Новите епилатори

  • 2 960
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 830
 Shocked

ще взема да си купя и аз един с керамични дискове. За момента съм доволна от моя Браун. Имам го от 2005.

Преди се бях навила да си взема такъв, но ме разубедиха, че с дисковете не били добри:


http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09027093

# 16
  • Мнения: 272
Мислиш ли, че са по-добри ,предният  ми беше с дискове и накрая имах чувството,че не хваща косъмчетата.За това си взех с пинсетки .

# 17
  • Мнения: 3 830
Луда ме направихте вече  Crazy

Едните уверяват колко са некачествени с пинцети, другите уверяват в обратното.... Crazy :xarms
:

# 18
  • Мнения: 7 723
Епилаторът си е епилатор. Функцията му е да скубе косми...  Crazy
...само цената на "новите "модели е по- различна.
Иначе пак скубе косми и това боли  Crazy

# 19
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Е, други пък твърдят същото за епилаторите с керамични дискове. Казват, че трайността на дисковете е малка и след това започват да накъсват космите или въобще не могат да ги захванат... Rolling Eyes

Керамичните дискове са изключително износоустойчиви, проблем би било ако изтървеш епилатора, че са чупливи. Иначе съм изцяло съгласна с това:
И моите наблюдения от опит са,че с Филипс с дискове не ми къса космите и повече време гладка,докато с Браун с пинсетите ми ги скъса и после ги скубе и издържам по-малко като време с него!
И Руска това, за скубането не е вярно, след известно време епилатора почва да накъсва космите - хем те боли, хем няма траен резултат  ooooh!

# 20
  • Мнения: 2 229
Луда ме направихте вече  Crazy

Едните уверяват колко са некачествени с пинцети, другите уверяват в обратното.... Crazy :xarms
:

И мен, и мен.  Crazy
Сто години разглеждах епилатори на Браун, харесах си, и сега на Филипс били по-добри. Crossing Arms Mr. Green

# 21
  • Мнения: 272
 Аз съм за Браун с пинсети,за сега... Joy

# 22
  • Мнения: 54
Ох, много ме обърквате.Какво да правя незнам?Какав епилатор да се купя също незнам, много ме раздвоявате. smile3511

# 23
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Споко, и аз бях така. Накрая избрах, засега съм много доволна, надявам се освен добре-скубещ епилатора де и траен и качествен, т.е. да носи на тормоз.  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 24
 Joy
И аз от едно сто години зяпам Ровента и все си избирам, избирам, каня се, и докато се каня излезе по-нов който по-ми харесва и пак се започва едно канене...
А забелязах, че никой не спомена Ровента ... какво им има?  Confused

# 25
  • София
  • Мнения: 1 508
Браун и Филипс са на едно ниво като качество.Аз имам Браун, сестра ми Филипс.Като си взимаше, миналата година на Филипс, идеята й беше да е по-добър от моя.Оказа се не по-различен.Така че, на  който и от двете марки да се спрете,  няма да сгрешите. Wink

# 26
  • Мнения: 54
Добре де, аз пак не разбрах с пинсети или с дискове!?

# 27
  • Мнения: 411
Aз имам на Philips ,онзи с охлаждащата приставка.Мъжа ми го купи за рождения ми ден,миналата година.Ползвала съм го само веднъж и много ме боля  Stop Моите косъмчета са твърди и черни и боли адски,като се има предвид,че до сега съм ползвала само самобръсначки.Сега чакам малко да поотраснат,че пак да го ползвам.

# 28
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Епилаторът си е епилатор. Функцията му е да скубе косми...  Crazy
...само цената на "новите "модели е по- различна.
Иначе пак скубе косми и това боли  Crazy

Това е и моето мнение
Имам Браун модел - 2007г /пинцети/

# 29
  • София
  • Мнения: 1 508
Добре де, аз пак не разбрах с пинсети или с дискове!?
Това означава, че няма значение.Ориентирай се по цената, след като вършат работата по един и същ начин.

Общи условия

Активация на акаунт