Давате ли данонино?

  • 15 835
  • 110
  •   1
Отговори
# 90
  • BG
  • Мнения: 1 900
ДА давам голямата си го харесва,даже онази вечер и дребното и то си куса.Чак толкова да не се пристефасваме.

# 91
  • Мнения: 1 217
И аз давам,и на баткото,и на дреблата(1.8м.).

# 92
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
моят син е на 10 месеца и от 2 месеца му давам данонино много го харесва яде почти всеки ден и нищо му няма не живеем в българия а по въпроса за екологично чистите храни в българия съм със особено мнение защото правя сравнение каква храна ядем сега и с какво качество и каква беше тя в българия
България с пише с главна буква.
На самото Данонино пише, че се дава след 1 година? Защо го даваш на осем месечно бебе? Какво значи "Нищо му няма"? След като самите Данон са написали след 1 година, значи наистина е след 1 година. Ако можеше след 8мия месец - вярвай ми със сигурност щяха да го напишат.
Ти пък Джули, за какво се хващаш!
Момичето го дава от 8 мес., защото е закъсняла да го предложи на бебчето на 6 мес. и нищо да му няма  Peace  Mr. Green
(Ох, като прочета "нищо му няма" и се изприщвам и отпред и отзад - нали не говорим за опитни мишки?)...

Давам Данонино от 6м възраст. Има такова Данонино,на него си пише ,че от 6м. PeaceАлекс много го харесва.Децата не са опитни мишки,но всяко въвеждане на нова храна си е един вид опит,нали.Ако забележиш,че на детето не му понася,просто спираш да му предлагаш дадена храна.

# 93
  • Мнения: 6 029
Аз в България Данонино за след 6 м. не съм виждала. В Испания може и да има, тук няма.

# 94
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Да,за Испания говоря Peace

# 95
Здравейте. Големият ми син е на 6г., малкият е на почти 2г. И двамата почти всяка вечер (след вечеря) си хапват по едно Данонино. Това им е като награда за послушание и ядене през деня и разбира се изядената вечеря. На някой може да им прозвучи глупаво, но ....... Вкусът е хував. По-редовно ги хапват когато са със магнитчетата, понеже големият много обича буквичките, но нещо неможе да събере цялата азбука, понеже в нашите магазини се повтарят постоянно 10-ина букви и предишният път и сега. Ако зная от къде да му намеря такива качествени бих му взела, независимо от цената.  newsm78 Embarassed

# 96
  • Мнения: 391
Започнах да давам на дъщеря си след като навърши 2 годинки.
Тя изяжда по четири наведнъж.Харесва й.
Обича го и във вариант -1 голяма лъжица обикновено кисело мляко и 2 малки кофички "Данонино".

# 97
  • Сливен
  • Мнения: 894
и аз давам Данонино Peace
може би от около годинка

# 98
първо не съм момичето а съм на 35 години
второ на нито една опаковка на данонино тук не съм видяла да е указано за каква възраст е
имало било подсладители и оцветители а в адаптираното мляко да не би да няма подсладители случайно или в кашите а пюретата какво са ако не чиста химия но всеки ги ползва
трето екологично чисти храни в наше време няма и ако някой си въобразява че си храни детето с екологично чиста храна и то особено ако тя е Българско кисело мляко което е нишесте в чиста форма трябва да е голям наивник
и следващо не третирам детето си като опитна мишка защото ако беше така досега щеше да е вечно болен но не се е разболявал нито веднъж и вече може да ходи
всяка майка сама може да прецени какви храни да даде на детето си и на каква възраст а не някой филосовски да разсъждава кой си бил ползвал детото като опитно животинче

# 99
второ на нито една опаковка на данонино тук не съм видяла да е указано за каква възраст е

ТОВА НЕ Е ВЯРНО.  presian08, на всяка опаковка (ако ги копуваш както са по 4 бр. или по 2 бр. големите) си пише на картончето, че не се препоръчва на деца под 1 год.
За това, че екологично чисти храни НЯМЯ в БГ, също не е съвсем сигурно - има ги но във специализирани магазини.
За това, че всеки родител си храни детето с каквито храни и когато реши сам съм съгласна. И двете си деца гледам както аз си реша, не е нито по "бабешки", нито по книга, както някой мои познати си гледат децата ............., просто аз си решавам кое е добре и кое - не.

# 100
  • Мнения: 31 207
Давам, ако има кой да го яде, ако не аз дояждям. Повече магнита е притегателен. Whistling

# 101
  • Мнения: 502
аз давам, но не много често- може би 1 път седмично.

# 102
  • Мнения: 439
Да,давам на баткото-много ама много ги харесва

# 103
  • Мнения: 1 372
Не не давам. Давам само натурално кисело мляко на Делта за деца над шест месеца и то не повече от два - три пъти седмично.

# 104
  • Мнения: 528
Аз давам Данонино от около месец, но много рядко. На опаковката си пише, че е за деца над 1 година, както и , че е без консерванти  Peace

Общи условия

Активация на акаунт