Абитуриентски бал-13

  • 9 673
  • 287
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 813
Хенриета , ти на колко години си?  Thinking

# 121
  • Мнения: 146
Хенриета , ти на колко години си?  Thinking
Както вече много пъти съм споменавала - на доста. Mr. Green И смятам, че си личи.  Embarassed
Ама на една дама не се задават такива въпроси. Wink

Ти защо питаш? Simple Smile

# 122
  • Мнения: 2 414
Хенриета,не съм сигурна защо темите са по-малко на брой,може би,защото през май още се учи.

# 123
  • Мнения: 146
Хенриета,не съм сигурна защо темите са по-малко на брой,може би,защото през май още се учи.
Не може това да е причината, на всички е ясно, че на 15 май нови уроци по история, а и по каквото и да е, не се преподават. Официално ли е обявено, че са по-малко темите на предварителния?

# 124
  • Мнения: 1 280

Писах как би трябвало да е,а не на кой как му харесва. Peace



          Че защо би трябвало  newsm78 напротив добрият грим по-скоро трябва да стои възможно най-естествено, а не като на порцеланова кукла, както си казала  Peace /лично мнение/

           Момичета успех на всички в неделя, стискам ви палци  fingerscrossed

# 125
  • Мнения: 2 414
Хенриета,не съм сигурна защо темите са по-малко на брой,може би,защото през май още се учи.
Не може това да е причината, на всички е ясно, че на 15 май нови уроци по история, а и по каквото и да е, не се преподават. Официално ли е обявено, че са по-малко темите на предварителния?
Мисля,че да,поне така ми каза преподавателя,при който ходих на уроци.

# 126
  • Мнения: 1 813
Хенриета , защото явно искаш по-сурови критерии за оценяване. А това не може да го иска някой,който е на 18 и му предстоят изпити. Затова питах.  Simple Smile

Мелиса, не съм чувала да има 2 конспекта - един с всички теми за юли и един с по-малко за май.

# 127
  • Мнения: 2 229
...Писах как би трябвало да е,а не на кой как му харесва... Peace

Кой казва, че така би трябвало да е? Simple Smile

Аз мисля, че темите са еднакви на брой и на двата изпита, но не съм кандидатствала с история и може да греша. Но няма логика просто. Rolling Eyes

Имам друго мнение защо шансът на предварителния е по-голям, не конкретно за този изпит, а по принцип. На предварителния знаеш, че имаш втори шанс и си много по-спокоен, защото си с нагласата "Е, и да го оплескам - юли месец пак!" В същото време си мотивиран достатъчно, защото ако изкараш хубава оценка сега - мъките свършват по-рано. Поне аз се чувствах така, бях съвсем спокойна и съсредоточена, и приключих кандидатсването още с предварителния. Знам се каква съм паника и имаше да треперя, и да се потя, ако знаех, че това е единственият ми шанс. Peace

# 128
  • Мнения: 146
Хенриета , защото явно искаш по-сурови критерии за оценяване. А това не може да го иска някой,който е на 18 и му предстоят изпити. Затова питах.  Simple Smile
Не искам по-сурови критерии, а обективни, предполагам правиш разлика.
Няма значение дали критериите са сурови или не, важното е да са еднакви за всички кандидати за едно и също място, за да бъде класирането обективно.

Нормалното положение е критериите, за всички явили се, във всеки един момент, да бъдат еднакви, особено, когато става дума за сериозен университет.

# 129
  • Мнения: 146
Мелиса, исках да те попитам след като са по-малко темите кои са тези, които са изключени от конспекта за предварителния? Знаеш ли? А, и на колко теми се свива конспектът за предварителния? Ако можеш да ми кажеш, ще ти бъда много благодарна.

# 130
  • Мнения: 89
Хенриета , тази състезателна матура ни я правят от училище и няма никаква тежест,просто опит и да видим кой какво знае  Laughing

# 131
  • Мнения: 89
Мелиса , нещо си се объркала миличка,невъзможно е да пробния да са по-малко,а на "истинския" повече... Thinking Crossing Arms

# 132
  • Мнения: 146
Хенриета , тази състезателна матура ни я правят от училище и няма никаква тежест,просто опит и да видим кой какво знае  Laughing
Ясно, думата "състезателна" ме впечатли. Моето мнение е, че трябваше много такива да ви направят.
Ти как се справи?

# 133
  • Мнения: 240
Не, няма да има по-малко теми на предварителния...ако имаше такова нещо, моите преподаватели щяха да са първите, които да го кажат на мен и на другите, на които дават уроци, а аз познавам още две момичета от тях  Wink

трябва да сме готови за всичко!

# 134
  • Мнения: 89
Хенриета , направих я набърза ръка , леснами се видя,но ще видим резултата де  Crazy  Hug

Общи условия

Активация на акаунт