Домашно кремче "Данонино"

  • 4 990
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 407
Може да пробвате и следното: вземате плодчетата от даден компот (аз съм използвала компот от боровинки и малини) и ги пюрирате, след което добавяте кисело мляко и доливате към получената смес малко от сиропа на компота.Разбивате отново. Получава се леко и много приятно кремче, а ако искате студена напитка за летните горещини, просто доливате повечко от сиропа (за да стане по-течно). На вкус ми наподобява на Данон за пиене.
Последният път направих нещо такова с малини (от компот), замразени къпини и сладко от боровинки. Стана превъзходно!!Жалко,че не го снимах...изглеждаше доста представително Grinning

# 16
  • Мнения: 95
рецептата е успешна Hug А и количеството е задоволително, моя син е на 9години и тези "дозички", които купувам с магнитчетата са като демо версии Laughing Само предизвиквам раздразнение.
Ето и моя ягодов "Данонино"  Simple Smile
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=242136&photo=43

# 17
  • Мнения: 2 199
 smile3511 smile3511 smile3511
само аз ли не разбирам рецептата?
Банановият шейк къде се слага?
  newsm78

# 18
  • гр.София
  • Мнения: 184
Суха Мащерка плодовата напитка си  я разтваряш предварително в малко топла вода и после си я добавяш към пудинга - това е ако не го правиш направо с плодов пудинг - аз поне съм намирала само ванилия, ягода и карамел. Не съм пробвала от българските нишестета - те са с доста богат асортимент плодови вкусове.

# 19
  • Мнения: 2 199
Суха Мащерка плодовата напитка си  я разтваряш предварително в малко топла вода и после си я добавяш към пудинга - това е ако не го правиш направо с плодов пудинг - аз поне съм намирала само ванилия, ягода и карамел. Не съм пробвала от българските нишестета - те са с доста богат асортимент плодови вкусове.


Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт