Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 7
Zdraveite i ot mene! Samo za sekunda vlizam, moeto sukrovishte se kazva Stanislav! Gorki4koto nadrugia den sled rajdaneto senalojiha dve operacii Cry Cry Cry v momenta e v pirogov! VSI4KI SE MOLIM DA SE OPRAVQ BURZO!

# 256
  • Мнения: 2 531
Barbie^girl какво се е случило? Моля се за вас!  Praynig
Haiotis ако те боли цеденето с помпа, пробвай на ръка!
А този път с татито и бебека сме в спалнята, големите в детската! С първото дете също спахме така, но като се роди каката аз спах с нея и баткото в детската !

# 257
  • Мнения: 23
Здравейте сладури!  Hug
desita79 и аз имам проблеми с един ужасен хемороид. Засега си правих промивки със смрадлика, от днес ми купиха Прокто Гливенол кремче за мазане и като че ли имам малко подобрение. След ден, два мога да кажа със сигурност  Peace
На въпроса ти за заспиване след храненето, мисля че така ще отговоря и на Alokazia - и ние много трудно заспиваме последните дни....преди се наяждаше за около половин час и после малко на ръце около 10-ина мин. и заспиваше, но сега не можем да се оправим с него, нито денем, нито нощем, разнасяме се по няколко часа без резултат - само мрънка ли мрънка, тамън притвори очи и го сложим в кревата и след 5 мин ..... реееев и айде пак на ръце... направо се чудим какво да го правим, ако положението стане невъзможно като снощи го подлагам под сешоара и се поунася, но снощи трябваше и това упражнение няколко пъти....всеки ден е различно...в смисъл трябва да измисляме различни пинизи за да го приспиваме...мислехме, че е нервен след хранене от коликите и затова бяхме малко по-внимателни с него, но днес го хванахме, че май се поглезва и просто иска да бъде приспиван на ръце.... честно да ви кажа и аз не знам на какво се дължи, но това е положението....
Alokazia малко късно, но и аз да ти отговоря за белега от БЦЖ ваксината - педиатърката ни като идва първия път ме предупреди, че след време ако се образува гнойна пъпчица на рамото да не истерясвам, ами да знам, че е реакция от ваксината и да не се притеснявам, но не си спомням кога точно каза че ще се появи....
ВаняМ благодаря ти за отговора за цеденето!   bouquet
Емма по въпроса със спането на таткото в другата стая... нашия от начало реши, че ще спи в другата стая и аз реших да проявя разбиране и да го оставя да се наспи поне той... но сега е отпуск и аз го помолих да се премести при мен и бебо в спалнята, защото иначе се чувствам изоставена като куче  Sad сама да се боря с малкия... и той засега се премести при нас... гледам да не го будя при всяко ставане с цел ако капна, той да поеме вахтата...лошото обаче е, че ще е така само до края на седмицата, после тръгва на работа и не знам как ще го караме .... Confused

# 258
  • Мнения: 134
Здравейте момичета !!!
Влизам да ви кажа ,че имате много поздрави от Vanyaivan Дано вече са с и в къщи и скоро се включи да ни пише ,извинява се че не е отговорила на всички ви ,но е била много притеснена за бебо и затова !!!
  bouquet   bouquet   bouquet
Преди малко говорих и с Barbie^girl като и чух гласа треперещ се разревах и аз   Cry Cry Cry бебчо е в Пирогов тя ходи при него само по-половин час на ден и му носи кърма  
Дано се оправи скоро малкото човече
 Praynig  Praynig  Praynig Михаела имаш цялата ми подкрепа бъди силна !!!   bouquet

# 259
  • Мнения: 134
Да попиша малко докато още спим ......
за спането нашия татко спи в хола от скоро ама ,защото ние ставаме да ядем през 2 часа  и тои се буди с нас а работи от сутрин до вечер и явно не може да се наспива  Confused на мен ми е криво много ама .......  Rolling Eyes
За църквата попа не иска и 1 лев да вземе от нас  и нищо не ни е карал да носим ,ние оставихме дарение за църквата  Peace

