Изкуствена трева

  • 3 817
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 327
 тересата ни е с изкуственна трева но  е остаклена много лесно се потдържа но за вън бих предпочела плочки

# 16
  • Мнения: 7 640


Само да кажа, че не е вярно. Имам от миналото лято и не съм я махала през зимата. Вярно, че балкона е покрит, но все пак при силен снеговалеж е навявало и вътре. Сега я мия с маркуча всяка седмица и няма никакъв проблем. Много по-уютно и удобно е така.

хмм, боси ходите ли по тая трева newsm78, не събира ли много мръсотия и прах?

# 17
  • Мнения: 2 309
Какво да ти кажа, не е като да не се праши. Винаги си обувам джапанките за къпане като излизам на нея, после като взимам душ, те се самопочистват. На малката винаги й обувам обувки. Случвало се е да притичам по чорапи, за да прибера прането и не са се замърсявали много. ВСе пак пера я всяка седмица с маркуча. Сипвам малко препарат и почвам да я поливам /кефя се, защото си мечтая да имам двор/. Чистачката пък я минава всяка седмица с прахосмукачка и обира паднали листа от цветята. Доволна съм, много по-уютно е така. Имам си две столчета и масичка. В летния сезон ги бърша всяка сутрин с гъба, за да са чисти през деня, ако на някой му се седи навън. Терасата е много голяма, пред нас има една ниска къща, потънала в зеленина и е много приятно. Само пусто много се праши, аман от тоя прашоляк.

Общи условия

Активация на акаунт