спалня на втория етаж?

  • 4 998
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
И двата варианта / на втория етаж или този под подиума / са интересни , но ако е за възрастни хора , както в случая , аз бих разработила втория.
Определено е по-добър, но ти трябват и добри майстори. Аз имам страх от такива и не смея нищо различно от боядисване и шпакловане да им възложа. Thinking Иначе е страхотна идея. Ние имаме малък апартамент, който ще даваме под наем и много ми допада идеята.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 912
варианта с подиума при нас е неприложим - няма пространство да се издърпа леглото (то дефакто трябва място за две легла или като е в прибрано положение да се прибира наполовина, една част и то май по-голямата ще остане да стърчи навън)

# 17
  • Мнения: 3 770
Тогава виж това :



Единственият недостатък , според мен е че ще трябва всяка сутрин да прибираш завивките.Макар , че аз и сега ги прибирам !  Laughing

# 18
  • Варна
  • Мнения: 912
и другият недостатък - изчезването на масичката и столчетата (бюрото с компа) като се разпъне леглото  Laughing
п.п. много хубава снимчица, какво им е просторно ...

# 19
  • Мнения: 3 770
Колко квадрата е тази стая , м..а му стара ? Направо е проблем.Дано да си здравно осигурена , ако се спреш на варианта с втория етаж !  Grinning

# 20
  • Варна
  • Мнения: 912

спалнята е с размери 2.2х2.2
оф, ако чакам на осигуровките, направо да се гипсирам с един гипс сатен за разкош и тъй да се катеря да си лягам  Laughing

# 21
  • Мнения: 3 770

спалнята е с размери 2.2х2.2
оф, ако чакам на осигуровките, направо да се гипсирам с един гипс сатен за разкош и тъй да се катеря да си лягам  Laughing

Аз помислих , че това ще са размерите на леглото за тежкоатлети !   #Crazy Това е клаустрофобично ! Не може ли компа да е в друга стая ?

# 22
  • София
  • Мнения: 903
Едни мои приятели спяха близо 2-3 години на такова чудо, каквото искаш ти. Леглото беше вдигнато на около 1.70-1.80м височина. Или по-точно не беше легло, а матрак, качен върху дървена поставка. Отдолу под леглото имаше масичка с пейки отстрани, където сме правили много купони. Не са се оплакали, че им е високо, имаше доста място от леглото до тавана ( поне колкото да седнеш , та дори и повече).

# 23
  • Мнения: 183
ето и някои други идеи

# 24
  • Варна
  • Мнения: 912
лелееее, страхотно е това  Crazy
само имам едно съмнение - че струва колкото апартамента ни  Whistling

# 25
  • York
  • Мнения: 826
Аз си мислех, че моята спалня е малка  #Crazy
Повдигащото се легло изглежда много ефектно. Ще поразпитам тия дни колко може да струва нещо подобно.

# 26
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Идеите на honey™  са чудесни, но не виждам кой би изпълнил такъв проект в БГ или по-точно кой би го изпълнил така, че да издържи поне една по-бурна нощ. newsm78

# 27
  • Мнения: 183
Идеите на honey™  са чудесни, но не виждам кой би изпълнил такъв проект в БГ или по-точно кой би го изпълнил така, че да издържи поне една по-бурна нощ. newsm78
м да за бурна нощ няма сигурно да издържи знам ли,но е идея за малките жилища,още повече ако няма как да се обособи самостоятелна стая за децата и мама и татко трябва да спят в хола,при нас това още не е на дневен ред,но все пак като дойде време ще разпитам дали това е възможно,може би ако не е прикрепено за тавана а за нещо тип асансьор ,но не до горе newsm78

# 28
  • Варна
  • Мнения: 912
сега се сещам, че бях гледала един каталог на готварски печки, мисля на сименс и имаше един модел, при който фурната си стои нависоко, а когато се ползва слиза надолу точно на асансьорен принцип, цената май беше около 5000 лв., а за легло даже и не мога да си представя колко би стигнала  Crazy
но спор няма - моделите изглеждат страхотно

# 29
  • Мнения: 47 988
Щом все пак има отделна стая, но е малка, помислете за друг вид оптимизиране, например да вземете лаптоп(пести се място), има спални с огромни шкафчета под тях (пести се място за допълнителен скрин или гардероб), които се повдигат или шкафчетата се издърпват , за бюро- нещо повдигаюо се към стената например
легло- асансьор или шкаф е доста скъпо, а повдигнато на 2 ниво може наистина да не е здраво
нашият познат го беше правил сам, та си му имаше доверие, ама знае ли се
моите деца спят на двуетажен креват, ама на 2 етаж спи детето, което е 30 кила максимум, а не 2х70 кила примерно, което вече е сериозно натоварване и изисква много здрава конструкция

Общи условия

Активация на акаунт