Шкаф за повиване. Да купувам ли?

  • 13 056
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 201
Не съм купувала нито шкаф, нито дъска... най-удобно ми е на спалнята... има място бебчо да се върти, пък и аз да се разхвърлям както си зная...  Wink
Peace Това е и моят отговор-и така действах и аз.

# 16
  • Мнения: 959
И аз, не съм купувала.

На спалнята се преобличахме, преобувахме, hahaha пишкахме...Малко кръста ме болеше в началото та едвам се сгъвах, но ми се видя излишен разход да купувам и такива есктри при положение, че се използват малко време. Peace

# 17
  • Мнения: 742
Ние сме с кушетка на Чиполино (от тия сгъваемите) и там си имаше повивало, което ползвах до 3 месец, сега стои ненужно -прибрано в шкафа...до 6 месеца ползвах маса за повиване, а след това на спалнята...така че и според  мен не си струва да купуваш шкаф, който да ползваш само няколко месеца Hugщ
Ти решаваш Hug
Леко бременеене  bouquet

# 18
  • Мнения: 756
аз имам отделен шкаф за повиване и за мен е незаменим, спести ми много болки в кръста , ще го ползвам максимално дълго , много е удобен , аз бих те посъветвала да си купиш , а и дрешките са в него и е удобен , защото всичко ти е подръка

# 19
  • Мнения: 252
Чак шкафче за преобличане не ти е нужно, но дъска за преобуване върши страхотна работа. Моето бебе е почти на 9 месаца и още си го преобличам там (много е шавлив, но не мисля че това е кой знае какъв проблем ако майката внимава) иначе ще имаш много излишни болки в кръста при условие че може да си ги спестиш.

# 20
  • София
  • Мнения: 170
След като има къде да си прибереш дрешките на дребния може да си купиш само плот за повиване. Много е удобен, според мен си заслужава парите. Аз го използвах до около 10 месец на бебо. Сега вече се преобуваме на спалнята, но определено не е удобно- или съм наведена,или завъртяна на една страна. Пък и няма опасност да напишка- вече е голям и стиска, с плота сме спасявали доста пъти положението- пишкал е и е акал на него.

# 21
  • Мнения: 9 973
не,няма смисъл

# 22
  • Мнения: 554
Аз купих само дъска за повиване и съм си я сложила върху кошарата, върши ми чудесна работа, защото и без това кръста ме боли, а ако трябва и да я сменям наведена над спалнята...

# 23
  • Мнения: 2 447
Щом имаш къде да държиш дрешките си вземи само дъска за повиване на мен ми е много удобна

# 24
  • Мнения: 8 769
Специален шкаф не сме купували, но дъска за повиване-да. Слагахме го върху един скрин за дрехи и там ми беше изключително лесно да преобличам децата.
На легло ми бе трудно-и бездруго ме болеше гърба, оставаше и това навеждане... Naughty

# 25
  • София
  • Мнения: 6 011
Момичета искам да ви питам има ли смисъл да купувам такъв шкаф  към легълцето. Удобен ли е и използвате ли го? Пояснявам че имам къде да държа бебешките дрешки в смисъл че не ми трябва самия шкаф. Колебая се дали да купя понеже бебетата ми се виждат доста шавливи и ми се струва, че е опасно толкова на високо да се преобличат и повиват.
Аз също имам къде да му държа всичко и затова не купихме шкаф, а само дъска за повиване, която се слага върху леглото.
Нещо подобно е:
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=23_76&products_id=295
Бебетата са шавливи след 5-6 месеца, отначало това приспособление ще ти е адски удобно. Аз не мога да си представям да се навеждам върху бебето за да го преобувам.
Плюс това има и кротки деца, моят син все още си го преобувам там и седи мирен.

# 26
  • Мнения: 408
За мен имаше.Аз имам проблеми с кръста и трудно се навеждах.Понеже не купувахме креватче,а имах от племенницата и то нямаше такъв шкаф,Мъжа ми сметна че такъв шкаф не е нужен,но след втория ден (като ме гледаше как се мъча на спалнята) измайстори една подложка на нивото на креватчето и направо се родих.Сега вече не го ползвам но до 6/7 месец ми беше много удобно.

# 27
  • Мнения: 274
И аз не съм купувала нищо.Според мен няма смисъл. Blush

# 28
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Не съм купувала нито шкаф, нито дъска... най-удобно ми е на спалнята... има място бебчо да се върти, пък и аз да се разхвърлям както си зная...  Wink
И аз така правех!! Сядах за да си щадя кръста и си го преобличах , масажирах спокойно !

# 29
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз си купих плот за повиване и съм много доволна. Кръстът не ме боли, за разлика от преди, когато нямах. Все още го използвам.

Общи условия

Активация на акаунт