КЛУБ "РОДИТЕЛИ-ЧАСТНО ОБРАЗОВАНИЕ" 5 - профил родители

  • 34 894
  • 488
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 4 877

Обаче, ако намерите някой да ме снима по-слабичка и красива Simple Smile



Танче, оня ден ми писа едно момиче, което поканих тук. Тя е завършила фотография. Ако чете, моля, да се включи и да се изкаже професионално.  Grinning

Последна редакция: ср, 14 май 2008, 15:04 от май :)

# 376
  • Мнения: 7 263
Натъжихте ме  Confused Confused Confused
С размислите колко време отделяме на децата, кариери и т.н..........
 Sad Sad Sad
Това определено ми е ахилесовата пета........
Чета ви и ви прегръщам  Hug
Радмила видях че Софсан ти е пратила и на теб телефоните, ако има нещо друго ще ти драсна и ти ме имай предвид по темата  Hug
С две думи - не съм спирала да работя ....
Завърших задочно, работейки на две места. С баткото се "заседях в къщи" върнах се на работа като беше на 1.4 години с малчо се върнах, когато той беше на 9 месеца  Embarassed Sad.
Ако даде господ номер 3 и толкоз няма да има.
Страхотно се кефя на работата си, колегите ми са страхотни и не на последно място за ад умич в ЧУ  Wink засега няма как да си остана в къщи newsm78 newsm78 newsm78
Но нали децата са най-важното!!!
винаги по тази тема се чувствам болезнено объркана, тъжно ми е че не съм майката, която заслужават децата ми  Sad

Иначе и аз искам



Обаче, ако намерите някой да ме снима по-слабичка и красива Simple Smile



 Peace Peace Peace

# 377
  • Мнения: 4 877
Къде е Иса?
Ако ви кажа, че тази нощ в 3 часа съм си водила мисловни диалози с нея.  Grinning Този пример с обувките е жесток. Само, че те хванах в друга тема, че щеркати има повечко от 1 чифт.   Grinning Grinning Grinning Ти  Наистина - това си е добрият юрист. На няколко пъти тръгвам да пиша отговор на поста ти с обувките - нали съм на другата крайност. Ама после се отказвам. Толкова са ти точни аргументите.
Единственото ми оправдание е цитата на Радмила, който го сложих за мото на клуба. Но и ти споделяш същото. Просто ме обезоръжи! А съм си устата.   Hug

Последна редакция: ср, 14 май 2008, 15:12 от май :)

# 378
  • Sofia
  • Мнения: 4 728
Много ми е интересно да ви чета, а едва успявам днес!

Докато беше малка дъщеря ми и не ходех на работа, нямах търпение да започна, а сега никакво време не ми остава и ме хваща малко яд. Ето, и снощи баба й я взе от градина и спа у тях, за да успеем да си свършим работата вкъщи. А напоследък това се случва мнооого често. Особено, когато не беше на градина, баба й я гледаше по цял ден и поне 2 пъти в седмицата спеше у тях - понякога сама не искаше да си тръгва и я оставяхме, дори когато нямахме работа...  Confused
За известно време се бяхме отказали от допълнителните поръчки, но започна да ни липсва това и развитието малко се позабави, във фирмата все чуждите претенции трябва да следваме, а и не можем да публикуваме работите ни.
От време на време се замислям за смяна на работата, от друга страна такива условия може и да не намеря... Най-перфектният вариант би бил да си работя от вкъщи и мислите ми са най-вече в тази посока, ще видим кога ще ги реализирам. (тази нощ поне насън се получи  Joy)

май, линкът - facebook.com

# 379
  • Мнения: 3 271
radmila, просто ми напълни душата!! И ме изпълни с благородна завист.
Ето такъв родител искам да мога да бъда! Свалям ти шапка и завиждам благородно на дъщеря ти. С такава мама ще стане страхотен човек!

Маймунка хапва шунка, защо не ми разкажеш за вашите извън фирмени проекти, най-добре на лични  Hug

Последна редакция: ср, 14 май 2008, 15:30 от Millena

# 380
  • Мнения: 4 877
...
Мислех си, че съм подходяща да се ангажирам с каузата "Парите следват детето", горе долу имам време, нямам пречки и наистина мисля, че е редно парите да се дават за детето. Също детето ми не учи в ЧДГ, то не съм пристрастна.
...


Аз съм ЗА newsm10 smile3501

# 381
  • София
  • Мнения: 6 999
Къде е Иса?
Ако ви кажа, че тази нощ в 3 часа съм си водила мисловни диалози с нея.  Grinning Този пример с обувките е жесток. Само, че те хванах в друга тема, че щеркати има повечко от 1 чифт.   Grinning Grinning Grinning

Появих се...
Да, дъщеря ми има доста повече от един чифт обувки. Дори не знам колко точно има. Само че аз казах - по-малко от колкото мога да си позволя, а не аз да ходя с Бали, а тя с с обувки от Илиенци.  Naughty

Всъщност този извод си направих от голямата ми сестра. Тя живее извън БГ от повече от 15 години - което според мен има значение, щото тук малко преекспонираме това "Всичко за децата и в името на децата". Та значи разглеждаме дрехи със сестра ми и търсим яке за племеника ми. Харесахме едно, тя поглежда цената и казва: "Не, толкова скъпо яке аз нямам, няма да купя за него." Аз бях шокирана, защото тя може да си го позволи, якето беше хубаво, а и ние това търсихме дявол го взел... После мислих, мислих и стигнах до извода, че тя е права.

