Новата седмичка 30.05-05.06.

  • 1 620
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Никакви черни дупки .....така да знаете Naughty Crossing Arms Никакво униване.
Ще мина през дупката определено...ама само по едно желание ли се казва? Blush

# 16
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Я какъв пропуск!! Embarassed
То седмицата ще мине, а аз не съм се разписала тук.. срамота..
как сте сладурки?
Мен ме е обхванало едно такова, любвеобвилно чувство, въпреки че лелката и този път не ме пропусна..
целувки и поздрави на всички Heart Eyes

# 17
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Здравейте и от мен момичета.Малко късно се включвам за седмицата, но мога да ви пожелая поне весел уикенд.Аз съм в ужасно настроение тази седмица.Май вече не ми останаха сили.Всичкото това чакане така ми писна вече.На всичкото отгоре съм си подала документите за ин витро на 04.04.05 и все още нямам отговор.Не знам дали има друга такава "късметлийка "като мен да чака без резултат два месеца.Писна ми от всичко Cry Cry

# 18
  • Мнения: 7 716
Ренци, бях забравила за твоята забрана със закон на отчаянието.
Върна ме година назад. Спомних си последният ти аборт и стоицизма, с който го посрещна. Тогава за пръв път ми стана мъчно за някой от форума.
Ренци, пиши тук по-често, моля те.
Ти си рядко срещан оптимист. Laughing

# 19
  • Мнения: 4 068
Лали, от онзи аборт мина точно една година. Беше на 01.06.04.
Не съм го забравила, но пък този първи юни го посрещнах по-щастлива от всякога. Сега да не си помислиш, че си карам бременността без никакви притеснения. Това при нас едва ли е възможно. Душичката все ми е свита за нещо, но ще го преживея и това. Важен е резултата накрая.
Рядко пиша тук понеже не искам да ви разстройвам с приказки за бременността и с лентичката си, но ви чета абсолютно редовно. На мен сърцето си ми е в този форум. А колкото до оптимизма......накрая почти само той ми беше останал, но без него сме за никъде де.
Сега обаче той е насочен към вас. Стискам палци и чакам да видя кой ще поеме щафетата от мен.

Весел ден ви пожелавам и само хубави новини!

# 20
  • Мнения: 7 716
Аз лично от теб не се разтройвам.
Пък и след толкова години стерилитет ти си направо почетен член Wink.
Пиши какво чувстваш, как си? Пиши за бременността си. Да ни обнадеждаваш.
Знам, че душата ти е тук.
Забелязвам, че не пишеш много във вашата тема за август, а как пишеше преди Wink

# 21
  • Мнения: 4 068
Ох, аз напоследък никъде не пиша много.
Но тук си ми е най-добре. При майките само чета.
Вече ще пища по-често обещавам!

# 22
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Здравейте пак момичета!Ето че след негативното настроение което ме беше обзело вчера-днес съм на другия полюс така да се каже.Одобрена съм по ин витро програмата Grinning.Ако знаете колко съм щастлива само-пожелавам това щастие на всяка една от вас, която е тръгнала по този път. Praynig

# 23
  • Мнения: 4 324
Одобрена съм по ин витро програмата Grinning.Ако знаете колко съм щастлива само-пожелавам това щастие на всяка една от вас, която е тръгнала по този път. Praynig

Бравоооооо Simple Smile Simple Smile Simple Smile
и честито Simple Smile

От тук нататък ще стискаме палци за две хубави чертички и едно сладко бебенце.
Пожелавам ти много успех Simple Smile

# 24
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Благодаря ти мила Танюша!Така се радвам че ви има.И аз желая на всички по една малка душичка! Praynig

# 25
  • София
  • Мнения: 4 272
Пета, радвам се че днес се разписваш с хубави новини. Дано скоро се похвалиш с две чертички!
Аз също съм в много добро настроение днес и затова реших да пиша. Снощи сънувах, че имам момиченце. Много беше сладичко 4470 Облечено в розово, пухкавичко и усмихнато. Такова красиво бебе досега не съм сънувала! Пожелавам го на всички, та дори и обуто в сини ританки Wink

# 26
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Лея, скорошно сбъдване на съня! PraynigБлагодаря ти за подкрепата и пожеланията.

# 27
  • Мнения: 4 068
Как си знаех, че ще има добри новини и то съвсем скоро.

Браво Пета! Честито одобрение за инвитро програмата!
И както каза танюша сега почваме да стискаме палци за две хубави чертички и едно/а може и повече/ прекрасно бебче!

# 28
  • Мнения: 7 716
Браво, Пета.

# 29
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Мноооооооооооого сте мили момичета.Обичам ви. Joy

Общи условия

Активация на акаунт