# 260
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
cenitelkata, а какво му е на бебчето на Barbie^girl , знаеш ли?  Sad
Каквото и да е - моля се да се оправя бързо!  Praynig  Praynig  Praynig
И да се гушкат скоро с мама!  Peace

# 261
  • Мнения: 134
cenitelkata, а какво му е на бебчето на Barbie^girl , знаеш ли?  Sad
Каквото и да е - моля се да се оправя бързо!  Praynig  Praynig  Praynig
И да се гушкат скоро с мама!  Peace
не написах защото не разбрах с точност и да не пиша глупости .............но е нещо на хранопровода  Cry

# 262
  • Мнения: 139
Барби моля се за Станислав и вярвам,че ще се оправи! Бъди силна,за да предадеш на бебо положителни мисли-той те усеща!  bouquet
 Ценителката липсваше ни  bouquet

# 263
  • Мнения: 23
И аз се моля за бебчето на Barbie  newsm17......
Пете, а какво му е пък на бебчето на Vanyaivan??!!  Weary

# 264
  • Варна
  • Мнения: 289

Haiotis ако те боли цеденето с помпа, пробвай на ръка!


Така правя Вени, ама не изцеждам много.... Rolling Eyes От помпата ме боли още повече зърното Sad
Барби, дано всичко мине бързо и  се приберете заедно в къщи Praynig

# 265
  • Мнения: 134
И аз се моля за бебчето на Barbie  newsm17......
Пете, а какво му е пък на бебчето на Vanyaivan??!!  Weary
ох ......... ами не ми каза точно и на нея и беше криво каза,че като ги испишат ще ни разкаже ,ти си и по-близка обади и се ако искаш .
жалко ,че за такива работи ме распитвате ... Cry Cry Cry

# 266
  • Мнения: 139
Ванииван пожелавам ти скорошно оправяне на бебо,не знам какво му е,но стискам палци да се оправи по-бързо Praynig

# 267
  • Мнения: 135
И аз ще се моля  newsm17 newsm17 newsm17вси4ко да се оправи при  Barbie^dirl i Vanyaivan,i  да се гушкат Praynig Praynig Praynig

# 268
  • Мнения: 137
Здравейте и от нас днес бяхме на преглед и Мони е наддала с 1220 гр.,а аз си мислех че нямам кърма.Много съм радостна.Лошата новина е че малката е със стафилококова инфекция и сега я мажа с разни мазила.
Моля се за двете малки съкровища на  :pray:Barbie^dirl i Vanyaivan

# 269
  • Варна
  • Мнения: 3 249
Barbie_girl Моля се и вярвам, че Станислав ще се оправи.  Praynig  Hug

Дано и с бебчето на Vanyivan всичко да е наред!  Praynig  cenitelkata, пишеш "че се притеснявала...", т.е. сега всичко е ок, нали?

за потреперването на долната устничка Невена го прави когато я обличам след баня. Мисля, че е защото й е студено.

sisee моят слинг е подобен модел на твоя. Както ти казах, слагам отдолу една възглавничка и не е толкова закрит. А и не знам за какъв сеир говориш днес - аз видях едно спящо и кротко бебе. Вярно, не си беше в количката, но пък гласеца му не се чу.  Mr. Green

ВаняМ брей този Косьо, как е наддал!!! И казваш суче само по 5 минути?  

за гладенето аз гладя - едно, че ми доставя удоволствие, друго - че дрешките иначе са измачкани и не стоят добре, като са сгънати.

Моята Невенка получи днес една голяма шестица по спане на разходка. Три пъти излизахме и тя си проспа всичко,както й се полага. Като се върнахме в 19:30 спа в количката до 21:30, та се навечеряхме и даже успях да изгладя. Едвам я събудих да я изкъпем и да я нахраня. Пу-пу, дано да е така и през нощта.

Варненки, какво ще кажете за една среща с бебетата в Морската градина?

Общи условия

Активация на акаунт