А ти вместо да водиш мисловни - можеш реални диалози да водиш с мен Wink 

# 382
  • Мнения: 4 877
Къде е Иса?
Ако ви кажа, че тази нощ в 3 часа съм си водила мисловни диалози с нея.  Grinning Този пример с обувките е жесток. Само, че те хванах в друга тема, че щеркати има повечко от 1 чифт.   Grinning Grinning Grinning

Появих се...
Да, дъщеря ми има доста повече от един чифт обувки. Дори не знам колко точно има. Само че аз казах - по-малко от колкото мога да си позволя, а не аз да ходя с Бали, а тя с с обувки от Илиенци.  Naughty

Всъщност този извод си направих от голямата ми сестра. Тя живее извън БГ от повече от 15 години - което според мен има значение, щото тук малко преекспонираме това "Всичко за децата и в името на децата". Та значи разглеждаме дрехи със сестра ми и търсим яке за племеника ми. Харесахме едно, тя поглежда цената и казва: "Не, толкова скъпо яке аз нямам, няма да купя за него." Аз бях шокирана, защото тя може да си го позволи, якето беше хубаво, а и ние това търсихме дявол го взел... После мислих, мислих и стигнах до извода, че тя е права.

А ти вместо да водиш мисловни - можеш реални диалози да водиш с мен Wink 

Ама аз правех тренировки на сухо.

Ама дори и на сухо не можах да те преборя.  Grinning

Наистина много ме впечатли.   bouquet

# 383
  • София
  • Мнения: 4 412
...
Мислех си, че съм подходяща да се ангажирам с каузата "Парите следват детето", горе долу имам време, нямам пречки и наистина мисля, че е редно парите да се дават за детето. Също детето ми не учи в ЧДГ, то не съм пристрастна.
...


Аз съм ЗА newsm10 smile3501

Ами помислете за още един съмишленик, сама не ми е удобно.  И какво ще кажем ТаняМГ предлага... Трябва да помислим и за имиджа ми, че след години като отслабна, жълтата преса да не вади снимки от дебелия ми период Simple Smile И може би наистина още 1-2 човека, че все пак съм със малко дете и знаете как ще е в определени моменти. А също и колко време предвиждате да отнеме промотирането на искането?

Между другото сещам се, че асоциация "Родители" се бори за същото - http://www.roditeli.org/. Те имат добри позиции в общината, а на нас май ни трябват връзки на по-високо ниво. О, Пламен Орешарски ми е един от любимите автори, жена му ми е преподавала в допълнителното ми учение. Може би ми трябва среща с него Simple Smile

Последна редакция: ср, 14 май 2008, 16:19 от TanyaMG

# 384
  • Мнения: 4 877
...
Мислех си, че съм подходяща да се ангажирам с каузата "Парите следват детето", горе долу имам време, нямам пречки и наистина мисля, че е редно парите да се дават за детето. Също детето ми не учи в ЧДГ, то не съм пристрастна.
...


Аз съм ЗА newsm10 smile3501

Ами помислете за още един съмишленик, сама не ми е удобно.  И какво ще кажем ТаняМГ предлага... Трябва да помислим и за имиджа ми, че след години като отслабна, жълтата преса да не вади снимки от дебелия ми период Simple Smile И може би наистина още 1-2 човека, че все пак съм със малко дете и знаете как ще е в определени моменти. А също и колко време предвиждате да отнеме промотирането на искането?


Лъскав имидж затова не ти трябва.  Wink
Този е по-успешен и по-истински.  Simple Smile Иначе можем да наемем манекенка, ама каква полза.
По другия въпрос - ей това е проблемът  Confused - хората!

Иначе срокове - ако е за тази година - приемането на бюджета, но не знам как стои въпросът с другата нормативна база - закон за народната просвета и разни наредби...
Ей, тук  знаете ли кой ни трябва? Edu_daddy, който ни "зариби" и изостави. Едю, не свършили ваканцията ти?

Последна редакция: ср, 14 май 2008, 16:25 от май :)

# 385
  • Мнения: 4 877
аз имах 1 предложение още в началото - лесно и бързо, без сложна организация:

Имаме анкета   bouquet - благодаря, Миленка!
всеки, който иска, пише мейл до - изброих кои институции и медии - нещо от сорта
"Аз гласувах в тази анкета +защо"
отправяме питане по въпроса

Индивидуално, без насилие и строга организация
А Танчето само като модератор  Hug

Схемата я тествам нонстоп по други въпроси и без анкети, и друга поддръжка. Действа! Вярвайте ми! Задължително медиите и ПР!

Последна редакция: чт, 15 май 2008, 11:29 от май :)

# 386
  • София
  • Мнения: 4 412
Май, много ми е интерсно твоето предложение. Напоследък доста се чудя, защо хората трябва да ходят да стачкуват като има интернет. И за управляващите не е ли все едно дали ще им напиша е-майл или ще ида да викам под прозореца им? Така, че за мен е интересно за пробваме. Плюс това мисля, че първо трябва нещо такова, да се види, че повече хора се интересуват, а не само 3-4 майки. Да, Edu_daddy дано се появи и да ти пише съвет какво да правим. Нали на аватара му пишеше "Работи за ЧУ", къде ходи, а не следи форумите Simple Smile

# 387
  • Мнения: 3 271
Дани, ти си неуморна!

Съжалявам, че няма да мога да помогна физически по осъществяване на идеята, при положение, че ми е толкова важна и присърце.
Но поне с мейлове и т.н. мога да се включа   bouquet

# 388
  • София
  • Мнения: 4 412
Миленче, аз се обърках партизанското име и ти също, аз се поправих вече Simple Smile

# 389
  • Мнения: 4 877
ама дали си в Канада или вкъщи с бебо или заринат от работа, то си е все трудно за сериозна организация. А иначе дори и номерче ми дават и почти веднага ми се отговаря на мейл.  Grinning Нали сме от "гражданското общество".

Последна редакция: ср, 14 май 2008, 17:00 от май :)

Общи условия

Активация на акаунт