Дрешници

  • 23 757
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 529
Сетих се  - Визател ни го правиха  Grinning Сега за къщата имам 4 дрешника, които са като малки гардеробни стаи (към всяка спалня) и може пак тях да потърся, защото съм доволна
Виж тук, има си линк "гардероби, гардеробни стаи" в "за дома" http://www.vizatel.com/index.php?p=products&language=bg

# 16
  • Мнения: 247
а как организирате пространството в дрешника?

# 17
  • Мнения: 331
в нашия има гардероб, пералня, отделно кош за дрехи и маса за гладене. Всичко е покрай стените подредено, а масата за гладене си стои разпъната. Много е удобно това помещение, ей. Пожелавам на всички, които имат възможност да си "организират" такова.

# 18
  • Мнения: 660
Поръчах рафтове за бельото ни, 10 или 11, не помня. Перпендикулярно на тия рафтове си поръчах максимален брой рафтове за всички блузи, анцузи, зимни пуловери и т.н. Зависи от площта. Не ни стигна мястото за костюмите и ризите ни, и се наложи да купим гардероб, в който имаше и специални закачалки за колани и вратовръзки! Дано повече семейства имат възможност да си обособят такова помещение. Много е практично.

# 19
  • Мнения: 680
Поръчах рафтове за бельото ни, 10 или 11, не помня. Перпендикулярно на тия рафтове си поръчах максимален брой рафтове за всички блузи, анцузи, зимни пуловери и т.н. Зависи от площта. Не ни стигна мястото за костюмите и ризите ни, и се наложи да купим гардероб, в който имаше и специални закачалки за колани и вратовръзки! Дано повече семейства имат възможност да си обособят такова помещение. Много е практично.
Milian,а от къде поръча рафтовете за твоя дрешник? newsm78
В момента правим новото си жилище и се чудя точно за дрешника откъде да поръчам рафтове и щендери.
  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 503
хехе,
На нас ни предстои направата на дрешник от има-няма 3 квадрата.Ще следя темата с интерес.Механизмите са чудесни!

# 21
  • Мнения: 1 174
Ще следя и аз темата. Simple Smile
Предстои ни изграждането на дрешник от гипсокартон - стаичка в стаята.Ще бъде два на два - все още обмислям проекта му, такъв, че да удовлетворява нуждите ни за всички сезони.Там ще стоят и дъска за гладене, прахосмукачка...
Ще черпя от вашите идеи и снимки, а ако и аз изнамеря нещо интересно, ще го предоставя. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 4 520
Побутвам темата, защото и ние сме на тази вълна в момента. Чудим се сами ли да си направим дрешника или да възложим на фирма. При нас проблемно е мястото - има само една стена, на която да можем, да го сложим, но тя ни ограничава откъм дълбочина - само 60 см.  Confused Има вариант и да е ъглов де, но на мъжа ми не му допада тази идея.
Ако дадете нови идеи и особено за вътрешната подредба, ще бъде супер. На мен мечтата ми е да е направен така, че да не ми се налага 2 пъти годишно да си преподреждам дрехите, както сега с гардеробите ми, а всичко да ми е лесно достъпно целогодишно.

Открих типа стая, който отговаря на нашата. Дрешникът и вратата са точно така, както ще бъдат у дома, нормалната врата сменим с плъзгаща. Само дето от отвора на вратата до стената има само 60 см, така че това ще е дълбочината на дрешника. Иначе стаята е кажи-рече 1:1 с нашата:

Последна редакция: пн, 13 окт 2008, 15:37 от Анту

# 23
  • Мнения: 71
И аз съм на вълна дрешник...Реших да поверя проекта на фирма и избрах Визател...по смешен проект не съм виждала...и цената беше парадоксална за това, което предлагат....Май пак сама ще се справям...

# 24
  • Мнения: 2 169
Някой, ако знае читава фирма в Пловдив за проект и изработка на дрешник да сподели.  Hug

# 25
  • Мнения: 71
Пробвай Севрол, намират се в пресечката срещу Хепи до Новотела.
Те са ми последната надежда на мен Simple Smile

# 26
  • Мнения: 2 169
 Twisted Evil Благодаря, SheIsInLove, но пак там няма да отида  Naughty Исках да ми направят проекти за вградени гардероби, но бяха страшно нелюбезни и ме отказаха набързо. А и не ми харесаха механизмите, с които работят.

# 27
  • Мнения: 71
Аз се свързах по телефона с един мъж, на който му предложих да му пратя скица по мейл-а, но той не пожела...трябвало на място да отида, а аз можех да кажа какво искам и си представям, и когато отида да има нещо, което да коментираме, а не да ходя 100 пъти...Ениуей...ще се опитам да отида до там да ги пробвам...

# 28
  • Мнения: 2 529
 SheIsInLove, нещо не ми е ясно какво смешно намираш в проект за гардероб и въобще какво си очаквала. В гардеробите има лостове за дрехи, рафтове, чекмеджета и механизми, а проектът ти предлага начини на разположение на тези неща. Ние имаме в апартамента 2 дрешника правени от Визател и са идеални. Плъзгащите врати не са мръднали за 7 години, рафтовете и другите механизми (за закачалки и обувки) също. За къщата също възложихме на тях. И да цените не са ниски, така че по-евтино ще ти излезе да идеш в Бриколаж и после по метода "направи си сам" да си направиш само рафтове и лостове, врати обаче не зная...

# 29
  • Мнения: 4 520
И врати можеш сам да си направиш, не е трудно, ако ги можеш тези неща.  Peace Мои приятели си направиха - купиха си плоскости и лайсни и стана.

Общи условия

Активация на акаунт