Знаете ли кого/какво видях 5?

  • 71 722
  • 779
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 5 289
Eдин младеж страшно ми заприлича на Борис Дали. Чак ми идеше да го дръпна. Тоя човек като го видя по ТВ ме зарежда с положителна енергия, винаги и не знам защо. А на живо не знам как ще е newsm78
Защото вечно е ухилен до уши,очите му чак греят. Laughing

# 76
  • Мнения: 1 169
Eдин младеж страшно ми заприлича на Борис Дали. Чак ми идеше да го дръпна. Тоя човек като го видя по ТВ ме зарежда с положителна енергия, винаги и не знам защо. А на живо не знам как ще е newsm78
Защото вечно е ухилен до уши,очите му чак греят. Laughing

Да, и има много топло и земно излъчване. Не виждам подобни качества в други изпълнители, колкото и да се стараят.

# 77
  • Мнения: 7 640
днес срещнах онзи гейовидния фризьор от Мюзик Айдъл. Вървеше танцувайки, закачи ми детето, а като не реагирах- запя нещо и си продължи Shocked.
Слаб като свирка и препърженен яката на солариум- гнусен някак ми се стори Confused

# 78
  • Мнения: 251
Нииииикой не виждам,егаси и тъпнята  Crazy

# 79
  • Мнения: 413
Нииииикой не виждам,егаси и тъпнята  Crazy
е как  ще видиш.....................
Местожителство:
В мъглата...

не се здържах, стана ми много смешно Laughing

# 80
  • София
  • Мнения: 577
Нииииикой не виждам,егаси и тъпнята  Crazy

Ела в нашата квартална кръмча, там всяка вечер виси Васил Иванов. Мисля, че така се казваше журналиста, който прави част от разследванията на Нова тв.

# 81
  • Мнения: 251
Нииииикой не виждам,егаси и тъпнята  Crazy
е как  ще видиш.....................
Местожителство:
В мъглата...

не се здържах, стана ми много смешно Laughing

hahaha  Явно това е  била причината, а аз се чудих защо не виждам никой  ooooh!  Joy

Зара, в тази квартална кръчма само този журналист ли виждате? Laughing Аз ако го гледам всяка вечер, ще ми втръсне да го виждам... Sick

Последна редакция: нд, 11 май 2008, 03:25 от ДонКихотка

# 82
  • Мнения: 957
Днес пак видях някой....ама то вече толкова много виждам..че забравих..оо да да да... момент бифшото гадже на певицата Малина...в Мак Доналдс на НДК ..с едно детенце...щъкащо навсякъде..симпатичен е този човек..ама са му доста гаднички ушичките..ама това от бокса.

# 83
  • Мнения: 1 169
Днес пак видях някой....ама то вече толкова много виждам..че забравих..оо да да да... момент бифшото гадже на певицата Малина...в Мак Доналдс на НДК ..с едно детенце...щъкащо навсякъде..симпатичен е този човек..ама са му доста гаднички ушичките..ама това от бокса.

Да не е един, който се е снимал в неин клип?  Rolling Eyes не ме кефи  Confused

# 84
  • Мнения: 957
Днес пак видях някой....ама то вече толкова много виждам..че забравих..оо да да да... момент бифшото гадже на певицата Малина...в Мак Доналдс на НДК ..с едно детенце...щъкащо навсякъде..симпатичен е този човек..ама са му доста гаднички ушичките..ама това от бокса.

Да не е един, който се е снимал в неин клип?  Rolling Eyes не ме кефи  Confused
Да същия е ...не е толкова лош на живо..особено ако си го представиш с нормални уши... Whistling

# 85
  • Мнения: 251
Днес пак видях някой....ама то вече толкова много виждам..че забравих..оо да да да... момент бифшото гадже на певицата Малина...в Мак Доналдс на НДК ..с едно детенце...щъкащо навсякъде..симпатичен е този човек..ама са му доста гаднички ушичките..ама това от бокса.

Да не е един, който се е снимал в неин клип?  Rolling Eyes не ме кефи  Confused
Да същия е ...не е толкова лош на живо..особено ако си го представиш с нормални уши... Whistling
В представите явно е по-хубв, отколкото на живо. Joy Заради ушите де. Whistling

# 86
  • Мнения: 8 917
Вчера пред Театъра на Народната армия - Стоянка Мутафова, а после и всички айдъли - финалисти. Преди седмица - Владо Карамазов, Любо Нейков, Жоро от Сървайвър заедно с Филип от Острова на изкушенията - всички в района на НДК. Често в асансьора засичам Венелин Петков - много приятен и възпитан човек. Пак преди седмица Станислав /гребеца/от Сървайвър в аутлет Принцес - купуваше балони на дъщеричката си - изглеждаше доста земен и противно на очакванията на "известните" да ги заглеждат, заглеждаше той какво става около него.

# 87
  • Мнения: 8 917
Всеки ден виждам Тончо Токмакчиев, даже влезе в галерията ми скоро - адски антипатичен и надут пуяк!
И този го срещнах в коридора - носеше си същото излъчване на "антипатичен и надут пуяк".


Сега се сетих, че и Киро Скалата виждам почти всяка седмица в аутлета Принцес при игрите - с едно момиченце, явно дъщеря му.

# 88
  • Мнения: 8 917
И аз го видях водещия на Ясновидци. Ми той много висок бре!!
Да не е от Бургас, че честичко го виждам?
Кой да е висок?Ники-рулетката ли? Аз винаги съм го смятала за нисичък, но никога не съм го виждала на живо и явно греша. ooooh!

За мен е дори нисък - аз съм 1.72, а той е малко над мен, не повече от 1.80.

Колкото до кварталните - редовно виждам Искрен Пецов и фемили-то му, както и Пейо от Имаш поща с неговото.

# 89
  • София
  • Мнения: 1 105
Вчера, докато се опитвах да пресека при Народното събрание, видях Меглена Кунева в колата й, май "Мерцедес" беше. Нина Николина виждам често, защото живее при нас, разхожда кученце някакво.

Общи условия

Активация на акаунт