Търся да даря дрехи в София?

  • 5 134
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Данте,ако имаш къде просто ги вземи,не се 4уствайте длъжни да го съобразявате с нас  bouquet

Ок, аз ще си събирам защото наистина имам много място. Като нещо ви потрябва веднага питайте, моля!   Hug

супер,мерси много  bouquet  bouquet  bouquet

ти също питай щото при нас скоро ще знаем какво то4но има.Само да раз4истим и сортираме ooooh!

# 16
  • Мнения: 183
Нищо не разбрах.Имам голям плик с дрешки (носени,но добре запазени) за четири годишно момиченце.
С кого да се свържа или къде да ги занеса?

# 17
  • Мнения: 585
--------------------------------------------------------------------------------

Здравейте, пиша тук, защото не знам къде другаде. Дрехите от сина ми са за възраст от 0 до 2 г някъде
Има всякакви, според мен са доста запазени, изпрани са и чакат в колата да бъдат дарени.
Помагайте?! Нямам възможност да пътувам до Бистрица, защото съм бременна във втори месец и доктора не ми разрешава много много да карам. Живея в Мировяне, ако може да измислим някое по-близко място, ще съм благодарна.
Пишете на лични. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 35
Здравейте!Търсим къде да дарим старите си дрехи.Ние сме тричленно семесйство,тоест имаме дрехи от баща ми, майка ми и мен,аз съм на 22,но съм слабичка така че и дечица биха могли да носят дрехите ми.Питахме по какви ли не църкви и организации ,но ни отказват.Има ли начин да се свържем с някой от този прекрасен форум , за да ви помогнем в благотворуителните акции, дарявайки ги?
Можете да ми пишете на лични или на snimki1202@abv.bg

# 19
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Пак се включвам  за дарение (отсърдих се  Laughing)
Имам 2 големи претъпкани чувала с дрехи за момичета от 8години нагоре, повечето са летни блузки, но има и анцузи, суитчъри...
Всичко е изпрано, но не съм ги гладила, защото не мога (с толкова бебешко пране), а и съм болна - едва гледам.
Също така имам обувки 37номер, дето не знам за какво съм ги купувала на времето, та за по-големи фръцли ще станат (ако се приемат обувки като дарение). Обувани са по най-много 3пъти.

# 20
  • Мнения: 5
Здравейте,
Аз също имам доста дрехи, които бих искала да даря. Не са детски, за възрастни хора са, съвсем малко употребявани, има и обувки, които са почти нови.
Относно този адрес, който видях по-горе в темата гр. София, кв. Бистрица, ул. Шопско хоро 1. Всеки ден от 10 до 14ч., дали все още е актуален и има ли някакъв телефон, на който можем да се уговорим предварително кога точно да ги отнесем?
Предварително благодаря  Simple Smile

П.С. За всички, които също се интересуват - намерих два дома за възрастни хора, които приемат употребявани дрехи и обувки за възрастни.
Единият е Дом за възрастни хора с умствени увреждания, но там вземат само мъжки дрехи, понеже контингента им е само мъжки, тел. 02/996-31-98,
а вторият е Дом за възрастни с деменция - 02/857-41-04, тук взимат и женски и мъжки дрехи и обувки.

Последна редакция: пн, 23 мар 2009, 10:22 от tonididi

# 21
  • София
  • Мнения: 779
Момичета преди няколко дни дарих дрехи на този адрес по съвет от форума. Наистина бях впечатллена, имат нужда от всякакви дрехи и обувки Hug

София-1233
ул.Лада 2
Комплексът за социални услуги за
деца и семейства – гр. София  - имат нужда от дрехи,обувки,храни,козметика!

Общи условия

Активация на акаунт