Какво ще си правите децата през лятото?

  • 11 149
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Зелено училище в Пловдив ако някой знае нека сподели....

# 16
Аз също съм от Пловдив и търся някакво занимание за дъщеря ми ,която е четвърти клас. Нещо от рода на рисуване един път седмично и някакъв спорт да кажем ,също веднъж в седмицата.
Където и да попитам ми отговарят, че заниманията преключват юни. Тоест през учебната година се провеждат курсове а ваканцията не.
Ако някой знае за такива летни курсове и кръжоци моля да сподели.

# 17
  • Мнения: 2 282
И аз се оглеждам за Варна

# 18
  • Мнения: 3 622

По горе съм написала за зелено у-ще във Варна

# 19
  • Мнения: 2 282
За него знам, Катето ходи миналата година, вероятно и тази ще ходи. Но се оглеждам за други занимания - нали знаеш, ваканцията е 3 месеца... а ми се иска и друго - ако може, да се тръгва от Варна. Ще огледам лагера на Родни Балкани, но като представяне звучат просто като лагер, а не приключения.

Някой има ли лични впечатления от тези: http://educo-bulgaria.org/bg/standardbg.htm ? Много ме впечатлиха писмено Simple Smile

# 20
  • Мнения: 3 622
Нямам впечатления за там, но гледам че повечето неща са за по големи деца. Твоето дете на колко е? Моят син е на 10 години и две лета ходихме на зелено у- ще, а тази година съм го записала на лагер към ТД"Галата"

# 21
  • Мнения: 2 282
Почти на 8. Но ходи по лагери от 3 годишна Simple Smile мисля тази година да и е първия приключенски.

Мonii, в линковете в началото на темата има неща, идеални за 15 годишните, прочети ги. Освен това ето този прабългарски лагер много ми хареса, има пълно описание на миналогодишните приключения.

Последна редакция: чт, 15 май 2008, 12:02 от Сребърен облак

# 22
  • Мнения: 28
Здравейте! Simple Smile
Аз съм от Пловдив.Сина ми е на 7 години.Миналата година ходи през лятото на занималня, която се намира на първия етаж на Проектанска организация на Четвъртък пазар.Организират им рисуване,тенис,плуване.На него много му харесва там!
Тази година и в училището му ще организират лятна занималня - 3лв. заедно с обяда.На родителската ще разберем повече подробности.
Аз се интересувам повече от Зелени Балкани.
Хубаво е децата да почиват сред природата.
Някой има ли повече информация за Пловдив?Моля,споделете!  bouquet

# 23
  • Мнения: 2 282
Току-що записах дъщеря си ето тук - http://www.horseman-bg.com/2835/index.html. Имам сравнително преки впечатления - дете на близки е прекарало чудесно, а родителите са отишли последните 2 дни, спали са на палатка наблизо и също са възхитени. Сега остава да планираме и останалата част от лятото, по възможност - по-евтино.

# 24
  • Мнения: 224
Ще ги заведа на море за месец и половина Laughing

# 25
  • Мнения: 1 731
Току-що записах дъщеря си ето тук - http://www.horseman-bg.com/2835/index.html. Имам сравнително преки впечатления - дете на близки е прекарало чудесно, а родителите са отишли последните 2 дни, спали са на палатка наблизо и също са възхитени. Сега остава да планираме и останалата част от лятото, по възможност - по-евтино.

Много добре звучи .Нашата госпожица не е ходила досега на лагер ,а много ми се иска да я пратя.Особено това с ранчото знам ,че ще и хареса.Тя е влюбена във сякакви животинки.Ще говоря с таткото да видим какво ще измислим,макар че незнам ще можем ли да отделим толкова пари.Ако някой има нещо по достъпно ,моля да сподели. newsm78  bouquet

# 26
  • Мнения: 1 731
А иначе бабиния дом няма да им се размине и на двамата. Laughing

# 27
  • Мнения: 1 655
(А предложения за Варна?
[/quote]

Зелено у-ще  Peace
Синът ме ходи две лета, но тази година ще го пращам на лагер. ТД"Родни балкани" организират това зелено у-ще за две седмици. Водиш детето сутрин в 8.00 часа и си го взимаш вечер в 17.00 часа. Водят ги по поляни и гори да играят. Синът ми беше много доволен.
[/quote]
И моят син ходи там, дори съм го записала за първата дата още 2 юни и след това за юли пак. Ще ми се да разнообразим с още неща. Миналата година така редувахме на различни места  и хем той беше доволен, хем аз спокойна. Peace

# 28
  • Мнения: 1 731
Сребърен облак,гледам че си от Варна.До София ли ще закарате детето или се тръгва от някаква по-близка спирка?Направо в сайта ли го записа или по телефона?
 newsm78Благодаря.  bouquet

# 29
  • Мнения: 2 282
До София ли ще закарате детето или се тръгва от някаква по-близка спирка?Направо в сайта ли го записа или по телефона?
Така или иначе имам работа в София 1-2 дни преди началото на курса, а на връщане мислим да отидем цялото семейство, да изкараме последните 2 дена там на палатка, и да си я приберем. Но по повод още един лагер много се чудя дали да не я изпратя до София с влака, а там някой познат да я поеме за няколко часа. Записах я по телефона, вече имаше 2 деца от Хасково от групата, които щяли да пристигнат по-рано и да ги вземат директно от гарата, и на мен ми предложиха да я вземат от предния ден, ако трябва. Колебая се за влака - аз самата пътувах в първи клас сама в спален вагон, но мъжа ми нещо се притеснява да я пуска сама (малка му се струвала).

Общи условия

Активация на акаунт