За предпазителите за чекмеджета

  • 5 300
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 100
ol4eto, покрепям напълно  Peace Незнам как е обаче с много палавите деца...Там мисля, че се искат по сериозни мерки  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 4 915
Точно тършуването по шкафове не бих нарекла палавост, а обичайното детско любопитство и разучаване на обстановката. Wink

Хрумна ми идея - изпразнете за седмица - две шкафовете, до които детето има достъп, и го оставете да ги отваря и затваря колкото иска. Като разбере, че няма нищо по-интересно вътре, и се насити да си играе с тях, пак си ги напълнете с посудата, но не- чуплива - за всеки случай.  Laughing

# 17
  • Мнения: 512
Аз използвах предпазители на Чико и съм доволна.    Ето го.

# 18
  • Мнения: 2 131
Не е много удачно, особено за малки жилища, където винаги има недостиг на място, но ако се извади всичко от чекмеджетата си мисля, че децата ще загубят интерес да ги отварят....
Ааааааа, няма гаранция. В хола приспособих едното чекмедже специално за малкия - сложих му вътре негови неща и т.н. Когато решеше, че му е омръзнало това, което е вътре, се хващаше за чекмеджето и провисваше на него.  Mr. Green
Аз съм решила проблема, като съм залепила чекмеджетата с прозрачно тиксо. Е, от време на време Алекс го забелязва и започва да човърка от някой ъгъл, но като цяло това ми реши проблема. Само трябва да вметна, разбира се, че става дума за чекмеджетата в дневната и в тях стоят неща, които по принцип рядко използвам.
В кухнята не съм залепила нищо по разбираеми причини - просто всеки ден ги отварям поняколко пъти. Ама аз там рядко го пускам да влиза, а, ако влезе, е под строг надзор  Mr. Green.

# 19
# 20
  • Мнения: 8 999
Просто не се вманиачавайте толкова. Никога не съм използвала никакви предпазители за нищо. Две деца отгледах без инциденти.

Общи условия

Активация на акаунт