Отговори
# 270
  • Мнения: 134
Barbie_girl Моля се и вярвам, че Станислав ще се оправи.  Praynig  Hug

Дано и с бебчето на Vanyivan всичко да е наред!  Praynig  cenitelkata, пишеш "че се притеснявала...", т.е. сега всичко е ок, нали?


ами така каза ,че са имали проблеми..... малчо бил в кувиоз ама вече бил по-добре
дано скоро се включи с повече подробности

# 271
  • Мнения: 200
МОЛЯ СЕ С ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ ЗА СТАНИСЛАВ НА МИХАЕЛА И ЗА БЕБЧЕТО НА ВАНЯ„ ДАНО ВСИЧКО БЪДЕ НАРЕД И СИ БЪДАТ ПРИ МАМА И ТАТКО КЪДЕТО ИМ Е Е МЯСТОТО!!!  newsm17 Няма по - голяма тревога и мъка от майчината.
И аз днес излизах за първи път сама с Габи (нали не мога да си вадя количката от багажника че тежи) днес направо ме хвана яд на хубавото време а ние с Габи си стоим у нас като затворници, рекох си че няма да стане  така, отидох и си свалих количката сама малко ми натежа ама то ще се чуе, такава хубава разходка си направихме и се хранихме на въздух (бях се изцедила предварително), после татко дойде да ни прибере след работа и така той прибира количката, мисля че утре ще е същата програмат, такъв хубав парк имаме до нас, то не са птички, то не е зелено, Габи спа като къпана  Party
За сукането май нещата се нормализираха днес единият път сука 10 мина а одеве след разходката 25 мин  newsm10 , като се изстисквах от едната гърда имах 90мл, добре е за сега, успокох се че не е намаляла драстично  Hug
Исках да ви питам забелязали ли сте докато спят бебоците да дишат така все едно хлипат, Габи го направи одеве, не диша няколко секунди и след това на пресекулки все едно хлипа си взима дъх  #Crazy

# 272
  • Мнения: 200
Щях да забравя-Благодаря на всички момичета за подкрепата и за съвета да не се притеснявам за кърмата, така и направих останах спокойна и всичко е наред за сега, добре че ви има, благодаря още веднъж!!! smile3525

# 273
  • Мнения: 165
моля се за бебчетата на Barbie_girl и на Vanyivan всичко да е наред  Praynig
и аз постоянно се притеснявам от разни по странни вдишвания и претрепервания .ние пък често претреперваме с десния крак по време на баня . или докато спим издаваме от време на време едни звуци все едно плаче малко кученце .или пък докато спим и така диша ,че чек главичката му пружинира нагоре-надолу.но се надявам да са нормални неща .
днес за пъпките ни изписаха фусидин .дано да се оправят ,че станаха още повече.

# 274
  • Мнения: 410
стискам палци да се оправят малките мишки и да са при мама и тате Praynig.аз също гладя и всеки ден пускам пералня.момичта бях писала преди,че ми правят проблеми с документите.тия дни ще разберем какъв е резултата,ама може да се наложи с Оливия да се приберем в България. #Cussing outслед 8 години борба за оцеляване ме връщат в 1 клас.........но да видим.извинете ме ама ми е гадно Cry-

# 275
  • Popovo
  • Мнения: 571
Дано всичко да е наред със бебенцата на Барби и Ваня.
Ася, дано и при теб с документите всичко се нареди по най-добрия начин за вас. Hug
Долната устничка на Гого трепери след баня и когато плаче.
Сисе, аз поръчах да ми купят комбинирано кенгуру от Варна, дали ще е като твоето или има и други модели? Твоето слинг или кенгуру се води?

# 276
  • Мнения: 60
добро утро

дано бебчовицте на Barbie_girl и Vanyivan скоро да са при тях  Praynig  и вече да нямаме липсващи мами по такива причини  Praynig

момичета, тук в ТЪрново имало някакъв вирус и не мога да си обясня Как??, защото не съм излизала никъде, Но съм го лепнала -повръщане, разстройство, вчера и температура...
абе....отврат- много ме е страх да не си заразя детенцето  Cry

за спането - и моя бебчо някой път чак хърка , а друг път спира за секунди и почва учестено....ама явно е нормално  Thinking 

стискайте палци да се оправя, че и за държавен изпит имам да чета между храниенията, памперсите и прането  #Crazy 

хубав ден и дъъъъълги разходки ви желая

# 277
  • Мнения: 2 531
Хейй Пловдивчанки , ако още се борите с коликите - има лек!!! Вчера водих Ива при едни д-р Крушков, педиатър, доста възрастен , който приготвя сиропчета за колики. И веднага ни подейства! Дори ме е яд че заради празниците не отидох по рано, та си мъчих детето толкова време ooooh!! Ако искате подробности - пишете на ЛС!!!
Ася, дано се оправят нещата!
За дишането на пресекулки- нормално е!Бебетата правят паузи и после наваксват!

# 278
  • Мнения: X
еееех, дано всички болнички бебоци се оправят мнооооого бързо и да се прибират в къщи  Praynig!!!
koketka, моето кенгуро е такова комбинирано-води се кенгуро с опция за легнало положение-струва 20 лв и е хипер удобно, вчера ходихме до Метро с него защото нали не пускат малки деца там, ама с кенгурото става номера  Peace!!!
 аз исках да питам каква беше фатката с очите на кърмените и некърмените бебета-кои се променяха и кои си оставаха същите??? или това са бабини деветини???
 ние сега ядем и след малко хващаме гората. адиос

# 279
  • София
  • Мнения: 749
Добро утро и от мен! Макар, че след прочетените новини вече не е чак толкова добро Sad

Вярвам, че медицината ще помогне на бебчето на Михаела да стане здраво, румено и усмихнато момченце Simple Smile За съжаление напоследък доста често чувам за проблеми на новородени със стесняване на хранопровода...На наши познати детенцето се роди така. Сега е чудесно здраво и голямо детенце Simple Smile Колкото и цинично да звучи, но лекарите вече правят тези операции с голяма рутина ...така че, Барби, не се отчайвай, мила ! Всичко ще бъде наред...но за съжаление с цената на много нерви и болка от твоя страна.

