Сок от ябълка?

  • 2 112
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 099
Дано размислиш и отложиш сока за след ПОНЕ 6 месеца.... Виждам, че имаш достъп до Интернет - чети! Чети и не бързай.

Моето дете на 1 г. и 5 м. не пие сокове, няма и да пие скоро!

# 16
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Малко е ранчико на 2 м за сокчета  Wink

Иначе  се дава 1 ч преди хранени и 30мин. след  Peace


Моя хубавец хич не обича сокове нито прясно изцедени нито готови  Crazy Имаше един кратък приод в който пиеше и беше около 6-7 м после ми ги отказа  Laughing

# 17
  • Мнения: 814
Отговорили са ти как се дава. Според мен също ви е рано за сок от ябълка - може да си докарате неприятни колики...

# 18
  • Мнения: 2 897
Малко е раничико на 2 м за сокчета  Wink
Присъединявам се към всички мнения относно ранното въвеждане на сока.

Аз го давах поне час преди хранене или два часа след. Въведох го след осмия месец.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И аз сок давам и давах между храненията,но чак след 7я месец.

# 20
  • Мнения: 74
давам сокче между храненето и нямаме проблеми

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 87
Много благодаря на всички включили се в темата с добри съвети.Днес и дадох една лъжичка и очаквам да видя какъв ще е резултата.Препоръчаха ми да започна соковете,за да започне да ака,защото това ни е проблем,дори след  като започнах да и давам и фризовом.Надявам се това да помогне.Още веднъж много благодаря на всички

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 87
Ще пиша за резултата от даването на сокчето

# 23
  • Мнения: 2 897
Много благодаря на всички включили се в темата с добри съвети.Днес и дадох една лъжичка и очаквам да видя какъв ще е резултата.Препоръчаха ми да започна соковете,за да започне да ака,защото това ни е проблем,дори след  като започнах да и давам и фризовом.

Не съм убедена, че точно сока от ябълка ще спомогне за решаването на този проблем, а точно обратното. Все пак, споделяй какви са резултатите.

# 24
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
между храненията се дава  Peace

# 25
  • Мнения: 257
Не бързай мила, аз давах на моя Ивчо, по 1, 2 ч. лъж., 1 ден ябълка 2 ден сокче от морков, започнах края на 1 вия мес., но стана страшно при нас. Започна да повръща ужасно много, нямаше спирка от нищо. Използвах всички адаптир. млека за против повръщане, казаха ми да спра соковете и наистина спря да повръща. Моя съвет е не бързай!!!!!Има време за всичко. Confused

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
fabi_mimi аз не разбрах колко е голямо бебето, може би не съм прочела внимателно всичко. Но сок се дава така както е писала Блонди-половин час преди храна или 2 часа след.

# 27
  • Мнения: 6 442
Едва ли сокчето ще му помогне да ака   Rolling Eyes

 ivben ,детенцето е на 2 месеца.

# 28
  • Мнения: 1 168
При нас ябълката помогна за акнето - педи каза да ги смесвам ябълка и морков, но за моркова прочетох че запича, затова не съм давала в началото, когато бяхме на малките количества, давах само ябълка и от тогава запек сериозен не сме имали, а след плодовите пюрета съвсем. Морков слагах в сока от ябълка когато давах повече от няколко лъжички и то поне в съотношение 1:3.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 87
Момичета,Стефи не беше акала 3 дена.Днес и дадох 1-2 лъжички сок от ябълка и за моя радост  ака 2-а пъти.Дали от сока или просто си е било ден за акане,не знам.Склонна съм да вярвам,че е от ябълката,но разбира се от един път нищо не означава.Ще наблюдавам и ще съобщавам

Общи условия

Активация на акаунт