КЛУБ "РОДИТЕЛИ-ЧАСТНО ОБРАЗОВАНИЕ" 5 - профил родители

  • 34 914
  • 488
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 4 877
Дописвам:

А защо всички винаги се хвърлят по тромави и сериозни организации. За мен са абсолютно клише! Нещата могат да бъдат далеч по-прости и лесни. Зависи как ще го направиш и дали на точната "врата ще почукаш".
А както казва TanyaMG - има интернет!!! Wink

# 391
  • Мнения: 5 370
Ех, най-сетне и аз да напиша нещо. Браво на Таня за инициативата, ЗА съм. Даже говорих на моя мъж-неверник  , който по принцип , като чуе за форумите ми, дава пълен игнор, за тази темичка.
Но сега .....просто каза "Има време , но може и да се помисли". Което при него значи почти ОК. Mr. Green
Така или иначе ще останем с 1-но дете, бихме могли, ако си запазим тези доходи и след време, да помислим за опцията частно образование. Но след задължителен и внимателен подбор.

# 392
  • Мнения: 4 877
Не тази вечер, Жозефина!!! Heart Eyes


Да ти кажа на мен как ми се чудеха - детето беше на 1 год., а аз ходя и разпитвам по изложения не само за ЧДГ, а и за ЧУ. Ама искам да съм наясно все пак.  Grinning
А преди това колко нещо съм изчела по темата - още пазя изрезки от вестници.  Simple Smile

# 393
  • Мнения: 5 370
Не тази вечер, Жозефина!!! Heart Eyes


Да ти кажа на мен как ми се чудеха - детето беше на 1 год., а аз ходя и разпитвам по изложения не само за ЧДГ, а и за ЧУ. Ама искам да съм наясно все пак.  Grinning
Виж ми титлата и не питай за себе си:)))
Ех, хем ми се иска да порасне бързо, хем искрено завиждам на бременни и майки с малки бебета.

# 394
  • Мнения: 4 877
Не тази вечер, Жозефина!!! Heart Eyes


Да ти кажа на мен как ми се чудеха - детето беше на 1 год., а аз ходя и разпитвам по изложения не само за ЧДГ, а и за ЧУ. Ама искам да съм наясно все пак.  Grinning
Виж ми титлата и не питай за себе си:)))
Ех, хем ми се иска да порасне бързо, хем искрено завиждам на бременни и майки с малки бебета.

ами най-добре в 1 табличка с планиране в Project Managemen за еди-колко си години напред и хем го гледаме малък човек, хем го виждаме в бъдеще.  Simple Smile

# 395
  • Мнения: 4 877
Не мога да не се възмутя!
Какви са тези хора напоследък - ама съвсем нищо да не знаят!!! Синът ми си е пуснал това предаване за хлапетата по бТВ и една девойка се пъне коя е Валентина Терешкова. Евала на сценаристите - как ги подбират! Ама почвам да си мисля, че вече не е трудно.
В момента се попикавам и за кучето Лайка. Не е истина! Joy Joy Joy

# 396
  • София
  • Мнения: 4 412
Браво на Таня за инициативата, ЗА съм.

Ако имаш предвид "Парите следват детето" инициативата е обща, до сега активен принос даваха Май и Милена, другите основно гласувахме. Сега може би е дошъл моя ред да напраяв нещо, но чакам инструкции.  Simple Smile Май, кога ще даваш указания за гражданско общество по интернет и моята роля на модератор?

# 397
  • Мнения: 111
Хей, мами, здравейте и от мен! Нещо се по умълчахте, сигурно вечеряте?!  feeding Днес ви препрочетох постовете няколко пъти, особено този на Радмила. Определено ме хвърлихте в размисъл - за това как да съчетаем работата и в същото време да имаме повече свободно време за децата си.  newsm78  Как ми се иска и на мен такава работа, в която да мога сама да си разпределям времето, според собствените ми приоритети. Само, че моята специалност ме ограничава в рамките на офиса. Или поне преди беше така - напуснах хубава работа с висок ранг, когато започнаха здравословните проблеми на Изи. В този момент осъзнах, че най-важното нещо са децата и тяхното здраве. Сега обмислям какви са вариантите да се чувствам пълноценна и като работеща жена, и като добра майка и домакиня. Все още блуждая в мъгла, но се надявам да се ориентирам до 15.09. с какво точно да се занимавам оттук нататък, за да мога и аз като Радмила да отделям повече време на безценното си семейство. Благородно завиждам на всяка от вас, която е успяла да намери този баланс и ви поздравявам!  smile3501 newsm10 Дайте ми съвет, моля, ако знаете какъв е начинът бивш финансист и счетоводител, да е по-близо до децата си! Thinking

# 398
  • Мнения: 111
Вчера почти цял ден нямахме ток и не успях да се включа, но много исках да се консултирам със Sophsan относно малкия ни син, който по-често посяга да се храни и да рисува с лява, отколкото с дясна ръка. Това показател ли е, че ще е левичар? И ако е така, да настояваме ли да се научи да борави и с дясната ръка. Баба му и баща му все го подсещат да вземе лъжицата или химикала с дясната ръка, а аз не съм убедена, че трябва да го объркваме по този начин. Когато му кажа под формата на закачка или въпрос дали случайно може и с другата ръка, той се усмихва и го прави с готовност, но когато му се наложи от баба му като заповед, той естествено се инати. Всъщност, чичо му винаги е можел да работи еднакво добре и с двете ръце. Може ли това да е ген и при нашия син да е наследствен фактор?! Благодаря предварително за отговора!

# 399
  • Мнения: 4 877
Господи, откачила съм!  Shocked
Влизам вкъщи и директно включвам компютъра вече. Вие така ли сте?  Joy Joy Joy

Бяхме на гости, всичко мина добре!  Wink

Сега нещо подбрано от специален за клуба човек, когото очакваме скоро да се включи при нас по културната тематика.
Страхотен концерт!
http://www.youtube.com/watch?v=Ac55mbKA-Cw

  bouquet

# 400
  • Мнения: 368
имали някоя мама тук от Пловдив на която детето и да ходи в частно училище

# 401
  • Мнения: 4 877
desita1234, добре дошла!  Hug
Май си първата от Пловдив, която пише тук. Нали няма да избягаш? Simple Smile

# 402
  • Мнения: 368
няма да избягам но жалко исках малко съвет за частните училища в Пловдив бях се ориентирала към Дружба но дочух че преобладавали турски деца там и днес като разговарях с директорката тя ми го потвърди даже и самите собственици били Турци та сега се чудя на къде да се дяваме тъй като избора в Пловдив не е голям

# 403
  • Мнения: 4 877
няма да избягам но жалко исках малко съвет за частните училища в Пловдив бях се ориентирала към Дружба но дочух че преобладавали турски деца там и днес като разговарях с директорката тя ми го потвърди даже и самите собственици били Турци та сега се чудя на къде да се дяваме тъй като избора в Пловдив не е голям

да, имаме инфо за това у-ще. Имат филиал и в  София. Едю-деди беше писал. Нещо българо-турска фондация са.
Мама Веси, ти не беше ли писала също?

# 404
  • Мнения: 368
ле ле ужас аз пращам детето да учи български език в частно училище а то вместо това ще научи турски
сега се ориентирахме към Бъдеще надявам се да е по добро

Общи условия

Активация на акаунт