Прах за пране за бели и за цветни дрехи.....

  • 17 027
  • 84
  •   1
Отговори
# 60
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Ползвам отделни прахове – за бяло и цветно.
Орелия, какъв е този прах за дънки, сподели повече ?

# 61
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
белите дрехи пера с прах за бяло , а цветните с такъв за цветно

# 62
 С интерес изчетох темата и се включвам  Simple Smile

Всяка домакиня има определено свой стил. Ето и моят трик. Използвам праха на израелската фирма Сано за бяло и цветно пране "Жавел ефект". Той е антибактерилен, със съставка против петна и освежава тъканите. А цветните дрехи и тъкани са си повече, при повечето е така. Но когато пера само бели тъкани, то към прахта добавям супена лъжица от гръцки препарат за изключителна белота и освежаване  Peace
Използвам при необходимост и таблетки на Апта против петна, които се поставят в барабана.

# 63
  • Мнения: 1 632
Всичко пера с Тео бебе.

# 64
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Всичко пера със Сано Максима бебешки!  Wink

# 65
  • Мнения: 1 120
Белите пера предимно с Ариел, а за цветните купувам различни прахове. Последния път си взех за цветно някакъв нов прах- оранжава опаковка с надпис голямо Е. Хареса ми как мирише Grinning

# 66
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ползвам един прах за всичко.само за черните дрехи ползвам Первол за черно Peace

# 67
  • Мнения: 96
Всичко пера със Сано Максима бебешки!  Wink
И аз така. Peace

# 68
  • Мнения: 3 316
и аз ползвам един прах за всичко   Hug

# 69
  • София
  • Мнения: 6 181
Като се зачетох в темата, изпаднах в чуденка. С какъв прах перем у нас?  newsm78 Ариел е, но май не е за цветно - виждала съм други опаковки с едни ярки надписи color, мисля. Не пише и да е специално за бяло. Универсален ли е?

# 70
  • Мнения: 1 477
Като се зачетох в темата, изпаднах в чуденка. С какъв прах перем у нас?  newsm78 Ариел е, но май не е за цветно - виждала съм други опаковки с едни ярки надписи color, мисля. Не пише и да е специално за бяло. Универсален ли е?
Щом пише color е за цветни.Но по принцип можеш да го използваш и за бели.

# 71
  • Мнения: 266
Izpolzvam 5 vida te4ni preparati- za beli, za cvetni, za 4erni drehi, specialen za dunki i za vulneni(prez zimata). Po tazi tema sestra mi mi pra6ta Ariela ot avstriq za 7.50 evro za 3 litra, a tuk sa po 22lv, a i ka4estvoto ne e su6toto

# 72
  • Мнения: 1 715
Пера всичко с течен Ариел или Персил.Мъжът ми го носи от Германия и наистина нито качеството нито цената имата нещо общо с това което се предлага тук в БГ

# 73
  • София
  • Мнения: 1 423
белите дрехи пера с прах за бяло , а цветните с такъв за цветно
И аз така  Peace

Последна редакция: ср, 28 май 2008, 22:00 от Flores

# 74
  • София
  • Мнения: 6 181
... Ариел е, но май не е за цветно - виждала съм други опаковки с едни ярки надписи color, мисля. Не пише и да е специално за бяло. Универсален ли е?
Щом пише color е за цветни.Но по принцип можеш да го използваш и за бели.
Благодаря ти  Simple Smile, но нашият не е с такъв надпис. Затова се чудех какъв е... Както и да е.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт