кога заведохте вашето бебе на море

  • 7 108
  • 127
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 523
На 1 г 6 месеца. Peace
Но не мисля,че е проблем и малки бебоци да се водят на море.

# 106
  • into the blue
  • Мнения: 771
На година и половина,но се разболя(същата работа като при Аia,събрахме си багажа набързо и според мен е най-добре да се заведе дете след 2г,да не кажа три години

# 107
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ми да ще го водим на плаж юнака (на 5м в момента), а в края на лятото и някъде на почивка ще го заведем Peace

# 108
  • Мнения: 204
За първи път я водихме на море миналата година август месец - беше на 6 месеца. Всеки ден бяхме с нея на плажа - с 25 фактор и с дрешки под чадъра Simple Smile и не сме имали проблеми. Единствено, че ходехме рано на плажа и най-късно в 11 часа се прибирахме от там. А следобяед чак след 16 часа става за плаж.

# 109
  • sf
  • Мнения: 10 155
Каката я заведохме наморе,когато беше на 1г. Всякоа година ходи по два пъти. Сега живот и здраве, малкия съще ще бъде на 1г. Не променяме режима им, не ходим на плаж в големите жеги, е,верно, не висим по кръчми и дискотеки, но сме наясно,че правим нещо добро за здравето на децата, въпреки че няма да имат и грам спомени, поне първите няколко години.

# 110
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Данаил беше на 40 и няколко дена, когато отидохме на море, беше Септември. Изкарахме 1 хубава седмица.
Това лято пак ще отидем, ще бъде на годинка - от сега усещам, че ще бъде голям панаир...
Иначе "ходене на море" за нашата фамилия не е равно на висене на плажа, отдаваме го предимно на разходки, мини екскурзии, на плаж и без детето сме ходили все след 16 ч. Само това с ктъчмите се попромени.

# 111
  • Мнения: 3 034
синът ми има доста добри шансове да види някой океан към края на лятото, когато ще е на 5-6 месеца, но аз още не съм решила ще имам ли нерви да помъкна всички пособия или да поизчакам  newsm78 иначе нямам никакви притеснения откъм здраве или нещо подобно  Peace

# 112
  • Мнения: 6
А с пътуването как се справихте? Ние сме от Пловдив и ми се струва доста път до морето..... ooooh!

# 113
  • София
  • Мнения: 3 064
Няма проблем с пътя, те спят през голяма част от времето, особено по-малките бебета.

# 114
  • Мнения: 3 929
Синът ми беше на 10 месеца, когато го заведохме на море. Е, не е бил всеки ден на плажа, а само няколко пъти. Малки сте за плаж, според мен, но можете да ходите след 16,00 - 17,00 ч. Избягвайте големите жеги. Иначе може да си почивате на морето като цяло, но да се разхождате например, а не да го излагате детето на слънцето на плажа.

# 115
  • София
  • Мнения: 2 271
Миналото лято, малкият беше на 2г и 3-4 месеца. Много му хареса и си спомня всичко от тогава. Преди това не сме го водили, защото със сигурност и той, и ние щяхме да се измъчим.

# 116
  • Мнения: 630
Миналото лято -беше на 1,2г. и беше абсолютна катастрофа. За 9 дни успях да се топна точно 2 пъти във водата, а малката ревеше от сутрин до вечер. кошмарно изживяване. Разбира се имаше и други фактори като разстящи кътници и беше точно след супер тежката тройна ваксина, която много ги разстройва дечицата.

# 117
  • София
  • Мнения: 5 079
На 1 г и 3 месеца.

# 118
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
На 1г. и 7м.

# 119
  • sf
  • Мнения: 10 155
с пътя никога не сме имали проблеми. Пътуваме рано сутрин към 4-5часа и тя спи в клата. Даже първата година нямяхме кола,та бяхме с нощния влак- нямаше проблеми.До голяма степен е и въпрос на нагласа.

Общи условия

Активация на акаунт