяла седмица. И второ - няма да имам  финансова възможност за каквато и да било почивка.  Tired
Но ще се радвам да се съберете по форумски и да се снимате по бански всички.  Mr. Green

# 86
  • Мнения: 9 990
Сиси, Сисиииии, мноооого си лакома за снимки  Crazy LaughingНямаш спирка бе!Ся и по бански, не те е срам Sunglasses

# 87
  • Мнения: 2 336
Срам ме е ...  newsm43 Ама аз срамежливо си искам. Пък за снимки (и не само) съм ненаситна... smile3509 smile3509 smile3509  Hands Thumbsup

# 88
  • София
  • Мнения: 8 348
На Априлци и на мен ми се ходи. Ако сте съгласни да направим организация за август, така и аз ще съм си с диванетата.

ако идете на Чифлик ще сте ми по-близо
а и там има прилични бази и басейни

# 89
  • Мнения: 2 863
ние май си харесахме това.... не сме решили  още.... но.....
http://www.visitbulgaria.net/bg/obzor/hotels/obzor_beach_resort.html

Общи условия

Активация на акаунт