Имали Секцио с пълна упойка????

  • 5 375
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 157
Аз също родих секцио с пълна упойка, а за това  че опасна за бебо и при спиналната има риск , но все пак вадят теденцето за 5-10 минути , така че говори с лекарите и реши кое ще е най-добре за теб и бебо

# 17
  • Мнения: 502
при мен секциото беше с пълна упойка.

# 18
  • Мнения: 2 005
Разбира се , че може  newsm78...а защо не ?!
Мен ми правеха секцио с пълна упойка , защото и мен ме беше страх  ooooh!

# 19
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Да, има. Моето беше с пълна, аз и такава си исках.

Последна редакция: чт, 08 май 2008, 23:56 от de3demonka

# 20
  • Мнения: 681
Има разбира се.Аз родих така,няма нищо страшно.Успех и леко раждане  Peace

# 21
  • Мнения: 4 753
Има, но не знам за право на избор дали имаш... мен не са ме питали, бях с пълна...

# 22
  • Мнения: 252
Бях с пълна упойка, изобщо не ме питаха каква искам. Оперираха ме по спешност.
Леко раждане  Peace

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Вечерта преди операцията изпратиха анестезиолог за консулт и той ме попита каква упойка искам. Незнам обаче каква е практиката в различните болници  newsm78

# 24
  • на дъното
  • Мнения: 1 546
Имаш право на избор,но все пак анестезиолога решава според състоянието ти да ли ще издържиш със спиналана.
Желая ти на финал едно сладко и здраво бебе.

# 25
  • Мнения: 953
ЗДРАВЕЙТЕ МАМИ искам да ви питам възможно ли е секцио с пълна упойка,мен лично много ме е страх от епидуралната.Имам ли изобщо право на избор каква упойка да ми сложат.Сигурно всички мами родили секцио са се сблъскали с този въпрос.

Да има секцио с пълна упойка, мисля че това е въпрос на личен избор.
 Ако си с епидурална не се притеснявай слагат ти параван и не гледаш как те срязват и не усещаш нищо т.н.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Моето беше с пълна,но пък и не са ме питали дали искам друг вид упойка.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Има Simple Smile
Аз бях с епидурална и съм доволна,може да се каже, че участваш  Wink в процеса на раждане.Чуваш, първия плач на мъничето...гушваш го...А по отношение на избора ти решаваш, а анестезиолога преценява възможно ли е Wink
Успех!

# 28
  • Мнения: 3 219
Първото ми беше с пълна упойка, второто -не. Момента, в който ти покажат бебчето не е за изпускане, изобщо не съжалявам.

# 29
  • Мнения: 1 428
Аз раждах секцио с пълна упойка,но понеже не беше планирано,а по спешност.Но дори и да беше пак щях да избера пълна упойка.

Общи условия

Активация на акаунт