"От нашата Монтана, по-хубав град в страната няма"

  • 29 365
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 43
Боби,единственият изход е да ги храниш с това,което харесват.Постепенно ще свикват и с друго,та те са малки,не ги насилвай.Има си такива периоди,особено ако идват зъбки,не се ядосвай,ще видиш,че скоро ще отмине.
И тук има съвети и рецепти.

# 16
  • у дома
  • Мнения: 7 146
Стани,защо те няма на скайпа?Да не сте преинсталирали компа...Писах ти там за РД на Дори,ама ти не отговори...

# 17
  • Мнения: 1
Здравей те и от мен за първи път и аз да се запиша на първа страница на новата тема.stelt77 справила си се много добре.Честит Рожден Ден на Доротея (на патерица).bubitka със сигурност всичките тези капризи на малките идват от зъбките с моя син не съм имала проблеми относно храненето ядеше всичко но когато поникваше някое зъбче беше страшно мрънкане,не ще да яде,,температура и хрема.В този период ми е бил страшен ад.Ради съм го захранила на 5-ти месец,а сокчетата започнахме към 3-тия.

# 18
  • Мнения: 3 315
Стани,защо те няма на скайпа?Да не сте преинсталирали компа...Писах ти там за РД на Дори,ама ти не отговори...
  вчера празнувахме на село и не бях на линия  Peace  благодаря на всички за хубавите пожелания  Hug   bouquet Heart Eyes

за захранването  smile3504 - захраних много рано - 1 месец започнах да давам по 20мл. сок от морков или ябълка  Misc Baby Bottle  към 3-4 месец започнах да давам плодово пюре  feeding  (но просто малката си го изискваше - като видеше,че някои похапва започваше да плаче , да протяга ръчички към яденето ,да се пъчи ... ужас   smile3541  и докато не и дам да яде не спираше  baby  моя съвет е да не ги насилваш  newsm06  предлагаи им и ако не искат ги остави  newsm64  предложи им след 1 седмица пак  twin_neutral  и така ... те сами ще ти покажат кога са готови за нова храна    Hug    ако не стане така смени пюретата  а ти какви им даваш - марка  newsm78  не им даваи  Ганчевите  Naughty  защото в тях има много захар - даже в тези с месо  ooooh!    

и нека мамите които само четат темата - да се пресрамят и да се включат  Whistling   Mr. Green 

Последна редакция: пт, 09 май 2008, 16:10 от stanislav4eto

# 19
  • Мнения: 406
Ехе  Shocked  ама сте писали  Shocked  много хубава нова тема   bouquet  Браво на Стелт   bouquet 

# 20
  • Мнения: 196
Права си Станиславче ...много майки само четат и не искат да пишат Naughty .Проблема си е тяхен -на нас ни е весело ,споделяме си лошо и добро,радваме се на празниците на децата ни и така...а пък на който му е под достойнството или му беден речника ...проблема си е негов. Joy(малко се ядосах но ми мина) Joy

# 21
  • Мнения: 43
Кажете ми,всяка боя за яйца ли става и за сладки или не?Имам за яйца,но на нея не пише,а ми трябва сладкарска.И ми кажете къде се проверяват здравните осигуровки чрез Интернет./това току-що го открих и проверих/.

# 22
  • Мнения: 4 753
Може да не са от нашия град...  Rolling Eyes Понякога и аз надзъртам в темите на други градове...  Wink Не, че това им пречи да пишат, но сигурно само разглеждат...

Здравните осигуровки ги проверявам ТУК

# 23
  • Мнения: 43
Мерси,Стеле!Като писах се сетих да проверя в гугъла и намерих,но не се сетих по-рано.Все пак,благодаря за бързото ти отзоваване!

# 24
  • Мнения: 3 315
bisssy  няма за какво да се ядосваш  Peace  ама ги виждам ,че четат темата и  виждам , че са от Монтана каня ги  Laughing  ама те се дърпат ...  Mr. Green  проблема си е техен  Mr. Green  

stelt77  влизам им в профила  Mr. Green Mr. Green Mr. Green от нашия град са  smile3521

Камелия-МС  ако не си намериш сладкарска боя ползваи степчета  Wink Peace   

# 25
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
stelt77 добави wili.b от Пъстренците е.
Петя ,ето РД на дечицата ми:
Пламен-21.07.2001
Емили-07.03.2007
Име за тема:
"На разходка,или пък на кафе,ходи с мама монтанското дете"

Последна редакция: пт, 09 май 2008, 20:34 от pеtia

# 26
  • Мнения: 4 753
ОК... малко попромених началната страничка, нали не се сърдиш...   bouquet знам, че много време си пускала темите и си се старала и сега сигурно е кофти някой да човърка, но искам да видя какво ще се получи и ако не ви харесва ще си върна старата начална страничка...   bouquet

# 27
  • Мнения: 4 753
Между впрочем албума от София не ми се отваря... не мога да разбера дали не е изтрит.... някой има ли линк към него или знае ли какво е станало...  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 43
Станиславче,сетих се и аз за Степчета,но искам да направя захарни фигурки,не знам с тях ще стане ли?
Днес ви видях в Стив,но ти мен-не.Ние бяхме вътре,че заваля и като излязох за малко те видях.

# 29
  • Мнения: 3 315
Станиславче,сетих се и аз за Степчета,но искам да направя захарни фигурки,не знам с тях ще стане ли?
Днес ви видях в Стив,но ти мен-не.Ние бяхме вътре,че заваля и като излязох за малко те видях.
   smile3506   защо не се обади  smile3502 
за степчетата предполагам 6те стане  newsm78  а ти ли питаше за фигурките в Кауфланд - 4-5лв са - имаше няколко вида ама не се заглеждах  Whistling 

Общи условия

Активация на акаунт