ЮЛСКИ МАМИ се вълнуват, дрешки трескаво купуват! (тема 48)

  • 13 904
  • 305
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 30
Добро утро!
saxophone ,благодаря за темичката и готиното заглавие!  bouquet

Ураааа-лентичката ми показав 8-ми месец!!!!!!!!!!!!

# 16
  • Мнения: 195
Добро утро! Черпя ви по едно горещо кафе  Grinning



6milianka виж на първата страничка линка Календар на бременноста по дни - оттам като си въведеш термина ти смята седмиците, после отвори линка Таблица на бременноста - седмици/месеци, откъдето ще видиш седмицата на кой месец отговаря  Grinning
Aгата на мен пък нещо не ми се занимава стари неща да реставрирам, а и си представям в какво състояние е като е стояла толкова дълго време в маза, където плъхове и хлебарки се разхождат  Mr. Green ако се навия да отида да я видя ще ми я натоварят да я взимам, после ще очакват да я ползвам, а ако за нищо не става как ще им кажа че съм я изхвърлила  Confused  Братовчедката на мъжа ми ни е обещала сгъваемата кошара на дъщеричката си, та си мисля да купя един хубав матрак и да не се занимавам с дървени кошари.
Варненки и на мен много ми се идва на среща, но не знам дали ще мога в събота, нали е работен ден Sad освен по-рано да изляза  newsm78

# 17
# 18
  • Мнения: 1 584
Сакси,   bouquet

# 19
  • Мнения: 2 171
Сакси, поздравления за темата и за заглавието Hug. Както и за отпускарството Wink. Нямам търпение да стане 26.05 и аз да изляза болничен. Тогава ще започна да идвам на лекциите на сп. "9 мес.", ако все още има желаещи да ходят Simple Smile.

Киса, мерси за кафенцето Heart Eyes

Джолити, на мен ми е интересно да споделиш какви са предвестниците на раждането Grinning

Сакси, колички на Кенгуру има в Пиги'с Хаус, но там избора не е голям. Всички модели можеш да видиш във фирмения им магазин на Илиенци - магазина е Мони. Там обаче са малко по-скъпи, противно на всякаква логика. за други не се сещам сега.

Запалихте ме и мен с тези скринове. Аз нямам място за усвояване вкъщи и мислех да не вземам, въпреки че вече нямам къде да побирам нито дрешките на Алекс, нито тези за бебчо. Сега се замислих къде мога да сложа един такъв скрин newsm78

# 20
  • Мнения: 4 371
Готино заглавие, харесват ми римуваните, стига да не са изчанчени  bouquet

Момичета, пак ще питам, къде има магазин за колички Cangaroo?
Само на Илиенци знам аз. Ако идваш насам, свиркай Simple Smile

Донка, много яка снимка http://s228.photobucket.com/albums/ee247/donnadonchev/baby%20to% … ol-april08003.jpg  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 631
ех че хубави кафета ...
момичета здравейте на всички
.... яяя да видя моята лентичка какво показва

# 22
  • Мнения: 326
Добро утро.
Момичета, пак ще питам, къде има магазин за колички Cangaroo?
saxophone те количките ги продават в повечето магазини. Гледала съм ги в Пигис Хаус, но там може да са по-скъпи. Аз лично мисля да си купувам такава количка от един магазин в Търговски Център "Глобус" на 2ри етаж. Намира се в Света Троица на ъгъла на бул. Сливница и ул. Чавдарица (защото ми е близко). Знам, че склада на дистрибутора е някъде на Илиенци и там има магазин на "Мони Трейд". Астарта беше си купила такава количка от там. Аз за жалост не знам къде точно се намира магазина.
За коликите да споделя, моята дъщеричка имаше зверски колики, но до 40тия ден. Ние на всички се оплаквахме, че не можем да спим и сме на ръба на нервна криза. И какво се оказа, когато за кръщенето на 40тия ден дойде родата от двете страни се скъсаха да ни есе подиграват. Бебето стоеше кротко и мирно, само спеше, ядеше и се усмихваше. Пожелавам на всишки такова спокойно бебче, но от самото начало.
Лек ден на всички.
Забравих да кажа, че количките на Кангаро ги има и в Хипо Линд.

# 23
  • Мнения: 223
И аз рано-рано станах и почнах да гнездя (хахаха, а какви птици сме, някой да ми каже?)

Пуснах всички бебешки дрешки от племеника ми, да се перат. Ами какво да кажа - имаме дрехи поне до 3 месец, че дори и повече, добре запазени... ми аз сега какво ще купувам?!?  Thinking

Поне някои "по-така" за гиздене ще му купя, да не ми се строши хатъра  Laughing Хайде, връщам се да си мътя яйцата  Joy

# 24
  • Мнения: 4 371
На мен гнезденето ми мина и замина, бях 5-ти или 6-ти месец, не помня вече. Сега съм трудно подвижна и сгъваема, ще чакам майка ми да дойде Laughing

# 25
  • Мнения: 223
То на мен ми мина точно като си полежах в болницата - в 6 месец, дето бях луднала да правя какво ли не. Обаче сега лекичко се връща... Нооо... аз повечко командвам какво да се прави у дома, по-малко пипам Laughing

# 26
  • Мнения: 1 584
Аз пък разгнездвам hahaha Вчера прибирах дрешки на каката, че тук се затопли много изведнъж и зимно-пролетните вече са дебели. Та вадих тениските и късите панталони.  Днес даже следобяда може да на открит басейн да я водя Wink

Малките дрешки не съм вадила още - струва ми се рано. Да дойде юни пък тогава Wink

# 27
  • Мнения: 69
Да ви осведомя: чух се ей сега с Ели-пате и тя тъкмо си взимаше болничен, че излиза в майчинство. Добре е и сигурно ще дойде на лекцията в Годзила. Просто нямат интернет и затова е цитирам "извън света"  hahaha
Дуци, мерси! И на мен ми се стори мн забавно.. Кой знае колко голям ще ми се вижда Сами, когато се роди бебето. Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 66
Привет на всички!Киса,мерси за кафето аз моето вече го изпих.Както по преди казах мене утре не ме бройте за среща щото в 12.00 съм на ЖК,а вечерта в18.00 при доц.Балев/варненския д-р Марков/.Вълнувам се защото отдавна не съм виждала бебо,а и тоя път и каките ще успеят да го видят.Сигурно ще бъде голямо шоу.Аз още нищо ново не съм купила за бебчо-пусти страх,а и да видим дали утре ще бъде потвърдена диагнозата-момче Mr. GreenИначе запазените неща от каките са изпрани и прибрани при свеки.На тоя етап ми стига само корема да ми напомня,че чакам бебе.По отношение на гнезденето Joy така ме мързиии,но като се хвана не могат да ме спрат Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2 070
Танита, Дуци, писала съм ви накрая на миналата тема, заплеснала съм се и не съм видяла тази.

Тук да допълня за коликите. Сигурни ли сте, че различавате плача от колики от плач от нещо друго?  newsm78
Може да му е топло на бебето, да е гладно, да иска да го гушнат, нещо да му е некомфортно - материя на дрехи, памперси, ей такива...

Последна редакция: пт, 09 май 2008, 11:11 от ДеЩоВиди

Общи условия

Активация на акаунт