ваничка за крака

  • 4 014
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 966
Наистина ли не може нищо да се слага вътре?И соли ли не може?

# 16
  • Мнения: 1 313
Аз си слагам соли. Моята е съвсем обикновена и евтина, от Метро я купих, но беше отдавна и не си спомням да ли е пишело нещо в упътването за соли и пяна. Слагам по 2 капачки соли на Рефан. Даже сега като прочетох темата и мисля да отида да извадя ваничката Grinning

# 17
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
И мен темата ме подсети за ваничката. Blush
Аз слагам соли също.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 966
Иренка,твоята подгряваща водата ли е ?

# 19
  • Мнения: 5 299
От солите ваничката се поврежда рано или късно.Запушва се. МОжете да я киснете с оцет. Така се почиства добре отлаганията т солите, които не се чистят с нищо друго.

# 20
  • Мнения: 902
да, и аз си търся такава

# 21
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Имам на Клатроник и честно да ви кажа прашясва. С голям мерак си я купихме с мъжо, но вече никой не се сеща за нея. Има функция която уж подгрява водата, но истината е че бързо изстива. Моето мнение е че не си заслужава дори и 50-те лева.

# 22
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Иренка,твоята подгряваща водата ли е ?

Честно да ти кажа не знам, но мисля, че не е. Върти ми се из главата, че я пълнех с вода от бойлера. Трябва да я извадя от кутията, канех се за днес, но пак не ми остана време.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 912
досега разглеждах каталозите на метро с надежда да намеря нещо, но няма  Rolling Eyes
защото като отворих сайта на техното ми се зави свят от цена  #Crazy
ще надникна и в продавалника, някой може да иска да се отърве  Laughing

# 24
  • Варна
  • Мнения: 912
вижте какво открих с гугъла, някой може ли да каже нещо конкретно за марката
http://sport.market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=27677&cat=3404&shop_id=57
тази от 56лв., която исках да ви покажа не ми се отваря и затова ще ви пусна линк към всички, но питането ми е за евтините
http://sport.market.dir.bg/scat.php?id=3404

# 25
  • Мнения: 440
Говорих с една мацка,която си е купила за 130 лева и каза че си заслужава - подгрява водата,има различни приставки за масажи и нещо като пемза ,което търка петички - но и цената си я бива ooooh!

# 26
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Моята е на Solac. Струваше около 60 лв. Води се че подгрява водата, но всъщност се пълни с топла вода и просто не позволява на водата да изстине. Иначе има две приставки за масажиране на крака и инфраред (това червеното) което било за лекуване на ставни заболявания. Аз я ползвам в салона за клиентите. Рядко я взимам в къщи защото ме мързи да се занимавам. Слагам соли и нямам проблем засега.

# 27
  • Мнения: 3 459
Една позната си взе някава от ТСМ за около 25 лева.

Общи условия

Активация на акаунт