Покажете си пролетно- летните обувки - 4 част

  • 49 390
  • 496
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 272
Уфф... аз все още не мога да си харесам обувки...
И аз не мога каде ли не гледах и нищо не ми хареса,даже вчера в един магазин видях едни чехли дето сам си ги купила преди 5г. от този магазин и сега пак са ги изложили,как не ги е срам  #2gunfire

# 17
  • Мнения: 289
И аз не мога каде ли не гледах и нищо не ми хареса,даже вчера в един магазин видях едни чехли дето сам си ги купила преди 5г. от този магазин и сега пак са ги изложили,как не ги е срам  #2gunfire

Аз съм се отчаяла тотално... За сметка на това се влюбих в едни на ВС... май ще си ги поръчам тях...

# 18
  • Мнения: 272
И аз съм се отчаяла  Cry май пак ще си ходя със старите  Sad

# 19
  • Мнения: 1 224
Цоп и аз тук Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 541
Имам два чифта нови и леко необичайни за моя стил обувки, даже три, ако броим и чехлите, но те са си съвсем прозаични. Ще снимам и ще се разпиша по- късно днес  Wink

# 21
  • Мнения: 280
Честита тема!  bouquet
Аз съм голяма фенка на Tia_e. Heart Eyes Всичките и обувки са просто невероятни.
newsm10
и аз, и аз

мелиса,ru много сте мили newsm51.много ви благодаря,радвам се че ви харесва вкуса ми  bouquet

# 22
  • Мнения: 743
През почивните дни си купих 4 чифта, ще снимам след малко, само да слезе малкия звяр от компютъра.

# 23
  • Мнения: 3 294
Хайде чакаме ....  Peace , аз нещо съм се насочила към зелени обувки , защото такъв цвят нямам пък да видим дали ще ми излезе късмета   Sunglasses

# 24
  • Мнения: 2 386
Две страници и нито една снимка, бравоооо!
Аз имам нови джапанки за баня, няма нужда да ги снимам, всички ги знаете тези с палмичките.. Joy

# 25
  • Мнения: 743
Такаааааа, ето и обещаните снимки. Няма да ви пускам линкове за всяка, вие ще ги видите.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=239820&photo=11

# 26
  • Мнения: 3 622
Записвам се в новата тема  Peace
Днес мерих два чифта сандали на висок ток, но нито едните не купих. Изглеждат добре а като ги обуеш са супер неудобни

# 27
  • Мнения: 2 414
Честита тема!  bouquet
Аз съм голяма фенка на Tia_e. Heart Eyes Всичките и обувки са просто невероятни.
newsm10
и аз, и аз

мелиса,ru много сте мили newsm51.много ви благодаря,радвам се че ви харесва вкуса ми  bouquet
Hug
От къде си взимаш невероятните обувки? Whistling

# 28
# 29
  • София
  • Мнения: 10 858

 Heart Eyes

И аз имам два нови чифта - сандали и чехли.

Общи условия

Активация на акаунт