Щом Петя казва, че днес може да изпишат Ваня и Боян, значи всичко лошо е зад гърба им. А това, че Ваня е притеснена е нормално...Майчинството освен радост е и постоянни грижи....Ваня, чакаме те обратно в "отбора" с нетърпение ! Hug

Aquariel, ужасно ти завиждам за градинката до вас. В нея съм отгледала голямата си дъщеря. Наистина е страхотна. Някой път ще се разходя до там. Не ми е толкова далече Simple Smile
А Косьо и той диша на пресекулки, потреперва, изведнъж изхълцва, обръща очите и какви ли още не странности, че...вече спрях да му се връзвам  Peace

Ясмина, с кърменето на Косьо сме на принципа на тотото - " С малки суми, но редовно". Заради това сучене по 5 мин все страдах, че не се храни достатъчно и средно на 2,5 часа ядем. Не пропускаме и нощните хранения за съжаление Sad Не се и опитвам, де. Ще го чакам той сам да поиска да ги спре.

За белега от БЦЖ-то... все забравям да ви кажа - да, нормално е! До 8-мия месец даже трябва да "реагира" така. Ако до тогава не е станал белег, децата се реимунизират.

От няколко дни се чудя къде изчезна Vercho  newsm78  Беше толкова редовна преди...Хе-хе Simple Smile Таман попитах и видях, че е на линия Simple Smile

Ася20, явно бюрокрацията е "на ниво" не само в България Sad Борете се, мила ...с всички сили и средства! И не се отчайвай, защото отчаянието е лош съветник!

# 280
  • Мнения: 60
Хейй Пловдивчанки , ако още се борите с коликите - има лек!!! Вчера водих Ива при едни д-р Крушков, педиатър, доста възрастен , който приготвя сиропчета за колики. И веднага ни подейства! Дори ме е яд че заради празниците не отидох по рано, та си мъчих детето толкова време ooooh!! Ако искате подробности - пишете на ЛС!!!

еее, veni-b , как така само пловдичанки  Mr. Green  ами ние?? наште деца да ги мъчим ли  Rolling Eyes  не можеш ли да откраднеш тайните съставки на тия капки и за нас?

ние пък от това БЦЖ нямаме никакви реакции още...а го биха на 07.05.  newsm78  , ама има време до 8-я месец...

# 281
  • София
  • Мнения: 749
Хейй Пловдивчанки , ако още се борите с коликите - има лек!!! Вчера водих Ива при едни д-р Крушков, педиатър, доста възрастен , който приготвя сиропчета за колики. И веднага ни подейства! Дори ме е яд че заради празниците не отидох по рано, та си мъчих детето толкова време ooooh!! Ако искате подробности - пишете на ЛС!!!

еее, veni-b , как така само пловдичанки  Mr. Green  ами ние?? наште деца да ги мъчим ли  Rolling Eyes  не можеш ли да откраднеш тайните съставки на тия капки и за нас?

ние пък от това БЦЖ нямаме никакви реакции още...а го биха на 07.05.  newsm78  , ама има време до 8-я месец...

БЦЖ-то трябва да са го били в родилния дом (това е имунизацията против тъберколоза).

# 282
  • Варна
  • Мнения: 3 249
За всички кърмещи майки: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=21654.0 Това е от библиотеката на Кърмаческия форум. Мислех си, че знам всичко за кърменето, но определено там намирам чудесни и нови неща. През бременността четях предимно за раждания, сега преоткривам наново кърменето. Прекрасно е!
 



След час излизаме с госпожицата в Морската. Желаещи?

# 283
  • София
  • Мнения: 749
Ясмина, благодаря Simple Smile Всичко написано е чудесно...най-ми хареса обаче това :  "Момчетата са по-малко зрели при раждането си (а и през целия си живот) от момичетата". Joy Не че не го знам от личния си опит Wink

# 284
  • Мнения: 2 531
Хейй Пловдивчанки , ако още се борите с коликите - има лек!!! Вчера водих Ива при едни д-р Крушков, педиатър, доста възрастен , който приготвя сиропчета за колики. И веднага ни подейства! Дори ме е яд че заради празниците не отидох по рано, та си мъчих детето толкова време ooooh!! Ако искате подробности - пишете на ЛС!!!

еее, veni-b , как така само пловдичанки  Mr. Green  ами ние?? наште деца да ги мъчим ли  Rolling Eyes  не можеш ли да откраднеш тайните съставки на тия капки и за нас?

Съжалявам но нямам идея какво точно слага. Приготвя ги в къщи и не казва нищо , освен че било билка! Опитвах ги на вкус - не мога да разбера нищо !Освен да отскочите до Пловдив....

Ася , понеже вече ви приемам като едно голямо семейство , а и имам сестра в чужбина... та те мисля , дано се оправи проблема Praynig. Ако пък се наложи да дойдете в Бг- погледни го от към добрата страна -  ще прескочите зимата!

Общи условия

Активация на акаунт