Кога да купим/купихте количката за бебето?

  • 6 189
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 156
Нашат аколичка я купихме когато малкия беше на няколко месеца. Чак тогава си харесах количка. Той се роди през декември и през зимата не я ползвахме.
По-добре я купи по-късно. Има толкова хубави колички. Може да си харесаш няколко модела и да не те е яд ако го няма точно твоя.

# 16
  • Мнения: 5 255
Кога да купихте количката за бебето?

След като ни изписаха от болницата /бебето беше на 7 дни/.
Отидохме в магазина /Малечко/ разгледах няколко марки колички и избрах Neo Nato модел Dakar Sport.
В рамките на един ден. Не съм знаела за форума, нито съм правила проучвания.
Успех   bouquet

# 17
  • Мнения: 1 650
little_sweet_didka
a каква е количката, та толкоз се притесняваш дали ще я има тогава ?

# 18
  • София
  • Мнения: 2 734
Ние я купихме когато бях в 9-ия месец.

# 19
  • Мнения: 56
Купи си я. Какво толкова. Аз моята си я купих в седмия месец. Не мирясах докато не си я купих. Почти всичко си бях купила. ПО добре да си избереш, а някой да ти ги накупи и да не ти харесват и да не ги ползваш.

# 20
  • Мнения: 4 428
Купи си я Peace За Маги количката я купиш някъде 8мес. За второто, живот и здваре, ще си ползвам последната ми количка. Само трябва ад си купя кош за новородено, което също ен мисля да е в последния момент.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 946
Купувай, щом си избрала.  Peace
Аз пък още не мога да реша каква количка да взема... ходих в един магазин на Chipolino, уж харесах една, ама ми се вижда тесничка... Пък то зимата ще са якенца, одеалца и т.н.  Rolling Eyes
Уф, и не знам никакви магазини за колички.  ooooh!

# 22
  • София
  • Мнения: 413
little_sweet_didka
a каква е количката, та толкоз се притесняваш дали ще я има тогава ?

Харесах си на Чико trio4me обаче само на едно място видях светло синьо със сиво. В магазина на Чико ми казаха че не могат да ми гарантират дали ще има цвят, защото зависел от вноса в момента. Днес звъннах да попитам каква е гаранцията която дават и ми казаха 6месеца. В магазина в който си я харесах също  казаха 6 месеца и че с капаро я пазят до 1-2 седмици.
Тоест сега ако я взема като се роди бебо живот и здраве ще имам около 2 месеца гаранция на количката. newsm78

# 23
  • Мнения: 326
Купихме количката, когато бях в пети месец - Чико Кортина Дуо, защото ни казаха, че вече няма да има внос на този модел /което в последствие установих, че не е истина/. Гаранцията ни я написаха след като Али се роди, даже 1 месец по-късно  Peace

# 24
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Нашата я купихме в началото на 8ми месец Peace

# 25
  • Мнения: 917
Ами от акъл да слушам глупостите за бабите нищо не можах да си купя предварително, всичко те избраха. Е количката аз си я избрах, но след като родих. И то общо взето отидах в първият магазин и взех първата количка. За второто живот и здраве съм решила да си купя всичко сама в седмия осмия месец.

# 26
  • Мнения: 795
Бях си я набелязала още в 7-мия месец, отидох да си я купя, когато детето беше на почти 2 месеца и точно този модел го нямаше  Twisted Evil Купих си друг. Живот и здраве за второто - ще си я купя преди да родя!

# 27
  • Разград
  • Мнения: 2 102
И двата пъти си купих количка след като се роди бебчо.

# 28
  • Мнения: 2 231
Аз всичко си накупих в 7-8 месец. Единствено количката не, щото се разбрахме с роднини да е подарък. Но обиколихме с мъжо в Хиполенд, харесах си и още докато бях в болницата той ги е завел да я купят(съответно платят), та като се прибрахме вкъщи с Ема дори си я видях сглобена да чака. Mr. Green

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 675
Ние изчакахме бебка да се роди и да излезнат новите модели за 2008, но ползвахме количка само с кош в началото и имахме възможност за избор. Първият път си я избрах преди да родя, но беше подарък. Не че тогава много съм се чудила, за разлика от сега. Но не съжалявам, че изчаках, защото си взехме количка, която отскоро я внасят в Бг. Но ти явно си решила да е точно тази количка. Учудвам се, че на Кико им е толкова кратка гаранцията. Ако си абсолютно сигурна, че това е количката за теб, по-добре си я купи сега. Аз в началото бях харесала Хане Номад, но от 2007 цветовете нещо не ми харесваха и можех да чакам за новите. В крайна сметка, харесахме и взехме друга количка, която е подобна на Номада, но според мен е по-добра  - Конкорд Фюжън. Скоро разглеждах новите цветове на Номада, още по-малко ми харесват от старите, така че се радвам, че не чаках за цвят. Специално Кико обаче, едва ли ще си променят много цветовете, затова може и да изчакате. А и така ще имаш възможност да се поогледаш още и току виж си харесала друга количка.

Общи условия

Активация на акаунт