Инструкции за шиене и ползване на слинг тип MayaWrap

  • 62 777
  • 331
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 550
Джейд, синът ти много прилича на теб. Не съм виждала таткото, ама на теб ми прилича.

# 106
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 925
Джейд, синът ти много прилича на теб. Не съм виждала таткото, ама на теб ми прилича.
Аааа, и на таткото прилича, но от кръста надолу Laughing

# 107
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Jade, ако решиш да сложиш в слинга и таткото, можеш да ни го спестиш!  Laughing

# 108
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 925
Jade, ако решиш да сложиш в слинга и таткото, можеш да ни го спестиш!  Laughing
А...не, пазя си кръста...виж ако беше по-слабичък, изобщо нямаше да го спестя, трябва да ви е гадно Mr. Green Wink

# 109
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Страшен младеж,страшен Grinning Направо ми пълни душата - чак ми се прищя отново едно момченце Blush
Язък,че го заплюха за зет вече,тюууу,изтърва си късмета моята мома Laughing

# 110
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 925
Ами ние вече много кандидатки имаме, но още една е добре дошла, пък и като става дума за синеоката хубавица Flutter

# 111
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 925
Вижте ся...май съм в голяма заблуда newsm78

Днес излизах за първи път със слинга и установих, че нещо не е както трябва. А именно, тази част, която минава над рамото ми (демек плисетата) си е пришита цялата и такова нещо като шоулдър кап дето го говорят по видео клипчетата нямам. Rolling Eyes
Обаче като гледам по вашите снимки (на Хедра и Зъхи) и вие нямате, или аз недовиждам.
Та на мен не ми е удобно така, защото бебата тежи, а при това положение тежестта се поема изцяло от рамото ми, дори отива да ми се врязва във врата. Пък там жената друго обяснява, че едното плисе (най-горното) е свободно и то се премята през рамото за да се разпредели тежестта на по-голяма площ.

Ама като не ги изгледах целите клипчета преди да го ушия, сега ще поря Sad

Какво ще кажете, само аз ли съм недоразбралата newsm78...дано да има и други като мен, че иначе сраааам...не стига че първо натиках цялото бебе с краката, а сега и това Embarassed

# 112
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Не си в заблуждение - нямам  въпросното нещо,просто защото по начина,по който аз нося слинга - на лявото рамо - ще трябва опаковата му страна с шева(където са пришити гривните) да е отгоре и е грозно.Но  проблемът не е в това,не ти трябва шоулдър кап,а го носиш неправилно (и на снимката на Зъхи се вижда,че и тя прави същата грешка) - значи слинга не трябва да ти виси на рамото като презрамка и изобщо не трябва да стига до шията - носи се през рамото,т.е. - е върху самото рамо и го обхваща като ръкав.Погледни пак филмчетата и ще видиш как го слага жената - тя също не ползва шоулдър кап през повечето време.Така че си спасена от разпаряне - само малко преговор на техниката трябва Laughing

# 113
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Аз не разбрах каква ми е точно грешката...  Embarassed

# 114
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Значи,слингът трябва да е през рамото и да слиза малко и върху ръката,а не да е изцяло отгоре на рамото - не че е някакъв проблем,просто с по-тежко бебе ако продължаваш да го носиш така,скоро ще ти стане неудобен.На Дени слингът е неправилно ушит (с много тясна презрамка) и тя затова го носи по този начин - предполагам,че ти от показното се ориентираш и затова така го носиш Grinning

# 115
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Да, май има такова нещо... А и Емата тежичка се очертава, така че да се коригираме навреме. Мерси за забележката!  Grinning

# 116
  • Мнения: 3 550
Аз не съм се снимала още, че хлапето е със запушен нос и реве до откат и т.н., та не ща да го подмятам много-много сега, ама и аз го напъхах с краката вътре и го нося по тоя начин като другите момичета. Тогава предния край на торбата, която се оформя (този, който е откъм улицата, а не откъм корема ми) стои някак парцаливо и се ветрее на вятъра. Мислех също да разпарям, защото реших, че са ми подредени неправилно плисетата. Има ли значение кое накъде е прегънато?

# 117
  • Мнения: 3 550
Страшен младеж,страшен Grinning Направо ми пълни душата - чак ми се прищя отново едно момченце Blush
Язък,че го заплюха за зет вече,тюууу,изтърва си късмета моята мома Laughing
Нали знаеш, че като се избира мома първо се гледа каква е майка `и. При такава стабилна тъща много хора ще поискат да ти станат зетове. Има надежда!

# 118
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Аз не съм се снимала още, че хлапето е със запушен нос и реве до откат и т.н., та не ща да го подмятам много-много сега, ама и аз го напъхах с краката вътре и го нося по тоя начин като другите момичета. Тогава предния край на торбата, която се оформя (този, който е откъм улицата, а не откъм корема ми) стои някак парцаливо и се ветрее на вятъра. Мислех също да разпарям, защото реших, че са ми подредени неправилно плисетата. Има ли значение кое накъде е прегънато?
Не,стига да са ти нагънати на хармоника,няма значение как са.Като се пооправи бебончо,застани пред огледалото и си поиграй със стягане на вътрешния и външния ръб - най-вероятно не пристягаш достатъчно някой от тях(щом пъхаш цялото бебе вътре,може би вътрешния не ти е пристегнат достатъчно - но без снимка няма как да ти кажа,тогава ще уточним).
А ако някой ще гледа мамата,преди да се жени за щеркато...остана си стара мома горкото Mr. GreenМа нали ми е красивичко гарджето Laughing - ще излъжем някой прекрасен,я колко още младежи има - тез на Деметра и Белинда също са за заплюване Laughing

# 119
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 925
... на лявото рамо - ще трябва опаковата му страна с шева(където са пришити гривните) да е отгоре и е грозно.

Аз също го нося на лявото рамо и шевовете са си отвътре. Според мен тогава най-горното плисе (този шоулдър кап), трябва да се отваря надясно за да покрие лявото рамо, а не наляво (както е на клипчетата). Дано ме разбра какво искам да кажа, че май нещо сгафих с обясненията Embarassed

Та моят по случайност е уши точно така (с ляво отваряне) и днес го дадох на майка ми да го зашие наново като остави свободно горното плисе.
Опитах да го нося като теб, но не ми се отдава. Просто тази част над рамото ми трябва да е по-широка за да ми е удобно, а при мен е 12 см и не ми ляга добре Thinking

Общи условия

Активация на акаунт