От къде памперс-бански в София?

  • 1 276
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 122
да има и нормални бански просто мънички , аз обаче понеже разчитах на пампрсите не бях взела така че имах пред вид точно гащички, които ползвах за бански...мънички слипове, съхнеха бързо, така че нямаше проблем.
Писах, просто да си имате едно на ум, че на самите деца не винаги им е приятно с памперс банските....та може да вземете 1 бански за резерва, ме както се сещаш заради пясъка и по дупе не искаше да стои........

# 16
  • Мнения: 2 231
Щото аз отдавна съм и взела от Ларедута. Моята си има един цял и един с горно и долно, но този който е с отделните гащички и е голям, та незнам, може за другата година да остане, а да й купя едно по-малко долнище. newsm78 Ми то на пясъка и да направи нещо, голяма работа, ще я преобуя, а пък за басейн е още малка. Та освен в нейното си басейнче в друг мисля тая година да не ака. Иначе и един пакет от тези памперс бански ще взема.  10 лв. не са много. Само  не разбрах кои са по-гот. Хъджис или Либеро.

# 17
  • Мнения: 274
Миналото лято ползвахме Хъджис, много съм доволна и не съм съгласна, че поемат вода  Thinking  Не задържат никаква вода, няма място за сравнение с памперс, памперса като се намокри става тежък, а банските не задържат вода. Много са удобни.

Общи условия

Активация на акаунт