Слу4ва ли ви се да закъснявате...

  • 5 745
  • 121
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 907
Еееееееееееее, Мистик, не е честно! Това закъснение беше по независещи от мен причини! Много моля, за извинение! Crossing Arms

Кой знае  Whistling
Карай бе Веч, поне ми пя после песни в ресторанта  Laughing


# 16
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Рядко закъснявам, гледам да съм точна, ако закъснея, значи нещо се е случило непредвидено.

# 17
  • Мнения: 3 521
В продължение на 25 години си живеех съвсем прилично в постоянен недостиг на време.
Откакто ми се навря тоя германец в кревата съм станала отвратително точна. Като Гестапо - всичко разчетено, направено, подготвено и Сърфът идва винаги навреме...Лошото е, че той почна да закъснява Rolling Eyes.

# 18
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Преди доста закъснявах, но сега съм точна. Интересен факт е, че като се отзова на БГ територия почвам пак със закъсненията. newsm78

# 19
  • Мнения: 3 804
в 90% от слу4аите съм то4на,но да знаете тук как е-4асовете ги нямат за нищо,ако поканиш гости за 4 следобед най рано ще се появят поне 2 4аса след уре4ения 4ас

# 20
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
тц. гледам да съм то4на и на работа, и на среЩи.
предпо4итам  да пристигна по_рано и така се организирам. и аз съм родена със закъснение, но не ми оказва влияние този факт  Laughing

и... когато става въпрос за работа, мисля, 4е не са добра препоръка, особено тези 5 минутните... по_добре директно 20 с добро оправдание  Mr. Green, отколкото всеки ден 5.

# 21
  • Мнения: 1 909
в 90% от слу4аите съм то4на,но да знаете тук как е-4асовете ги нямат за нищо,ако поканиш гости за 4 следобед най рано ще се появят поне 2 4аса след уре4ения 4ас

Стига бе, dtti, сериозно ли? Значи ако поканиш някой за чай, направо трябва да се приготвяш да го посрешаш като за вечеря? #Crazy

Аз съм много точна и в София винаги живеех направо стресово - все за някъде тичах, все ме беше страх да не закъснея. И тук изведнъж този кротък ваканционен ритъм ми се видя ужасно странен - никой за никъде не бърза, говори се бавно, само аз се опитвам винаги да съм навреме, ама на никой не му прави впечатление Grinning

# 22
  • Мнения: 2 032
Да, ето и сега ми се случва: сигурно ще разбера защо тази тема е в "Родители в Чужбина", но ще е със закъснение.

# 23
  • Мнения: 3 804
в 90% от слу4аите съм то4на,но да знаете тук как е-4асовете ги нямат за нищо,ако поканиш гости за 4 следобед най рано ще се появят поне 2 4аса след уре4ения 4ас

Стига бе, dtti, сериозно ли? Значи ако поканиш някой за чай, направо трябва да се приготвяш да го посрешаш като за вечеря? #Crazy

не се шегувам-нашите бяха тук и съм поканила родата на мъжо на р.ден на малката като казах около 4 следобед-става ве4е 3.30 и майка запо4ва да подрежда масата-аз и казвам не бързай има време- и тя ме погледна много странно,още по странно запо4на да гледа когато първите гости запо4наха да идват към 6,после пък ние бяхме канени на гости-и знам общото правило 4е тук 4аса се дава като приблизителен ориентир не бързам да си приготвя и с голям труд успях да убедя и нашите и в това

# 24
  • Мнения: 1 909
Сори, че ще се отклоня малко от темата, ама ми стана интересно - как тогава се подготвяш да посрещаш гостите - като за чай ли или като за вечеря? newsm78

Тук е много стриктно - ако кажеш например, че каниш за аперитив, дори и да има вечеря след това, тези, които са канени само за аперитив, си тръгват като стане време за вечеря.  Naughty

# 25
  • Мнения: 1 107
Аууу, аз съм много точна в това отношение. Много рядко ми се случва да закъснея и тогава изпадам в стрес Grinning Това си е малко кофти, защото за да не закъсявам винаги смятям предварително колко време ми трябва за всичко и това ми действа доста притесняващо. Но по-зле се чувствам, като си помисля, че трябва да закъснея....5 минути по-рано е най-точното време  Grinning

# 26
  • Мнения: 707
Аз съм точна. Почти не закъснявам. От както се появи детето не мога да планирам всичко идеално и се случва по някоя минута закъснение.
Относно каненето на гости - като мине и минута след уречения час, мъжът ми започва да нервничи и говори колко било невъзпитано...  Laughing.
Имам приятелка, която винаги закъснява (поне 15 минути). Само първият път и се ядосах и от тогава си знам. Ако дойде на време истински ме изненадва  Sunglasses. Срещите ми с нея са у нас, така че не е болка за умиране.

# 27
  • Мнения: 1 436
Имам приятелка, която винаги закъснява (поне 15 минути). Само първият път и се ядосах и от тогава си знам. Ако дойде на време истински ме изненадва  Sunglasses. Срещите ми с нея са у нас, така че не е болка за умиране.

И аз имам такава. В компанията бяхме възприели мярка за време 'една албена' = 20 минути, защото тя все толкова закъсняваше  Laughing. Най-смешното беше, че въпросната приятелка живееше на пет минути пеша от мен и като се срещахме у нас, пак закъсняваше с 20 минути.

По темата, аз съм от тези, за които 10:00 значи между 9:59 и 10:01. Едно време в училище като ни събираха за разни мероприятия, ни викаха в 10:30, за да може, евентуално, всички да се довлекат до 12. Е, много го мразех този номер - аз винаги бях там точно в 10:30  Tired.

# 28
  • Мнения: 7 914
аз обожавам да съм точно... и не обичам да закъснявам... но откакто сме с дете ( не го използвам за извинение) почти винаги сме закъснели Rolling Eyes

# 29
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
и колко 4есто ? Какво мислите за хората ,които закъсняват: не умеят да се организират добре или просто са несериозни ?  Thinking

Въпросът ми е продиктуван от поредното ми тазсутреШно 5 минутно закъснение  Embarassed Аз по4ти перманентно се движа така  Confused При4ината е ,4е се стремя да свърШа максимално много работа преди да тръгна за някъде и да оставя вси4ко в ред. Embarassed Може би това все пак озна4ава ,4е не умея да се организирам добре newsm78
На моменти ми е много уморително все да ти4ам или да карам със 120 в градски условия и да правя слаломи между колите за да успея да пристигна то4но на минутата или малко след това  Crazy
Недеи така"бе" мило,сьс 120 ако караШ при нас в градски условия направо книжки Ще ти носим в затвора Laughing.
И аз сьм така......(оЩе не карам с 120 Laughing,4акам си книжката)все закьснявам ooooh!,срам ме е Embarassed,докато у4ех,винаги пристигах последна....скоро имахме семинар и имаШе една игра в която всеки трябваШе да каже искрено какво не му харесва в другите,ами за мен 99 процента казаха ,4е не им харесва това ,4е винаги закьснявам а 1 процент ,който ми липсваШе го нямаШе този ден Laughing

Общи условия

Активация на акаунт